999 rezultate për

spiune

Ministrat e Shqipërisë, spiunë të Greqisë (FOTO-LAJM) Aleanca Kuq e Zi ka protestuar sot përpara Ministrisë së Punës dhe Çështjeve Sociale duke kërkuar dënimin e ministrit Sp
Ja emrat e dy spiunëve të rradhës Komisioni për lustrimin në Maqedoni ka publikuar edhe emrat e dy ish-funksionarëve të lartë shtetëror që kanë qenë bashk
Komisioni për Lustrim në kërkim të spiunëve të tjerë Komisioni për Lustrim në Maqedoni pritet që të verifikojë figura të tjera politike dhe ish-funksionarë të lartë shtetëro
Publikimi i emrave të ish-spiunëve do të vazhdojë Komisioni për Lustrim ka mbajtur sot mbledhjen e rradhës për verifikimin e fakteve për ish-bashkëpunëtorët e shërbimeve
Ish spiunët, sot vijohet me publikimin e emrave Komisioni për Verifikimin e Fakteve do të publikojë sot emrat e dy këshilltarëve komunalë që janë shpallur para dy ditës
Nesër vijon publikimi i emrave të spiunëve Të premten do të publikohen emrat e spiunëve dhe bashkëpunëtorëve të tjerë të shërbimeve sekrete në të kaluarën në Maqed
"Pasurohet" lista e ish-spiunëve, shtohen edhe 3 shqiptarë Komisioni për Verifikimin e Fakteve ka zgjeruar listën e personave të shpallur si bashkëpunëtorë të shërbimeve sekrete.
Ja ish-spiunët shqiptarë Komisioni për Lustrim ka publikuar të premten mbrëma listën e plotë prej 11 personave të cilët kanë kanë punuar për shër
Fillon dhe më pas ndërpritet publikimi i emrave të spiunëve Pak pas fillimit të publikimit të emrave të spiunëve në uebfaqen e Komisionit për Verifikimin e Fakteve, është ndërprerë
Spiunët, në 17:00 publikohet lista Komisioni për verifikimin e fakteve më së voni deri në ora 17:00 në faqen e saj në internet do të publikojë emrat e 11 b
Ish spiunët, sot publikohen emrat Komisioni për Verifikimin e Fakteve do t’i publikojë sot, në ditën e fundit të afatit ligjor, në uebfaqen e saj emrat dh
Të premten mësohen emrat e spiunëve Komisioni për Lustrimin në Maqedoni do të publikojë të premten në faqen e tij në internet të gjithë emrat e persoanve të
Publikohen 11 "spiunët", 4 janë shqiptarë Komisioni për Lustrim ka vërtetuar të hënën vendimin e marrë kohë më parë për 11 ish funksionarë dhe funksionarë aktual,
Ish spiunët, emrat publikohen në internet Emrat e bashkëpunëtorëve të shërbimeve sekrete do të publikohen brenda tre ditëve në faqen e internetit të Komisionit pë
Publikohen emrat e ish-spiunëve në Maqedoni, mes tyre 3 shqiptarë Në disa portale maqedonase janë publikuar emrat e 10 spiunëve të ish-shërbimeve sekrete, kryesisht UDB-së, pas miratimit
Modelja ruse Tchoumitcheva akuzohet si spiune Modelja Xenia Tchoumitcheva është akuzuar se është një spiune. Sipas një portali rus Xenia ka gjetur një punë të re: agj
Spiunët e Millosheviqit në Maqedoni Politikanë, gazetarë dhe ushtarakë nga Maqedonia janë në listën e bashkëpunëtorëve të ish-presidentit serb Sllobodan Mil
Ambrosini “shfryn” ndaj Juves: Ekip spiunësh Kapitenit të Milanit, Massimo Ambrosini, nuk i ka pëlqyer sjellja e juventinit Giorgio Chiellini. Mbrojtësi i Juventusit
Ish Ministri i Brendshëm dhe Ish Ministri i Kulturës spiunë?! Dy ish-ministra të Maqedonisë janë në filtrin e verifikimit të dosjeve të tyre, me ç`rast disa nga mediat proqeveritare
Kërkohen spiunë interneti Shërbimet sekrete në Britani kanë nevojë për ekspertë të sigurisë kompjuterike. Rekrutimi i ekspertëve po kthehet në një