999 rezultate për

stadiumin

Hazard ironizon Tottenhamin: Ta gëzoni stadiumin Tottenham Hotspur ka inauguruar me pompozitet stadiumin e vet të ri këtë të mërkurë, në fitoren 2-0 arritur ndaj Crystal
Tottenham e nis me këmbën e mbarë stadiumin e ri spektakolar (FOTO LAJM) Tottenhami kthehet më në fund në “shtëpinë” e tij. Skuadra londineze përuroi stadiumin e ri të saj, që u ndërtua mbi rrë
Tottenham shënon golin e parë në super stadiumin e ri (VIDEO) Tottenham ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Crystal Palace në minutën e 56’ me Son Heung-Min. Ky është goli
Merr fund pritja 3-vjeçare, Tottenham debuton sot në stadiumin e ri (VIDEO) Merr fund pritja 3-vjeçare. Sot Tottenham do të debutojë në stadiumin e ri në në ndeshjen ndaj Crystal Palace e cila sta
4 humbje në 5 ndeshjet e fundit, Pochetino: Na duhet fitorja për ta nisur mbarë në stadiumin e ri Tottenhami po kalon një moment të vështirë në Premier League teksa në 5 ndeshjete fundit Spërsat kanë regjistruar një b
Ngjarje e rëndë në stadiumin “Arena Kombëtare” humb jetën një nga punëtorët Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në kryeqytet, në kantierin e stadiumit "Arena Kombëtare" që po ngrihet në vend të imp
Salvini: "San Siron" e kam në zemër, por dua një stadiumi të ri Ministri i Brendshëm Italian Matteo Salvini, është i interesuar të ketë një stadium të bukur, të sigurt, dhe një zonë e
Ky pritet të jetë formacioni Kosovës në ndeshjen me Bullgarinë (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe disa orë deri te ndeshja mes Kosovës e Bullgarisë, e cila do të zhvillohet në stadiumin "Fadil Vokrri"
FANTASTIKE/Ja si i mbushin birrat tifozët në stadiumin më të shtrenjtë në botë (VIDEO) Tottenham në fillim të muajt prill do të futet në stadiumin e ri dhe për tifozët e saj pritja 2 vjeçare do të marrë fund
Shënohet goli i parë në stadiumin më të shtrenjtë në botë (FOTO & VIDEO) Tottenham Hotspur po kryen testet e fundit të stadiumit të ri të tyre, që do të quhet njëlloj si emri i skuadrës, pa të
Euro 2020: Holanda e Gjermania përballen për herë të tretë në 6 muaj Eliminatoret e Europianit 2020 do të "ndizen" sot me supersfidën e grupit C, përballjen Holandë-Gjermani, e planifikuar
Mediat daneze sulmojnë kombëtaren e tyre: Turp Danimarkë! "Ekstrabladet" ka thumbuar Përfaqësuesen e Danimarkës pas barazimit 2-2 me Kosovën në stadiumin "Fadil Vokrri". "Dard
Kosova gati për ndeshjen kundër Danimarkës Kosova dhe Danimarka do ta zhvillojnë sot ndeshjen miqësore në orën 19:00 në stadiumin "Fadil Vokrri" të Prishtinës.
Zyrtare: Ndeshja Angli - Kosovë nuk do të luhet në “Wembley” (FOTO LAJM) Federata e Futbollit të Anglisë ka konfirmuar se ndeshja Angli – Kosovë, e paraparë të zhvillohet me 10 shtator të këtij
Stadiumi i Tottenhamit është gati, tifozët e inagurojnë me birra Totenhemi ka ngjallur shpresën e tifozëve se është gati të zhvendoset në stadiumin e ri, pasi tifozët kanë fotografuar f
Stadiumi i ri i Tottenham i mrekullueshëm (FOTO LAJM) Tottenham pret që ndeshjet e Uefa Champions League në datat 9-10 dhe 16-17 prill ti luaj në stadiumin e ri , shkruan Alb
Inter e Milan gati për stadiumin e ri, frymëzohen nga “Mercedez Benz Stadium” Prej kohësh flitet për një stadium të ri në kamet e skuafrave të Milanos pikërisht, Milan edhe Inter, shktuan Albeu.com
Milan e Inter bëjnë gati shumën marramendëse për stadiumin e ri Drejtuesit e dy klubeve të Milanos, Inter dhe Milan mësohet se kanë udhëtuar drejt SHBA-ve, më konkretisht kanë qenë dy
Braçe nis të qahet akoma pa filluar: Kam lënë stadiumin Erion Braçe duket se akoma nuk është mësuar të quhet zv.Kryeministër por ama i qesh buza kur ja thonë. Kështu ndodhi
Fiorentina përgatit koreografi të veçantë me rastin e një vjetorit të vdekjes së Astorit (FOTO LAJM) Në ndeshjen e Kupës së Italisë mes Fiorentinës dhe Atalantës e planifikuar më 27 shkurt në stadiumin Artemio Franchi