999 rezultate për

skena

PRAPASKENAT/ Edi Reja nuk e festoi golin e Roshit, por kur shënoi Cikalleshi shpërtheu Kombëtarja kuqezi bëri një reagim mbreslënës pasi mbrëmjen e djeshme fitoi me rezultatin 4-2 përballë Islandës në ndeshj
PRAPASKENAT/ Nuk pranoi të luante kundër Francës, zbulohet pse u largua Berisha nga Kombëtarja Etrit Berisha është larguar dje nga grumbullimi dhe vendin e tij e ka zënë pas pasdites së djeshme Gentian Selmani. “
Zbulohet prapaskena,Tare tregon pse refuzoi Milanin Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka dhënë një intervistë për Corriere dello Sport ku ka hedhur sërish dritë në lidh
BBC: Shkëlqimi i këtij populli të ri dhe me shumë probleme nga Ballkani në skenat më të mëdha të futbollit Kosova po ecën me hapa galopante. Vetëm 3 vite nga pranimi në UEFA dhe në FIFA, është pranë realizimit të një objektivi
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Ju lutet me shpirt që të vazhdojnë xhirimet! Anxhela zbulon prapaskenat e klipit (VIDEO) Pak ditë më parë, Anxhela Peristeri hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “Shpirti i bukur”. Kënga u p
Jennifer Lopez ngjitet mbi tub, "çmend" me performancën si striptiste (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez, 50 vjeç, ka treguar aftësitë e saj si striptiste. Bëhet fjalër për realizimin
"DW" zbulon skenarin e negociatave: CDU e prirur t’i japë Shqipërisë një "Po" me kushte CDU/CSU në Gjermani gjatë shtatorit do të përcaktojë pozicionin lidhur me procesin e negocitava BE-Shqipëri. Gjatë javës
Shpirti Luanës e di ç'ka hequr, të qeshim apo të qajmë me prapaskenat e klipit? (VIDEO) Luana Vjollca për ditëlindjen e saj të 28-të kishte përgatitur një surprizë vërtet speciale për fansat. Këngëtarja pu
Skenari mafioz: Si u tentua eleminimi i vlonjatit me një skemë djallëzore Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Vlorë, mbrëmjen e djeshme ku si pasojë e shpërthimit të një lënde plasëse mbeti i pl
Prapaskenat sensuale të fotos ikonë të Marilyn Monroe në pishinë (FOTO LAJM) Fotografi që realizoi fotot e zhveshura të Marilyn Monroe në ‘Diçka duhet të jap’ përshkruan skenat në një dokumentar pë
Skandali që trondit shtetin, dalin videot me skena seksuale të politikanëve (FOTO LAJM) Dy kaseta seksi të politikanëve iranianë janë publikuar në mediat sociale nga aktivistë që përpiqen të nxjerrin në pah h
Rindërtohet skena e krimit, si ndodhi atentati ndaj Santiago Malkos (VIDEO) Makina e 26-vjeçarit del nga rruga dhe përplaset me murin rrethues të një kapanoni, ngjitur me kompaninë e prodhimit të
Skena të nxehta me të dashurin, Kylie Jenner “ndez” tapetin e kuq (FOTO LAJM) Vajza e Travis Scott dhe e Kylie Jennerit bëri debutimin e saj zyrtar në tapetin e kuq në premierën “Santa Monica” të do
Ermali publikon prapaskenat e filmit: Enca zbulim i ri kinematografik (VISEO) Ermal Mamaqi tani po i përkushtohet më së shumti kinematografisë duke lënë në hije profesionet e tij të mëparshme. Ak
Basha lëshon "bombën": Rama planifikoi viktima për zgjedhjet e 30 qershorit Kryedemokratik Lulzim Bash foli mbrëmjen e sotme për situatën aktuale dhe politike në Shqipëri. Në një intervistë për
Lukaku zbulon prapaskenat: Conte më kërkonte te Juventusi Romelu Lukaku ka zbuluar në një kanal live në "Youtube" se trajneri aktual i Interit, Antonio Conte, e kishte kërkuar at
Skena të shfrenuara, del videoja e Era Istrefit me rusin (VIDEO) Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus. Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon ka
"Zbardhen prapaskenat", kush është rivalia që rrëzoi Ilda Bejlerin pas 11 vitesh (FOTO LAJM) Pas 11 vitesh karrierë si gazetare dhe moderatore e emisioneve sportive në “Digitalb”, pak ditë më parë, plasi lajmi se
Leonardo DiCaprio "dhuron" skena të “të nxehta” me të dashurën 22-vjeçare (FOTO LAJM) Aktori i njohur, Leonardo DiCaprio pas ndarjes nga bashkëshortja, aktroja e Hollivudit, Angelina Jolie po shijon pushime