999 rezultate për

sonila

Sonila Meço u përgjigjet fjalëve nëse do të jetë në Ora News Nuk ka kaluar as edhe një ditë që kur në rrjete sociale dhe media u aludua fakti se moderatorja dhe gazetarja e njohur
Çudit Sonila Meço: Fitoren e Ramës e parashikoi Blushi në librin e tij Kryeministri Edi Rama dhe partia e tij korri fitoren më të madhe ndaj PD duke e shkretuar atë dhe duke marrë 74 mandate
Shpërthen Sonila Meço: Nesër mos u tregoni budallenj, pash Zotin…. Sonila Meço është një nga gazetaret shqiptare që gjithmonë është e mirëinformuar dhe e drejtëpërdrejtë në reagimet q
Sonila Meço "rrëzon" programin ekonomik të Ramës: Sot jemi më të varfër Gazetarja Sonila Meço ka bërë një analizë të shkurtër të treguesve makroekonomik të vendit në profilin e saj në Facebook
Sonila Meço ironizon Ramën: Erdha për të konfirmuar se s'më plas fare Gazetarja e njohur Sonila Meço duket se ç’do herë e më shumë po shton dozën e ironive ndaj kryeministrit Edi Rama. Ra
Sonila Meço firmos për LIBRA-n e Blushit (FOTO LAJM) Gazetarja Sonila Meço i ka dhënë firmën e saj Ben Blushit për të regjistruar partinë LIBRA në KQZ. Ishte vetë Blushi
Sonila Meço rikthehet në çadrën e Bashës me një mesazh për shqiptarët (VIDEO) Protesta e opozitës është në ditën e 15-të të zhvillimeve të saj dhe qindra protestues gjenden përkrah kryetarit Basha d
Sonila Meço "bombardon" Ramën nga çadra e PD-së (VIDEO) Protesta e demokratëve para Kryeministrisë po merr një dimension tjetër tashmë ku të ftuar gjatë orëve të pasdites janë
Reagon Sonila Meço: S’jam pjesë e partisë së Blushit, jam gazetare Gazetarja Sonila Meço ka reaguar pas publikimit në “Panorama” të fotove të saj në eventin e mbajtur nga Ben Blushi ku pr
Sonila Meço jep përgjigje për Becchettin: Ja ku jemi! Përmes një postimi të shkurtër në rrjetin social Facebook, Sonila Meço ka reaguar pas lajmit se Qendra Ndërkombëtare e Z
Vit i mbarë për Sonila Meçon? Ja urimi i saj Duke bërë bilancin e një viti, Sonila Meço nuk e cilëson dot një vit të mirë apo të keq, por uron që çdokush të marrë at
Ja si tallet Sonila Meço për mungesën në darkën me gazetarët Një nga gazetaret dhe spikeret e njohura në vend, Sonila Meço, ka zbuluar arsyen se pse kryeministri Rama nuk e ka ftuar
Mesazh prekës i Sonila Meços për ndarjen nga jeta të Gjergj Filipit Vdekja e papritur e Gjergj Filipit ka tronditur miqtë, e një mesazh prekës është përcjellë edhe nga gazetarja Sonila Meç
Sonila Meço: Sulmi në Francë, më shumë frikë nga jeta se nga vdekja! Mjaft personazhe të skenës shqiptare kanë shprehur mesazhet e ngushëllimit, e ndërsa e gjithë bota po lutet për Francën.
Sonila Meço: Agon Channel nuk është mbyllur! Gazetarja Sonila Meço ka shuar shumë zëra në lidhje me mbylljen e Agon Channel, duke konfirmuar se një gjë e tillë nuk k
Sonila Meço tashmë edhe në Maqedoni (VIDEO) Gazetarja e njohur e ekraneve shqiptare, Sonila Meço, pas ndërprerjes së transmetimeve të Agon Channel, zbulon se, tani,
Sonila Meço e zhgënjyer nga kolegët e medias Gazetarja Sonila Meço, në postimin e radhës në Facebook ka marrë hak kundrejt të gjithë atyre personave që interpretojnë
Në cilin TV do ta shohim Sonila Meçon këtë vit? Vonesat prej muajsh të rrogave nga ana e Agon Channel kanë bërë që shumë gazetarë të ikin nga ky televizion. Së fundm
Artur Kulicaj sentenced to life for killing Sonila Tafa Although Artur Kuliçaj managed to escape the police and is now wanted, yesterday was sentenced to life for murdering Son
Me bashkëshortin në punë, Sonila ndan gëzimin me miqtë (FOTO LAJM) Përpos shtëpisë, ata ndajnë të njëjtin vend pune. Sonila Meço është mjaft e lumtur për këtë fakt dhe e ka shprehur hapta