999 rezultate për

spal

Spalletti: Icardi nuk meriton të luajë për shkak të sjelljes Interi pësoi nga Lazio në Milano, ndërsa trajneri Luciano Spalletti është dashur të shpjegojë pas ndeshjes se çfarë shko
Wanda Nara ul tonet me Spallettin: Icardi është gati për Interin Mauro Icardi është gati të luajë për Interin përsëri, sipas gruas dhe agjentes së sulmuesit argjentinas, Wanda Nara.
Spalletti: Icardi nuk bën diferencën, Messi po Inter është mposhtur 1-0 nga Lazio në Serie A në San Siro dhe të gjithë e kanë me Spalletti-n. Trajneri la jashtë ekipit
U la jashtë nga Spalletti, reagon avokati i Icardit Mauro Icardi është rikthyer të stërvitet nën urdhrat e Spallettit prej 10 ditësh, por as kjo dhe as mungesa e Lautaro Ma
Zanetti: Rikthimi i Mourinhos? Më duket mungesë respekti ndaj Spallettit "Një kthim i Mourinhos tek Interi? Më duket një mungesë respekti për trajnerin tonë Spalletti, i cili po përgatit një n
Spalleti: Icardi nuk do grumbullohet sepse nuk është në gjëndje ti shërbejë ekipit Interi do të presë nesër në mbrëmje Lacion në "San Siro". Një ndeshje e fortë dhe tepër e bukur pritet të zhvillohet, nd
Spalletti përjashton Icardin Mauro Icardi nuk do të grumbullohet për ndeshjen që Inter-i do të luajë kundër Lazio-s të dielën në mbrëmje në "San Siro
Spalleti: Milani nderoi derbin Inter ka triumfuar në derbin e Milaos duke mposhtur Milan me rezultatin 3-2 në një San Siro të mbushur plotë. Lucian
Spaletti: Milani është rritur më shumë se ne Interi duhet të lërë pas eliminimin nga “Europa League” dhe të fokusohet te ndeshja derbi kundër Milanit, një sfidë shum
Ranieri: Lojtarët duhet të meritojnë pagën që marrin Roma ka pësuar një humbje të rëndë ndaj Spalit dhe gara për vendin e katërt është ndërlikuar jashtëzakonisht, sepse koha
Roma le të qetë ekipet e Milanos (VIDEO) Roma ka pësuar një goditje të rëndë në luftën për një vend mes katër më të mirëve pasi është mposhtur 2-1 nga SPAL, që k
Flet Spalletti para derbit: Objektivi ynë është zona Champions, për të fituar duhet të luajmë mirë si skuadër Në prag të derbit të Madoninës mes Milanit dhe Interit, ka folur trajneri zikaltër Luciano Spalleti i cili është vënë në
Shkarkohet Spalletti? Mourinho dhe Pochettino favorit për stolin Situata tek Interi nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan dje në mbrëmje nga Eintracht Frankfurt duke humbur mund
Revolucion tek Interi, Spalletti dhe Icardi "kokë turku" Situata reth klubit të Interit nuk është aspak e qetë. Zikaltrit u eleminuan nga Europa League teksa u mposhtën 1-0 në S
Spaletti: U nervozuam pas golit Inter i ka thënë lamtumirë Europa League pas humbjes 1-0 të pësuar në shtëpi kundër Eintracht Frankfurt. Këto kanë qenë
Spalletti: Nuk duhet të ankohemi për mungesat, të japim diçka më shumë Inter pret në "San Siro" Eintracht Frankfurt për ndeshjen e kthimit të Europa League, për këtë sfidë trajneri Luciano Sp
Buzëqesh Spalletti, Brozovic dhe Miranda janë gati Lajm i mire vjen për Luciano Spallettin në prag të ndeshjes së kthimit ne Europa Ligë ndaj Eintrachtit Frakfurtit dhe de
Spalleti: Nuk flas për Icardi-n, çdogjë që them trasmetohet ndryshe Interi arriti të marë një fitore mjaft të rëndësishme ndaj Spal brenda në San Siro duke I qëndruar ngjitur Milanit për v
Interi shënon dy herë parballë Spal, i ngjitet Milanit (VIDEO) Interi ka arritur të sigurojë një 3 pikësh mjaft të rëndësishëm përballë Spal brenda në San Siro, shkruan Albeu.com V
Zhbllokohet sfida në San Siro, Politano realizon ndaj Spalit (VIDEO) Inter po vuan jo pak për të dalë me pikë të plota në San Siro teksa duhet të vinte minuta e 68 që zikaltrit të realizoni