999 rezultate për

spitalit

E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e
"Karantinën ta ndërtojë në Surrel", PD reagon pas boshatisjes së spitalit të Kavajës Pas boshatisjes së spitalit të Kavajës, me argumentin se do të kthehet në karantinë, për të prekurit nga koronavirusi, k
Makina përplaset me motoçikletën në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital drejtusi i saj Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Vlorës, ku një mjet ka përplasur një motoçikletë. Mësohet se ka mbet
Pas tetë ditëve, fillon puna e spitalit në Wuhan Ditën e sotme ka përfunduar spitali i dedikuar për pacientët e prekur nga koronavirusi në zemër të qytetit ku lindi kjo
Vdekja e dy foshnjave, çfarë ndodhi me binjakët në Berat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat ku dy foshnja kanë gjetur vdekjen. Dy binjakët sipas drejtoresh
BERAT/ humbin jetën dy foshnja binjake, vetëm 5 muaj më parë kishin ardhur në jetë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat. Dy djem binjakë vetëm 5 muajsh të familjes Agalliu janë paraqitur mëngjesin e s
SKANDALOZE/ 1 i vdekur e 3 të plagosur dërgohen drejt spitalit i cili nuk kishte energji elektrike Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pishkash të Librazhdit mbrëmjen e sotme ku ka ndërruar jetë polici Ardian Vreto 45-vj
I vihet zjarri spitalit të Pejës Dy punonjës të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Pejë kanë raportuar në {olici se disa persona të panjohur kanë
Pacientë e infermierë të gjithë jashtë, ç’ndodhi kur ra zjarr në Spitalin e Durrësit Një zjarr përfshiu mbrëmë dy pavijone në Spitalin e Durrësit duke shkaktuar panik te stafi dhe pacientët. Zjarri mëso
Zjarri përfshin Spitalin e Durrësit, evakuohen pacientët Një zjarr ka përfshirë mbrëmjen e djeshme spitalin e Durrësit. Sipas informacioneve paraprake, zjarri ka rënë në sekt
Aksidentohet Princ Leka, përfundon në spital (FOTO LAJM) Princ Leka është trashëgimtari i fronit mbretëror të Shqipërisë. Princi Leka Zogu raportohet se ka pësuar një aksiden
Ambulanca aksidenton të moshuarën në Vlorë Ambulanca e spitalit rajonal të Vlorës merr një telefonatë për një rast emergjence. Teksa është nisur me shpejtësi për t
U la i plagosur në derën e spitalit në Spanjë, humb jetën shqiptari Një shqiptar është lënë i plagosur në derën e spitalit në Spanjë por më pas ka gjetur vdekjen. Ai është shtruar me ur
Sulm brenda spitalit: Tre viktima dhe dhjetëra të plagosur (VIDEO) Tre pacientë vdiqën kur rreth 200 juristë sulmuan një spital në Lahore të Pakistanit në mesin e një grindjeje të ashpër
Tërmeti mbyll edhe spitalin e Laçit Ekspertët kanë vlerësuar se një pjesë e godinës së spitalit të Laçit është dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit dhe për kët
I vendoset shiriti edhe Spitalit të Laçit Tërmeti i 26 nëntorit ka dëmtuar me qindra objekte, ndër to dhe spitalin e Laçit. Pas inspektimit të ekspertëve, këtë
Doli i gjallë nga rrënojat por vdiq më pas, flet drejtori i spitalit Arben Zenelaj, Drejtor i spitalit të Traumës, i ftuar në “Abc-ja e Mëngjesit’ ka treguar detaje nga pritja e të plagosu
10 vjeçari kërkon korridoreve të spitalit motrën që i mori tërmeti, daja thirrje për strehim dhe psikolog Pamje që të rrëqethin mishin janë të gjitha ato ç'ka shohim pas tërmetit të 26 nëntort. Sindrit Caca, vëllai i Manjol
E kërkonte daja me pasaportë në dorë, 15-vjeçarja gjendet në morgun e spitalit Një vajzë e mitur është gjetur e pajetë. Viktima është identifikuar si 15-vjeçarja, Drita Cakoni, ndërsa trupi i saj
Vllaznia dhuron gjak për të plagosurit nga tërmeti Klubi shumësportësh, Vllaznia ka nisur të dhurojë gjak për të plagosurit e tërmetit. Lojtarët shkodranë janë paraqit