999 rezultate për

sondazhe

AAK: Dëshirat po bëhen sondazhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka reaguar ndaj sondazheve të fundit lidhur me rezultatin e mundshëm të zgjedhjeve të 8
LDK: Thaçi paguan sondazhet Lidhja Demokratike e Kosovës beson se sondazhet që janë publikuar në media janë të paguara nga partia e Thaçit. Sipas
Nisma: Thaçi manipulon sondazhet Menjëherë pas publikimit të një sondazhi, në bazë të së cilit PDK del fituese e zgjedhjeve, ka reaguar Nisma për Kosovën
LDK: PDK po bën sondazhe të porositura Lidhja Demokratike e Kosovës ka dënuar sondazhet që po dalin në media, duke thënë se ata janë të porositura nga PDK-ja.
Sondazhet për zgjedhjet nuk janë të besueshme Opinioni publik në Maqedoni vetëm gjatë ditëve të fundit është bombarduar nga ana e sondazheve lidhur me rezultatet e mu
Thaçi në Tetovë: Ali Ahmeti po qeverisë me terror Kreu i PDSH-së, në vijim të fushatës elektorale ka qenë në takim me qytetarët në shkollën fillore "Migjeni" të Tetovës.
Institucionet shqiptare kredi për të kryer sondazhe Institucionet shqiptare mund të jenë të vetmet të cilat bëjnë dhe sondazhe në lidhje me pritshmëritë e publikut për punë
"Korrupsioni është më i përhapur në drejtësi" Sistemi i drejtësisë është i korruptuar në një masë tejet të madhe. Është ky opinioni që ekziston më së tepërmi ndër shq
Partitë nisin sondazhet për Presidencialet Partitë në Maqedoni kanë nisur të kryejnë sondazhe për të parë mbështetjen e tyre në popull. VMRO-DPMNE mësohet se ka a
Kurti nuk sqaron nëse do të dorëhiqej në rast humbjeje Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, nuk qartëson nëse do të japë dorëheqje nëse lëvizja Vetëvendosje nuk fiton në asnjë
Zgjedhjet në Gjermani, sondazhet: Garë e ngushtë mes rivalëve Në zgjedhjet parlamentare të së dielës në Gjermani, pritet një garë kokë më kokë. Këtë e tregojnë dy sondazhe të reja. N
Maliqi: Pse u prisha me “Klanin”, te Edi Rama me çoi Batoni Këshilltar i ri i kryeministrit të zgjedhur Edi Rama për rajonin, Shkëlzen Maliqi në një intervistë në “Gazeta Shqiptare
Bregu: Sondazhet nxjerrin PD-në fituese Përfundimi zyrtar i orari të votimit, ka bërë që krerët e dy partive të mëdha të nxitojnë për të deklaruar fitoren. Zëdh
Sondazhet nuk parashikojnë fitues për zgjedhje Në Bullgari 6.9 milionë votues shkojnë në zgjedhjet parlamentare, të thirrura pas dorëheqjes së ish-kryeministrit të qen
Pakistan, përgjaken zgjedhjet (FOTO-LAJM) Është regjistruar atentati i parë gjatë procesit të zgjedhjeve në Pakistan. Të paktën 11 persona kanë gjetur vdekjen dhe
Sondazhe në Facebook, Sela kryeson Me fillimin e fushatës zgjedhore në Maqedoni kanë filluar edhe sondazhet e ndryshme, bërë në mënyra të ndyshme siç mund
Zgjedhjet në Itali, sondazhet favorizojnë qendrën e majtë Update- Pas mbylljes së qendrave të votimit për zgjedhjet parlamentare janë publikuar edhe rezultatet e para të Exit Pol
Italia në heshtje zgjedhore Rreth 50 milionë votues do të drejtohen të dielën drejtë kutive të votimit për të zgjedhur zgjedhur kryeministrin dhe qe
Formacioni i vitit, vjen "hakmarrja" angleze (FOTO LAJM) Të gjithë e pamë dje dominimin absolut të La Ligas përsa i përket formacionit më të mirë të vitit. Të gjithë futbollistë
Zgjedhjet në SHBA, Obama dhe Romney në orët e fundit të betejës Disa orë para zgjedhjeve presidenciale në Shtetet e Bashkuara, Presidenti demokrat Barack Obama dhe kundërshtari i tij r