999 rezultate për

skrap

Pastrimi i parave përmes tregut të skrapit Njerëz të fuqishëm janë përfshirë në tregun e eksportimit të mbeturinave të metaleve (skrapit) në Kosovë ku po bëhet pas
Reformë e thellë në sistemin e mirëmbajtjes së rrugëve Dëmtimi i rrrugëve nga marrja e materialeve për skrap është kthyer një problem shqetësues për Shqipërinë. Ministri i Tra
Grabitësit e skrapit vjedhin sinjalistikën e autostradës Levan-Vlorë Hajdutët e skrapit nuk po kursejnë as autostradës Levan-Vlorë. Drejtuesit e mjeteve pervecse keqardhjes te shkaterrimit
FNSH bllokon dy anije që po ktheheshin për skrap Forca të policisë dhe FNSH kanë kanë bllokuar sot dy anije të cilat pronarët po tentonin t’i kthenin për skrap. Ndërhyr
Shinat e trenit vidhen për skrap Pas zhvendosje së stacionit të trenit në Vorë i ka hapur rrugën hajdutëve për të vjedhur shinat e trenit të cilat i derg
Imami shet qindra ton metale për skrap Në fund të mandatit të tij, ministri i Mbrojtjes Arben Imami po realizon shitjen e qindra tonë lënde të parë si çelik, n
Anija e tsunamit përfundon për skrap (FOTO-LAJM) Anija e peshkimit e cila ishte bërë simboli i tsunamit shkatërrues të vitit 2011 do të shitet për skrap. Banorët në Kese
Imami çon për skrap avionët dhe helikopterët e vjetër Ministria e Mbrojtjes nxjerr në shitje për skrap pjesë të avionëve, helikopterëve të cilët nuk do përdoren më nga Forcat
Meta: Mirënjohje të veçantë për të gjithë popullin e Skraparit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta ka zhvilluar një takim me anëtarë dhe simpatizëntë të LSI-së n
Rama: Berisha braktisi Çorovodën dhe Skraparin Nga Poliçani, kreu i Partisë Socialiste i kërkoi qytetarëve të qarkut të Beratit të ndëshkojë me votë kryeministrin Beri
Berisha nuk i mbaroi dot tre kilometra rrugë në Skrapar Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Beratit, z. Nasip Naço deklaroi sot se Kryeministri
Kanionet e Skraparit, ndër më të bukurat në Evropë (VIDEO) Kanionet e Skraparit cilësohen si më të bukurat në Europë. Naa viti 1993, çdo fundjavë në periudhën e pranverës qindra t
Presidenti i Partizanit, kandidat për PR-në në Berat Biznesmeni Lulzim Sallaku do të jetë kandidati i parë në listën e partisë Republikane në qytetin e Beratit. Në një inter
Ademi: Është ulur vjedhja për skrap Minsitri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Abdilaqim Ademi ka thënë se janë ulur vjedhjet e sendeve të meta
Pllakat e monumentit “Pavarësia” përfundojnë për skrap Jo shumë larg nga përurimi, monumentit “Pavarësisa” që u përurua gjatë festimeve të 100 vjetorit kanë filluar t’i vidhe
Pema dëmton linjën 35KW, Skrapari pa drita Skrapari dhe zona përreth janë pa energji elektrike për shkak se stuhia ka rrëzuar një pemë që ka dëmtuar linjën 35KW Uz
Vidhnin hekur për skrap, 6 të arrestuar në Përmet Gjashtë persona janë arrestuar nga policia e Përmetit pasi janë kapur duke prere me bombula me oksigjen tubacionin e rrj
Vjedhja e skrapit në burgun e Spaçit, denoncimi u bë nga Lubonja Vjedhja e skrapit në burgun e Spaçit është bërë nga Nikollë Prendi, vëllai i Ndrea Prendit, i akuzuar për ngjarjet e 21
Burgu i Spaçit shkatërrohet për skrap Gjashtë persona që janë ndaluar ndërsa thyenin soletat e ish-burgut të Spaçit, do të ndiqen në gjendje të lirë nga polic
Anija 40-vjeçare, rrezikon të shitet për skrap (FOTO-LAJM) Ajo është një nga anijet më të vjetra në botë e cila për gati 40 vjet e cila ka shpenzuar shumë kohë në dete. Por pas da