999 rezultate për

spak

Shokon Anne Hathaway: Aspak e lumtur kur fitova "Oscar"... Të fitosh një çmim për rolin që portretizon vuajtjen dhe njerëzit e varfër dhe të vishesh shtrenjtë teksa e tërheq trofe
Fajon aspak optimiste: Dyshoj se do liberalizohen vizat Raportuesja në Parlamentin Evropian për çështjen e vizave për Kosovën, Tanja Fajon, ka deklaruar se nuk është shumë opti
Studim/ Njerëzit inteligjentë nuk janë aspak të shoqërueshëm Sipas një hulumtimi të ekspertëve Satoshi Kanazava dhe Norman Li, njerëzit inteligjente nuk e duan shoqërinë dhe nuk ndi
Bylykbashi: Pse votuam ligjin për SPAK Ashtu siç edhe u vendos dje në mbledhjen e grupit parlamentar të PD, deputetët e opozitës votuan me konsensus ligjin për
SPAK miratohet me 122 vota pro nga Parlamenti Mazhoranca dhe opozita kanë miratuar me 122 vota pro dhe asnjë kundër ligjin për SPAK-un, strukturën antikorrupsion për
10 mite rreth trupit njerëzor aspak të vërteta Gjatë gjithë jetës jemi përballur me informacione të ndryshme mbi trupin tonë e disa prej tyre kanë qënë aq të bindshme
Zbardhet emri i prokurores që amerikanët i kanë propozuar Ramës, Bashës dhe Llallës, për SPAK Elizabeta Ymeraj, është prokurorja e cila është propozuar nga amerikanët për të drejtuar strukturën tjetër të rëndësish
Motrat Lopez, nuk ngjajnë aspak si në pamje si në profesion Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa fotografi të Jennifer Lopez dhe motrës së saj Lynda, nëpërmjet tyre bëhet dallimi
Studim/ Pirja e kafesë çdo ditë nuk dëmton aspak shëndetin Studimi më i ri favorizon shumë konsumuesit e kafese pasi sipas studimit pirja e rregullt e kafesë nuk çon në rrahje të
Dikur dhe sot, yjet që dikur nuk ishin aspak tërheqës(FOTO LAJM) Sado që sot të duken të paprekshëm dhe shumë të përsosur, të gjithë dikur në jetën e tyre kanë qenë shumë të thjeshtë.
Rroba të lagura në verë, aspak një ide e mirë Asnjëherë ndoshta se keni menduar se qëndrimi me rroba të lagura në verë mund të sjellë probleme shëndetsore. Por ja
Messi aspak i shqetësuar nga gjykata Pas vendimit të gjykatës së Katalonjës e që mori një jehonë të madhe mediatike, Lionel Messi nuk duket aspak i shqetësua
Sezon aspak i mirë, Cana vendos për të ardhmen Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, mund të qëndrojë edhe për një sezon tek skuadra franceze e Nantes. Ky n
Rama: BE-ja më e dobët, Britania aspak më e fortë Kryeministri i vendit, Edi Rama për herë të parë ka reaguar për referendumin në Britani, që i dha OK daljes së këtij ven
KOMENT/ Aspak dinjitoze Kanë lenë shije aspak të mirë pamjet e publikuara sëfundmi në rrjetet sociale dhe media ngarkimi si thasë patatesh të mb
Vuçiç: Aspak i gëzuar dhe i kënaqur me zgjedhjen e Thaçit Kryeministri serb, Aleksandër Vuçiç, ka thënë se, nuk është aspak i gëzuar dhe i kënaqur me zgjedhjen e Hashim Thaçit pr
Ingrit Gjoni: Aspak e zhgënjyer pse fitoi Albëria Pavarësisht se në rrjetet sociale pati pakënaqësi për triumfuesit e “Dance With Me”, një nga pjesëmarreset e edicionit t
KOMENT/ Kanabisi dhe një përgjigje aspak diplomatike e Tahirit për Kokëdhimën Nisma e deputetit sociakist Koço Kokëdhima për të legalizuar kanabisin në vend duket se ka nervozuar ministrin e Brendsh
Jennifer Aniston aspak e mërzitur nga Brad Pitt E ka cilësuar si një “marrëdhënie të shëndetshme” atë që ka aktualisht me Brad Pitt dhe duket se kjo histori do ta përnd
Afërdita dhe Anxhela aspak konkurencë, miqësi dhe jashtë pasarelës (FOTO LAJM) Dy modelet aq të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, kanë qënë pranë njëra