999 rezultate për

sigurise

Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin Gjykata e Kavajës la ne burg vellain e Bledar Tocit per shperndarje te lendeve narkotike. 27-vjeçari Bernard Toçi, u
Jepet masa e sigurisë për 3 banorët e Astirit Është dhënë masa e sigurisë për 3 banorët e Astirit. Është dhënë masa “arrest me burg”. Ilir Katiraj, Gramoz Shehu dh
Lleshaj i ashpër me shoferët: Mos e lini mendjen në shtëpi kur dilni Aksidentet rrugore marrin jetë, më shumë se sa krimi. Më këtë thirrje u është drejtuar Ministri Lleshaj shoferëve të
Djegie e qëllimshme e makinës së Lelit, çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë Detaje të reja janë mësuar nga hetimet për djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli. Në vendin e ngj
Nuk kishte para për të paguar unazën, dhëndri grabit bankën Ndoshta do ju duket e pabesueshme, por një person nuk e ka menduar dy herë, por ka shkuar për të grabitur bankën, pasi n
Presidenti Thaçi takoi krerët e sigurisë, njoftohet për masat e sigurisë në ditën e zgjedhjeve Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar sot krerët e institucioneve të sigurisë e të drejtësisë, Dre
Policia e Kosovës ka bërë të gjitha planifikimet e nevojshme operacionale për 6 tetorin Nga Policia e Kosovës thonë se kanë bërë të gjitha planifikimet e nevojshme operacionale, për mbarëvajtjen e procesit z
Flet eksperti i sigurisë: 670 shqiptarë luftuan për ISIS, jo vetëm burra por edhe gra Eksperti i sigurisë dhe diplomacisë Adrian Shtuni ka dhënë detaje të sakta mbi numrin e shqiptarëve që kanë luftuar për
Tentoi të korruptonte policin me para, shoferi në Tiranë e pëson keq Policia rrugore ka vënë në pranga një shtetas për veprën penale “Korrupsioni aktiv ndaj personave që ushtrojnë funksione
Oriz në vend të drogës, kështu dukeshin pakot e nisura nga Ekuadori në konteinerin me banane (VIDEO) Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shq
110 kilogram kokainë: Loja e policisë greke, e lanë të hynte në Shqipëri Gjatë operacionit të anitidrogës në portin e Durrësit janë gjetur dy ngarkesa me Kokainë. Referuar dosjes së policisë
2 punëtorë humbën jetën: Gjykata jep vendimin për administratorin e "Skela Syla" Petrit Syla, administrator i ‘Skela Syla’, është liruar sot nga qelia me vendim të Gjykatës së Apelit. Vendimi është mar
Gjykata jep masën e sigurisë për Arbër Çekajn Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masën e arrestit me burg për Arbër Çekajn, i cili u ekstradua disa ditë më parë nga
Eleminimi i Santiagos: I ndaluari darkoi me të dyshuarit, si doli zbuluar Gjykata e Tiranës ditën e djeshme la në masën e sigurisë “Arrest në burg” Blendi Tetën, i arrestuar tri ditë më parë, pa
I bënë kërdinë pronarit duke vjedhur atlete, kamerat nxjerrin zbuluar dy shitësit në Fier (VIDEO) Dy shitës në Fier kanë dalë zbuluar nga pamjet e siguruara nga kamerat e sigurisë, teksa vidhnin produkte sportive në dy
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
Nuk ishte dakord me sugjerimet e tij, Trump shkarkon John Bolton Presidenti amerikan Donald Trump ka shkarkuar Këshilltarin e tij të Sigurisë Kombëtare, John Bolton. “Unë e njoftova
Plagoset rëndë një punëtor ndërtimi në Durrës, goditet nga betonierja Një punëtor është plagosur, teksa ishte duke punuar në sektorin e ndërtimin në rrugën "Mujo Ulqinaku", pranë pallatit të
Gjykata jep masën e sigurisë për 15 biznesmenët e arrestuar Ditën e sotme është zhvilluar seanca maratonë për 15 biznesmenët dhe administratorët e disa bizneseve në kryeqytet të ar
Shfryhet aksioni i bujshëm për biletat: Gjykata liron "kokat" e urbanëve të Tiranës Gjykata e Tiranës dha masën e sigurisë për 8 të arrestuarit e operacionit të koduar “Bileta e falsifikuar”. Gjykata la n