999 rezultate për

siguruara

Ekzekutoi të vëllain, kapet teksa tentoi të kalonte kufirin 38 vjeçari (VIDEO) Policia kufitare në Hanin e Hotit Shkodër, ka arrestuar një 38 vjeçar të shpallur në kërkim për vrasje. Më datë 17.02
Tërmeti i fuqishëm, qytetarët në Tiranë braktisin banesat (VIDEO) Mësohet se tërmeti që ka goditur Tiranën, ishte 5.8 ballë i shkallës rihter, ndërsa epiqendra ishte në Adriatik. Tërm
Pak orë para zgjedhjeve, ambasadat merren nën mbrojtje nga ushtria (FOTO LAJM) Shtohet masat e sigurisë në vend pak orë para mbajtjes së zgjedhjeve. Veç forcave të shumta të policisë, mësohet se p
Pas rinovimit, kështu duket stadiumi i Napolit (FOTO LAJM) Stadiumi i Napolit është pothuajse gati. San Paulo iu nënshtrua një rikonstruksioni teksa u ndryshuan stolat kangjellat
Edhe sot seanca për rastin Monstra mbyll dyert për publikun Në Gjykatën Penale të Shkupit edhe sot vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smillkovës e cila ka ndodhu
Dalin pamjet e përleshjes së dy tifozerive “Plisave” dhe “Intelektualëve” (VIDEO) Pas përleshjes së djeshme midis dy tifogrupeve në Kosovë, janë publikuar pajme të reja mbi ktë ngjarje jo të hijshme dhe
Gazeta italiane siguron Lazion: Me Srakoshën keni 10 vite të siguruara Gazeta italiane “Il Messaggero” i ka kushtuar një artikull të veçante, gardianit kuqezi, Thomas Strakosha, që prej kohës
Biznesmenit i ndodh gjëma në fundvit, e fusin në bela 5 balerinat Një pronar lokali në Sarandë i janë gjetur 5 balerina që punon të pasiguruara , ndaj edhe ndaj tij kanë nisur hetimet ng
Aksident i rëndë në Gjakovë, dyshohet për dy të vdekur Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Gjakovë-Pejë, më saktësisht në fshatin S
E FUNDIT/ Teuta Arifi "fundos" Bilall Kasamin në Tetovë Teuta Arifi ka fituar tashmë në Tetovë duke arritur një rezultat spektakolar. Sipas të dhënave më të fundit të siguru
Pacolli ankohet se humbet prej veturave të paregjistruara Kryeministrin Ramush Haradinaj sot e ka vizituar në Rrahim Pacolli, sekretar i Aleancës Kosova e Re. Përmes llogaris
LDK "blindon" fitoren në Gjilan, sa vota i ndajnë kandidatët e tjerë Vijon me ritme të kënaqshme numërimi i votave në Gjilan, ku sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com garën deri më ta
Osmani, në festë për Çairin: Fitore! Shefi i shtabit komunal të Bashkimit Demokratik për Integrim në Çair Bujar Osmani ka postuar në foto me atmosferë feste
Pas reshjeve të djeshme krijohet një “liqen artificial” në Prishtinë (FOTO LAJM) Reshjet e djeshme të shiut kanë lënë pasoja në kryeqytet. Akoma nuk është larguar uji në lagjen “Dardania”, përkatësi
Lirohet rruga, fillon lëvizja e makinave në Vlorë (FOTO LAJM) Wshtë liruar para pak minutash rruga nacionale Orikum-Vlorë pasi forcat xheniere kanë hequr masivin shkëmbor prej aty.
Specialja nis hetimin e materialeve të siguruara nga DSK Prokurorë dhe hetues të Prokuroria speciale kanë nisur tashmë të hetojnë me radhë materialet të cilat janë marrë nga kry
Vrasja e 38-vjeçares, nxirret identikiti i personit të dyshuar Policia ngushton rrethin e të dyshuarve për vrasjen e 38-vjeçares Fatbardha Tafa, mbrëmjen e së martës në Tiranë. Burime
Komuna mbështet rikonstruksionin e varrezave myslimane Pas iniciativës të disa qytetarëve të Gostivarit dhe këshillave të Xhamive të Lagjes së Re dhe Sahatit, për rregullimin