999 rezultate për

stadiumin

Akuzat: Kompania turke e mori me dallavere stadiumin Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës (AAK), e ka akuzuar Ministrinë e Kulturës Rinisë dhe Sportit të Kosovës (MKRS) për
San Siros i vjen fundi, Milani dhe Interi dorëzojnë projektin për stadiumin e ri Stadiumit legjendar "San Siro" po i vien fundi. Dy skuadrat Milani dhe Interi i kanë paraqitur komunës projektin e st
Finalja e "Copa America", tifozja nudo "tërbon" stadiumin (FOTO LAJM) Brazili triumfoi mbrëmjen e djeshme në finalen e Kupës së Amerikës, duke mposhtur Perunë me rezultatin 3-1. Përpos ndesh
Partizani gati për aventurën Europiane, cakton stadiumin dhe çmimet e biletave Tashmë është zyrtare. Partizani-Qarabak do të luhet në "Selman Stërmasi". Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e
Interi dhe Milani vendosin: "San Siro" do të shembet Inter dhe Milan kanë konfirmuar se do të shembin "San Siron" për të ndërtuar afër tij stadiumin e ri. Javën e kaluar
Milani dhe Interi, kërkesë të përbashkët për stadiumin e ri 700 milionësh Milan dhe Inter janë gati të hedhin hapin final për stadium e ri. Pas muajsh të tërë bisedimesh, dy shoqëritë do të
Angli-Kosovë, "zhduken" biletat për 5 minuta Kanë mjaftuar vetëm 5 minuta për tu shitur të gjitha bilelat e ndeshjes Angli-Kosovë. Biletat që dolën në shitje pak
Inagurimi i "Arenës Kombëtare" në rrezik, as në shtator mund të mos jetë gati Vizita e presidentit të Federatës Çeke të Futbollit Martin Malik në Tiranë u ndal edhe te vëzhgimi në stadiumin "Arena K
Ndeshja e bamirësisë, Xhaka vs Rashica, veprimi i arbitrit "mek" stadiumin(VIDEO) Gjyqtari kosovar i licencuar nga FIFA, Genc Nuza, e "vodhi' shfaqjen në mbrëmjen e yjeve në stadiumin "Fadil Vokrri" të
Hazard në Madrid, tifozët "pushtojnë" stadiumin (VIDEO) Stadiumi “Santiago Bernabéu” do t’i hapë portat këtë mbrëmje për një prezantim, është Eden Hazard ai që do të nisë avent
Turqit nuk pranojnë humbjen dhe pretendojnë se janë goditur në Kosovë (VIDEO) Trajneri i ekipit kombëtar U21 të Turqisë, Vedat Inceefe, është ankuar gjatë një konference për media se sigurimi në sta
"Rama ik" në stadiumin "Elbasan Arena", ndërhyn urgjent siguria Gjatë ndeshjes mes Shqipërisë dhe Moldavisë në stadiumin "Elbasan Arena" disa tifozë kuqezi kanë shpalosur një flamur të
Nisi ndeshja, Kosova kërkon fitoren historike (Formacionet) Kosova do të synojë ta regjistrojë fitoren e parë në një fushatë kualifikuese për një Kampionat Evropian në përballjen e
Kukësi me stadium të ri, punimet do të mbarojnë në kohë rekord (VIDEO) Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka qenë ditën e sotme në stadiumin "Zeqir Ymeri". Numri një i klubit ka parë nga afër
Finalja e Europa League luhet me stadiumin gjysmë të zbrazur Finalja e Europa League mund të luhet para mijëra vendeve të zbrazëta. Sponsorët i kanë kthyer biletat ndërsa Chelsea
Sot derbi Partizani-Tirana, policia blindon stadiumin Derbi i kryeqytetit luhet sot prej orës 16:30, ndërkohë që klubi i Partizanit është kujdesur për anën organizative në ba
Milan dhe Interi bëhen gati për stadiumin e ri, zbulohet sa shifra kolosale Vazhdojnë punimet, për momentin vetëm në teori, për stadiumin e ri të Milan-it dhe Inter-it. Sipas "Corriere dello S
Atalanta me stadium të ri, punimet nisin këtë sezon Atalanta është duke zhvilluar një kampionat fantastik deri në këto momente. Bergamaskët kanë tejkaluar çdo pritshmëri dh
Kastrioti shpreson te mbijetesa, thyen me përmbysje Kukësin (VIDEO) Në stadiumin "Redi Maloku" ishte Kastrioti që festoi, pasi mposhti Kukësin me rezultatin 2-1 me përmbysje dhe rindezi më
Poroshenko e pranon sfidën e kandidatit humorist, bën testin për drogë Presidenti i tanishëm i Ukrainës dhe njëri nga dy kandidatët që do të garojnë në rundin e dytë të zgjedhjeve për këtë po