999 rezultate për

skuadres

Nuk ndodh shpesh, Reali heq dorë nga Harry Kane Sulmuesi kryesor i Tottenhamit dhe kapiteni i skuadrës duket se nuk do të ndryshojë kampionat por do të mbetet në Premie
Juventusi nuk ndalet, vazhdon interesimin për yllin i Manchester City Juventusi e ka ndarë mendjen për të ofruar një super sulmues në "Allianz Stadium". Në radarin e skuadrës ‘Biankoneri’
Presidenti i skuadrës së Serie A: Firmos zbritjen në Serie B dhe nuk e kthej skuadrën në fushë (FOTO LAJM) Presidenti i Brescias Massimo Cellino është njëri prej atyre që ka shprehur hapur qëndrimin e tij kundër rifillimit të k
"Kthej flokët siç i kishe, dukesh si pornostar", Lukaku tallet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Elozhet e radhës për Lautaro Martinez, tallja me Marcelo Brozovic dhe dashuria për Inter-in. Ka qenë një Romelu Luka
Allegri gati të merr postin e skuadrës franceze Sipas të përditshmes francize “L’ Equipe”, Tomas Tushel është gjithmonë dhe më larg PSZH-së dhe emergjenca koronavirus n
Juventusi do të heqë dorë nga shërbimet e "trurit" të skuadrës "Bianconeri" janë të gatshëm të heqin dorë nga mesfushori boshnjak nëse marrin ofertë të kënaqshme gjatë verës që vjen
Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
Panik te Milani, kapiteni kërkohet nga Lazio Milanit po i rrezikohet kapiteni i skuadrës. Milan mund të mbetet pa shërbimet e kapitenit të skuadrës, Alessio Romag
Lajmi i mirë nga "Blutë e Londrës", ylli i skuadrës mposht koronavirusin Anësori i Chelsea, Callum Hudson-Odoi, ka thënë se është duke u ndier për mrekulli tani pasi që është riaftësuar plotësi
Kriza financiare për shkak të koronavirusit prek dhe Gerard Piquen Gerard Pique, në rolin e shefit të skuadrës Andorra, ka vendosur uljen e pagave për lojtarët e skuadrës së tij. Mbrojtës
Arteta i lumtur me Xhakën dhe me rolin e liderit Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta është i lumtur që mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, ka arritur të ruajë një rol lide
E përfunduar, princi arab do të bëhet pronarë i skuadrës angleze Pasi dështoi të marr nën kontroll Manchester United, princi i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman tani është shumë afër
Kapiteni i skuadrës së Premier League thyen karantinën, e kalon natën jasht dhe përplas Range Roverin Kapiteni i Aston Villës përplasi mëngjesin e sotëm makinën e tij, një Range Rover që kushton 80 mijë paundë, pasi kishte
Ronaldo i paska blerë gjithë skuadrës së Juventusit dhurata, kjo është arsyeja Ronaldo ju dhuroi shokëve të skuadrës iMac si dhuratë në ndeshjen e Ligëss së Kampionëve kundër Valencias. Mirëpo kjo
"Kisha dridhje dhe ethe", shoku i skuadrës së Gjasulës flet për siptomat e koronavirusit Futbollisti i Paderbornit dhe shoku i skuadrës së mesfushorit të Shqipërisë, Klaus Gjasula, Luka Kilian, rrëfeu për herë
Shoku i skuadrës së Gjasulës tregon simptomat e Koronavirusit: Kisha dridhje dhe ethe Futbollisti i Padërbornit dhe shoku i skuadrës së mesfushorit të Shqipërisë, Klaus Gjasula, Luka Kilian, rrëfeu për herë
Juventusi pranë rinovimit me tre futbollistë Juvnetus është afër rinovimit të kontratës me tre emra të rëndësishëm të skuadrës. Sipas raportimeve të ‘Goal Italy’,
Numri 1 i Chelsea vë në dispozicion hotelin e skuadrës për mjekët e Londrës Mes zotërinjve të futbollit që "kanë zbritur në fushë" për të ndihmuar në emergjencën e Koronavirusit është edhe Roman A
Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët. Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus. F
Kumbulla e Rrahmani të paralajmëruar, shoku i skuadrës rezulton pozitiv Marash Kumbulla e Amir Rrahmani me siguri nuk do të flenë aq të qetë këto net, të paktën deri më datën 25 mars. Klubi