999 rezultate për

skandal

Spiropali justifikon Veliun për deklaratën skandaloze: Ishte në stres të madh Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare ka folur në AbcNews për videon e 15-vjeçarit të abuzua
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Skandali me 15 vjeçaren në Babrru, reagon nga Kuvendi Besa Shahini Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka folur në Kuvend në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Babrrunë ku një 65-vjeçar
Tjetër skandal në Tiranë: Vajza me aftësi të kufizuara abuzohet seksualisht Shqipëria vazhdon të jetë e tronditur nga ngjarja në kryeqytet, saktësisht në Babrru, ku një vajzë e mitur është dhunuar
Kritikoi ashpër pas skandalit të abuzimit të minorenes në Babrru, Mimi Kodhelit i hiqet fjala Abuzimi i vajzës së mitur në Babrru në Tiranë nga roja e shkollës dhe nga 3 të rinj, ka shkaktuar reagime të ashpra në v
SKANDAL/ Drejtoresha e Kufirit Enkeleda Toska, e përfshirë në trafikun e arabëve Një investigim i Top Story, ka nxjerrë në pah një sërë emrash të rëndësishëm të përfshirë në trafiqe me arabët. Një n
Skandaloze! 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren donte të përdhunonte nusen e djalit? Skandali seksual me minorenen në Babrru ka tronditur vendin. Mbrëmjen e sotme një tjetër detaj tronditës është zbulua
Skandali! 5 milionë ryshfet për të marrë licencën e transportit të pasagjerëve Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal korrupsioni, ku një qytetar pagoi plot 5 milionë lekë ryshfet për të
Historia e 15 vjeçares shkonte gojë më gojë prej 1 viti, çfarë ndodh sot në shtëpinë e saj Shantazhimi dhe më pas përdhunimi i 15 vjeçares nga roja i shkollës dhe më pas nga tre të rinj, ka tronditur opinionin p
Paloka: Skandali ka marrë dhenë, Rama me charter privat për qejfet e veta Pak akuzave të PD-së dhe PDIU-së se kryeministri Edi Rama ka udhëtuar drejt Francës me charter privat duke harxhuar 100
Ngjarje skandaloze në Tiranë: Një i moshuar dhe tre të rinj abuzojnë seksualisht me 15 vjeçaren Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një e mitur ka rënë pre e abuzimit seksual me dhunë nga 4 shtetas. Policia
Arjan Çani reagon ashpër pas deklaratës së Veliut për nënën e të miturit: Skandaloze! Për reagimit të pazakontë të Drejtorit të Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në lidhje me dhunën ndaj të miturit, ka reagua
"Skandal, ky është fundi i turpit", Nora Malaj me tone të forta kundër deklaratës së Veliut Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu për nënën e adoleshentit të dhunuar te Liqeni, ka sjellë reagime të
Veliu bën skandal, merr në mbrojtje policët që dhunuan 15 vjeçarin te Liqeni (VIDEO) Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ditën e sotme ka marrë në mbrojtje efektivët e policisë që dhunuan 15-vjeçarin
Presidenti i Lacios në qendër të skandalit, akuzohet për blerjen e dyshimtë të një lojtari Presidenti i Lacios Klaudio Lotito është vënë në shënjestër nga “Gazzetta dello Sport” për mënyrën e transferimit të fut
Skandaloze! Si përdoren pesticide të ndaluara e të rrezikshme për mishin, sallamin e frutat Kamera e fshehtë e emisionit “Stop”, zbuloi se si përdoren pesticidet e ndaluara e të dëmshme për shëndetin në spërkatj
"Skandal, futbollistët e Vllaznisë i përzun nga restoranti" Gazetari Drilon Xhepollari ishte i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV ORA ku foli për përpjekjet e futbollit shqiptar
Skandal në Spanjë, kapiteni i skuadrës së njohur në hetim për trukime ndeshjesh Radio spanjolle “Cope” ka ngritur dyshimet për një tjetër shitje ndeshjeje në kampionatin spanjoll. Bëhet fjalë për ndes
Zbulohet skandali i kombëtares meksikane, festuan me prostituta para Kupës së Botës (VIDEO) Mediat në Meksikë kanë zbuluar një skandal seksual të lojtarëve të tyre para fillimit të Kampionatit Botëror, Rusia 2018
"Ajo që ndodhi dje në Strugë, skandaloze sjellja e policisë" Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i ftuar në emisionin “360 Gradë”, në Alsat tha se dënon atë që ndodhi dj