999 rezultate për

spital

Trump nxjerr videon nga spitali: Do kthehem shumë shpejt (VIDEO) Presidenti Donald Trump postoi të shtunën një video nga spitali ku thotë se ka filluar të ndjehet më mirë dhe shpreson t
U shtyp me traktor nga i ati, ndërron jetë 5 vjeçari në spital Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur në Maliq ku një djalë vetëm 5 vjec është shtypur me traktor nga babai i tij.
U dërgua në spital, reagon Trump: Jam mirë! Presidenti i SHBA-së Donald Trump ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore pasi i lajmëroi të gjithë me anë të një postim
Donald Trump dërgohet në spital ushtarak Presidenti Trump po dërgohet në qendrën spitalore e ushtrisë amerikane Walter Reed pranë Uashingtonit për trajtim mjekës
Kaos në burg, Klement Balili shtrohet me urgjencë në spital Ndërkohë që 120 të dënuar po mbajnë grevë në spitalin e burgut në Peqin, Klement Balili është shtruar me urgjencë në spi
Dita e pestë në grevë, naftëtari përfundon me urgjencë në spital Naftëtarët e Ballshit kanë hyrë sot në ditën e pestë të grevës së urisë, teksa gjendja shëndetësore e njërit prej tyre ë
Me pamjet nga spitali, modelja njofton e shkatërruar humbjen e fëmijës (FOTO LAJM) Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme
Një 14-vjeçare bëhet nënë, materniteti njofton policinë Një vajzë vetëm 14-vjecare është bërë nënë, në Kliniken e Gjinekologjisë në Prishtinë. Sipas raportimit në 14-vjeçarj
Infermierja vdiq sot, shpallet në kërkim djali i biznesmenit që ishte shofer i BMW Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 24-vjecarin Kosta Kaca. Kaca ishte shoferi i BMW që u përplas me makinën e a
Jo në spital, Gigi Hadid lindi vajzën në këtë vend të veçantë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë me një vogëlushe. Dyshja tregoi në rrjet
Silva Bino infektohet me koronavirus, shtrohet urgjent në spital Silva Bino është konfirmuar me koronavirus. Shefja e Epidemiologjisë në ISHP dhe anëtarja e Komitetit të Ekspertëve
Fiori Dardha ndan momentet e vështira: Mami është e shtruar në spital (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar shpesh herë se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me mamanë e saj. Edhe në
Tragjike në Itali: Vdes 10 vjeçari, në gjendje të rëndë babai Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali ku ka humbur jetën një 10 vjeçar, ndërsa babai i tij një 40
I çmendur nga xhelozia, shqiptari tenton të mbysë gruan me tel Policia italiane në Xhenova ka arrestuar një 47-vjeçar i cili tentoi të mbyste me një tel gruan e tij italiane. Siç r
Aksident në aksin Korçë-Pogradec: Burrë e grua përfundojnë në spital Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, konkretisht në
Aksident tragjik në Ersekë, 4 persona të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Ersekës. Burimet bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes mes dy automjet
Ish-truproja i Azem Hajdarit: Haklajt erdhën për Saliun, prova në kasetën e regjistruar në spital Marjan Gryka është një ish-truprojë e deputetit të vrarë Azem Hajdari dhe njeriu më besnik i tij për shumë vite. Në vit
60 vjeçari u qëllua gjatë sherrit, tjetër ngjarje kriminale në Durrës Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbërritur i pl
Rrufeja godet futbollistët gjatë ndeshjes, shumë përfundojnë në spital Rrufeja lëndoi 14 futbollistë adoleshentë gjatë ndeshjeje në Zvicër. Në takimin e zhvilluar dje në Saint Gallen midis
Polici del nga spitali, denoncon humbjen e radiomarrëses: Bisedat i dëgjon dikush tjetër R. Q mori shërbimin si polic rrugor si çdo ditë, sipas një plani masash të detajuara që e vendosnin atë për të matur shp