999 rezultate për

stoli

Gattuso pranë largimit, Emery favorit për stolin kuqezi Trajneri i Milanit Unay Emery shihet si pasuesi ideal i Genaro Gattusos në stolin e Milanit për sezonin e ardhshëm.
Stoli kuqezi, Duka takohet me ish-trajnerin e Milanit dhe Juventusit Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të t
E bujshme: Pochettino favorit për stolin e Milanit Emri i Mauricio Pochettino është shtuar në listën e zëvendësuesve të mundshëm të Gattusos në stolin e Milanit. Sipas
Çmendet Roma, tenton Mourinhon për stolin Edhe pse në stol u ul një trajner me eksperiencë të jashtëzakonshme, italiani Claudio Ranieri nuk po arrin të bindë drej
Stoli kuqezi, Tramexani: Ju e dini që zemra ime është në Shqipëri Paolo Tramexani i cili ishte pjesë e kombëtares tonë në periudhën e artë, kur dhe Shqipëria u kualifikua për Evopianin e
Dalin formacionet: Liverpool-Tottenham, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli dhe Tottenhami do të përplasen pas pak në Anfield Road. Të kuqtë do të kërkojnë kreun ndërsa Spërsat luftojnë
Emërimi i Solskjaer në stolin e United detyron Van Dijk të braktisë shtëpinë Emërimi i Ole Gunnar Solskjaer si trajner i përhershëm i Manchester United do ta lërë Virgil Van Dijkun pa shtëpi. Pa
Conte dhe Sarri favorit për stolin e Romës Antonio Conte mund të jetë trajneri i ardhshëm i Romës. Sipas të përditshmes italiane "Corriere Della Sera", presidenti
Duka zbulon kandidaturën për stolin kuqezi Kombëtarja shqiptare është në kërkim të një trajneri të ri pas shkarkimit të Chistian Panuccit. Vetë Duka ka zbuluar bis
Më në fund Duka konfirmon emrat e kandidatëve për stolin e Shqipërisë Presidenti i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka, i ka konfirmuar kandidatët e mundshëm për pozitën e traj
Stoli kuqezi, arrihet akordi me trajnerin e njohur Italian Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit është në kërkim të trajnerit të ri të Kombëtares sh
Pse Hasi duhet të vijë te Kombëtarja shqiptare? Kombëtarja shqiptare është një kërkim të një trajneri të denjë për të udhëhequr stolin kuqezi drejt Europianit 2020.
Stoli kuqezi, del në skenë një emër i njohur në Itali Një tjetër emër i njohur i futbollit botëror shfaqet mes kandidatëve për të marrë drejtimin e përfaqësueses kuqezi pas l
Bulku: Jam i gatshëm për stolin Trajneri Ervin Bulku ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj Andorrës me rezultatin 0-3. Numri një i stolit mori drejtimin
Ish-trajneri i Bosnjës “vetëkandidohet” për stolin e Kombëtares Trajneri i njohur boshnjak dhe legjenda e Jugosllavisë, Safet Sushiç, gjendet prej muajsh pa një skuadër, pasi u largua
Edy Reja: Panucci e ekzagjëroi me Strakoshën, vendos pas 24 orëve për stolin Janë ditë vendimtare këto për Eduardo Rejan, ish-trajnerin e Napolit dhe Lazios, i cili është kontaktuar nga presidenti
Rikthehet në skenë Walter Zenga për stolin e Kombëtares (FOTO LAJM) Prej vitesh Federata Shqiptare e Futbollit është e vendosur t'u besojë trajnerëve italiane dhe duket se tradita do të vi
Ish-drejtuesi Italian zbulon gjithçka për të ardhmen e stolit të Juventusin "Allegri do qëndrojë te Juvja? Jo, por largohet për zgjedhje të tijën. Në vendin e tij do merret Didier Dechamps". Në nj
Stoli i Kombëtares, në skenë shfaqet emri i De Canio Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit
Bushi: Nuk e mendoj stolin e kombëtares E kishte paralajmëruar humbjen e ekipit në konferencën për shtyp para ndeshjes trajneri Alban Bushi. Trajneri i Shqipëri