999 rezultate për

skype

WhatsApp vjen edhe me zë WhatsApp brenda pak muajve do të ofrojë opsionin e të folurit me bashkëbiseduesit nëpërmjet zërit. Nga blogu iPhoneit
Prezantohet zyrtarisht Nokia XL Nokia prezanton një shtesë te tretë në familjen Nokia X - Nokia XL, 5 ". Telefoni është me kase plastike dhe ka një kame
Skype feston 10-vjetorin Në 10-vjetorin e krijimit Skype synon të ndërtoje ekrane 3D dhe sisteme për kapjen e imazheve tre dimensionale. Më 29 gu
Vilanova përmes Skype do të udhëzojë Barcelonën Edhe pse jo fizikisht, Tito Vilanova duket se ka gjetur mënyrën për të motivuar futbollistët e Barcelonës për takimin e
Microsoft Live Messenger do të "jetojë" deri në prill Nëse jeni në mesin e shfrytëzuesve aktivë të Windows Live Messengerit, Microsofti më në fund ka publikuar datën kur ky s
Windows Messenger largohet përjetësisht me 15 mars Microsoft ka bërë të ditur që IM servisin e vet Messenger do ta shuaj më 15 mars. Funksionalitetet e Messengerit janë zë
Pas 15 marsit, nuk do të mund të përdorni më Messenger-in Nga 15 marsi i këtij viti, chat-i historik i MSN-së do të mbyllet dhe do të integrohet plotësisht me Skype, gjë e cila p
Windows Live Messenger drejt fundit Duket se pas më shumë se 10 vite po i afrohet fundi i Windows Live Messenger i Microsoft-it a, kanë bërë të ditur në ‘Th
Skype, 280 milionë përdorues Numri i përdoruesve të Skype i ka kaluar 280 milionë. Sipas Microsoft nga fundi i prillit numri i shfrytëzuesve të Skype
Brenda disa orëve, në Outlook.com regjistrohen mbi 1 milion përdorues Microsoft ka njoftuar regjistrimin e më shumë se 1 milionë njerëz në Outlook.com brenda disa orësh. Shifrat e regjistrim
Skype do të publikojë reklama gjatë bisedave Sado që të jetë i popullarizuar dhe i shfrytëzuar, Skype për shkak të natyrës së vet kryesisht me sukses ishte shmangur
Skype për Windows Phone Microsoft njofton lançimin e versionit zyrtar të aplikimit të Skype për Windows Phone. “Me aplikimin në fjalë është
Versioni i ri i Skype me video HD Microsoft ka lëshuar versionin e ri të Skype 5.8.0.154, e cila ofron komunikim përmes videos në format HD. Por për të pa
Skype tani edhe tek Windows Phone Skype më në fund do të gjendet edhe tek telefonat Windows. Kjo do të mundësohet pas nënshkrimit të marrëveshjes me vlerë
Norvegji, nëna mbyt vajzën live në Skype Një nënë mbyti qëllimisht vajzën e saj të vogël në një kovë, ndërsa i dashuri "shijonte" aktin në një lidhje direkte nëp
Sheh ardhjen e të birit në jetë përmes Skype (VIDEO) Të bëhesh prind është një ndër kënaqësitë më të mëdha të jetës. Por shumë prindërve nuk u është dhënë mundësia që të jen
Detyron vajzën të zhvishet në Skype, arrestohet nëna Ka shkaktuar tronditje të madhe lajmi se nëna detyroi vajzën e saj të zhvishet në Skype, me shpresën se do të fitonte 20
Skype blen GroupMe Përmes integrimit të mundësisë GroupMe dhe teknologjive të kompanisë Qik, Skype mëton që shfrytëzuesve t’u ofrojë disa m
Ndjek martesën e vajzës nëpërmjet Skype-t Si dita e madhe e Ashley Davisson po afrohej, u bë e qartë se një person që ajo donte ta shihte patjetër në ceremoni nuk
Facebook lançon videochat-in me Skype Facebook ka njoftuar ditën e mërkurë një marrëveshe me Skype, që do të shtojë videochat-in në rrjetin social - duke shën