999 rezultate për

spal

Formacionet zyrtare: Interi kërkon fitoren kundër Spalit, Martinez e nis titullar Interi do presë në orën 15:00 Spalin teksa do të kërkojë të rikthehet tek fitorja pas humbjes 2-1 nga Cagliari një javë
Spalletti: Nuk di asgjë për çështjen e Icardit, pyesni Marottan Luciano Spalletti ka thënë se dëshiron ta shënojë përvjetorin e Interit me një fitore ndaj Spalit, ndërsa sa i përket Ma
Cedric e zë gjumi në konferencë, Spalleti e zgjon (VIDEO) Në konferencën për media që është mbajtur nga përfaqsuesit e klubit zi kaltër shihet se lojtari Cedric Soares bie në gju
Spalleti analizon ndeshjen përball Eintracht Frankfurt, flet dhe për Icardin Trajneri i Inter-it, Luciano Spalletti, ka analizuar barazimin 0-0 të marrë në fushën e Frankfurt-it në ndeshjen e parë
Spalleti për Icardin: Nuk më intereson më ai lojtar Në prag të ndeshjes që Interi do të luajë nesër në Europa League ndaj rivalëve gjermanë të Eintrach Frankfurt, për media
Quagliarela barazon Ronaldon, dopietë ndaj Spalit (VIDEO) Fabio Quagliarela e ka nisur furishëm transfertën ndaj Spal duke shënuar dy gola të shpejtë dhe kap Cristiano Ronaldon n
Spalletti lë sërish Icardin jashtë skuadrës për ndeshjen kundër Cagliarit Mauro Icardi vazhdon të mos ftohet nga Luciano Spalletti. Mauro Icardi vazhdon të mbetet jashtë skuadrës së Interit m
Spalletti: Nuk do të flas më për Icardin Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka premtuar se nuk do të flasë më për sulmuesin argjentinas të skuadrës së tij, M
Luciano Spalletti nuk përmbahet, përplaset me gazetarin Luciano Spalletti është treguar i papërmbajtur pas ndeshjes ku u ndal me një barazim kundrejt Firences. NW një prono
Spalletti "shpërthen" ndaj Icardit Trajneri i Interit, Spalletti ka hedhur kritika ndaj MAuro ICardit. Kjo vejn kur "gjakrat" mes ekipit dhe sulmuesit
Reagon Spalleti pas sulmit të Wanda Naras Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka reaguar ndaj sulmit që i ishte bërë sot bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Ic
Spalletti: Vendimi për Icardin ishte shumë i vështirë dhe i dhimbshëm Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, ka sqaruar vendimin e klubit të tij për t’i marrë shiritin e kapitenit Mauro Icar
Spalletti: Është e dhimbshme t'i heqësh shirtin e kapitenit Icardit Interi vendosi ti hiqte shiritin e kapitenit Icardit vetëm pak ditë më parë, duke ia besuar portierit Samir Handanovic.
Reagon Spalletti: Icardi u largua vetë nga skuadra për ndeshjen e nesërme Luciano Spalletti ka konfirmuar se Mauro Icardi u largua vetvetiu nga skuadra e Interit për ndeshjen e UEFA Europa Leagu
Icardi harron të shënojë, Spalleti irritohet me drejtuesit e Interit Mauro Icardi duket se po këthehet në një problem të madhe te Interi. Sulmuesi argjentinas po kalon një moment të errë
Spalletti publikon listën per Europa League, mbetet jashtë 3 futbollistë Trajneri i Interi, Luciano Spalletti ka zyrtarizuar listën e lojtarëve që do të luajnë në Europa League. Në fillim do je
Spalletti: E ardhmja ime? Për mua nuk ndryshon asgjë Pas ndeshjes kundër Bolognas, Luciano Spalletti ka thënë se humbjen e sotme do ta analizoj nesër në mëngjes me skuadër.
Marotta mbron Spallettin: Zërat për Conten janë vetëm thashetheme Giuseppe Marotta i ka mohuar me forcë, zërat për një takim mes Interit dhe Contes ditët e fundit. “Spalletti tha dis
Spalletti sulmon gazetarët: Gjërat që shkruani janë qesharake Një takim Conte-Marota, flitet se ka ndodhur gjatë kësaj jave në Itali. Padyshim që edhe pyetjet që janë bërë nga mediat
Marotta: Kam besim të plotë tek Spalletti Beppe Marotta insiston se Inter ka “komplet besim” te trajneri Luciano Spalletti, pavarësisht se ka pasur thashatheme se