999 rezultate për

skuadres

Akuzoi arbitrat për dëmtim të qëllimshëm të skuadrës së tij, Duro rrezikon penalizimin Periudha e qëndrimit të Klodian Duros në stolin e Feronikelit në kampionatin e Kosovës nuk është aspak e lehtë. Së fundm
Zidane kërkon nga Reali të rinovojë me tre yjet e skuadrës Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka bërë një kërkesë të bordi i klubit që t’i rinovohet kontrata tre yjeve të e
Rrahmani mposht koronavirusin, i bashkohet skuadrës së Napolit Pas Elseid Hysajt një tjetër futbollist shqiptar i Napolit ka mposhtur koronavirusin. Bëhet fjalë për kapitenin e pë
Ky është ylli i skuadrës së Realit që ndryshon lojën kur futet nga minuta e parë Mesfushori i Real Madridit, Martin Odegaard bën ndryshime të mëdha të bashkëlojtarët kur është i pranishëm në lojë nga m
Gattuso: Më pëlqeu shpirti i skuadrës, Interi favoriti kryesor për titullin Genaro Gattuso vlerësoi "shpirtin" që tregoi në fushë Napoli i tij në ndeshjen ndaj Romës. Të kaltrit triumfuan 4-0
Pamje që tregojnë se sa i vetmuar duket Messi në stërvitjet e Barcelonës (VIDEO) Janë publikuar disa pamje nga stërvitjet e Barcelonës që tregojnë Lionel Messin duke u stërvitur i vetëm. Messi nuk k
Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani. Ibra është lider si brenda ashtu edhe
Gerrard trajner në Premier League? Leeds United do që të nënshkruajë marrëveshje me trajnerin Steven Gerrard, raporton Football Insider. Trajneri aktual
Eto'o rikthehet nga pensionimi, i bashkohet skuadrës spanjolle Samuel Eto'o mund të vendosë për një rikthim të papritur në futboll, në moshën 39 vjeçare. Sulmuesi nga Kameruni në v
Bëri bujë të madhe, sa ka kushtuar avioni i ri i skuadrës së Lazios? Goditja e Claudio Lotito është avioni i ri i Lazios. Një dhuratë për klubin në nder të 120 vjetorit të kompanisë 'Cap
Reali i ofron Dortmundit edhe yllin e skuadrës për Haaland Real Madridi është duke provuar që më shkëmbim të fitojë garën për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. G
ZYRTARE/ Tirana shkarkon Egbon, ja kush do t'i drejtojë bardheblutë Tashmë është zyrtare. Pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë, klubi i Tiranës ka shkarkuar trajnerin, Emanuel Egbo.
City tenton të "blindojë" talentin e skuadrës, trefish pagë Manchester City është duke përgatitur kontratë të re për yllin e skuadrës, Phil Foden, në të cilën mund t’i trefishohet
Real Madridi dhe Liverpool në garë për yllin e skuadrës franceze Liverpool po ndjek me kujdes progresin e Jeremy Doku te Rennes. Të Kuqtë kanë dashur ta marrin talentin belg kur isht
Përfundojnë disa nga ndeshjet në Europa League, ja rezultatet (VIDEO) Kanë përfunduar disa nga ndeshjet e ditës së enjte të vlefshme për Europa League. Në sy bie fitorja me përmbysje e Na
Manchester United nis bisedimet me trajnerin që do të zëvendësojë Solskjaer Ole Gunar Solskajer është shumë afër shkarkimit nga drejtimi i Manchester United. Rezultatet negative në kampionat, a
Situata tek Juventusi nuk është aspak e mirë, varësia e skuadrës nga ky lojtar e bën mjaft të vështirë punën e Pirlos Juventusi regjistroi fitoren e parë në trasnfertë pas 7 ndeshjes në Seria A dhe për këtë ka meritë pikërisht 5 herë fitu
Gara për çmimin e Imola, F1 rikthehet në pistën ku humbi jetën legjendari Senna Garuesit e Formula 1 të dielën do të garojnë për Çmimin e Madh të Imola. Pas 14 vitesh, Formula 1 rikthehet në pistën
Milani ka prioritet rinovimin e kontratës me Donnarumman Skuadra e Milan po mendon për kontratat e yjeve që aktualisht i ka në skuadër. Një nga problemet është Gigi Donnarumma.
Real Madridi nuk është gati ti ofrojë një kontratë afatgjate kapitenit të skuadrës Sergio Ramos sheh veten para një udhëkryqi të madh. Qendërmbrojtësi spanjoll, i cili mban shiritin e kapitenit te sku