999 rezultate për

sidomos

Rregullat e reja në Prishtinë, nëse e parkoni makinën në këto vende e pësoni Parkimi në vendet e gjelbëruara dhe në hapësira ku nuk duhet është e shpeshtë në Kosovë, sidomos në kryeqytet. Por, t
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ruhet nga një konflikt që vjen rrotull prej kohësh Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Hëna dhe Venusi do të kenë ndikim të favorshëm
Gjirokastriti me Lamborgini lë pa mend qytetarët (VIDEO) Qytetarët e Gjirokastrës kanë mbetur të mahnitur mëngjesin e sotëm pasi një makinë e tipit Lamborghini Aventador me çmim
Lajme të mira për Romën, ylli i ekipit rifillon stërvitjen Lajme të mira vijnë sot nga stërvitja e skuadrës së Romës në qëndrën sportive në Trigoria. Cengiz Under është rikuper
Në Austri niveli i borës arrin 3 metra, shumë të vdekur Austria është vendi që në Evropën qendrore po i përjeton më keq reshjet e pazakonta të dëborës ku numri i viktimave, sid
Australianet e presin Vitin e Ri me bikini nëpër plazhe Australia po pret vitin e ri me temperatura 10 deri në 14 gradë Celsius më të larta nga ato normalet. Plazhet janë pl
ASH mbështet grevën e të burgosurve shqiptare Aleanca për Shqiptarët (ASH) që drejtohet nga Ziadin Sela mbështet grevën e paralajmëruarnë burgun e Idrizovës. Për A
HOROSKOPI/ Përmirësime të ndjeshme, kjo është shenja më me fat e kësaj dite Ky është horoskopi për ditën e hënë, 10 dhjetor 2018. Dashi Duhet të mendoheni mirë lidhur me një vendim i cili do
Sot është milionere, Afërdita Dreshaj tregon punën e parë që ka bërë në jetë Ajo sot është një nga vajzat e njohura të modelingut sidomos në Amerikë, aty ku ka të fokusuar jetën private, por edhe a
Voskopoja dhe Dardha mbulohen nga bardhësia, dëbora zbukuron Korçën Rreshjet e dëborës kanë zbardhur Dardhën dhe Voskopojën më shumë nga cdo zonë tjetër në qytetin e Korcës. Intesitet
HOROSKOPI/ Bëni kujdes me paratë, shenjat që do të harxhojnë më shumë Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 20 tetor 2018. Dashi Ky është momenti më i mirë për të patur një ballafaqim
HOROSKOPI/ Ruani energjitë, këto shenja do të kenë mundësi të reja në punë Ky është horoskopi për ditën e premte, 19 tetor 2018. Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt r
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë kujdes në punë, do të ketë probleme Ky është horoskopi për ditën e merkurë, 17 tetor 2018. Dashi Në dashuri po afrohet një fat i madh, i cili favorizohe
Semafori i rëndësishëm që 6 ditë i prishur në Prishtinë (FOTO LAJM) Sot po bëhen gjashtë ditë që nuk po funksionon njëri nga semaforët e rëndësishëm në Komunën e Prishtinës duke sjellë edh
Heiko Maas: Evropa dëshiron më tepër koordinim me SHBA Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas tha se Evropa duhet të përgatitet për ndryshimet strukturore në m
Zhdukja e bletëve, Franca ndërmerr hapa për t’i mbrojtur OKB kohë më parë, kishte tërhequr vërejtjen se gati gjysma e bartësve të polenit në botë (sidomos bletët dhe fluturat) j
Komandanti veteran: Ende duhet të shtohet numri Naser Shatri, ish-komandant i Policisë Ushtarake në kuadër të brigadës 133 ‘Adrian Krasniqi’, thotë se ishte në dijeni t
Sot mos mendoni të dilni në diell, rrezikoni shëndetin Të mërkurën i nxehti përvëlues përfshin territorin e vendit tonë. Meteorologët parashikojnë temperatura mbi 39 gradë Cel
Kivi, fruti ideal për shëndet dhe bukuri Për shkak të një numri të madh vitaminash, përfshirë Vitaminën A, C dhe B, përfshirë edhe minerale si kalciumi, hekuri d
Lali Eri rriti biletën, Gjiknuri kërkon abone me foto, por urbanët e Tiranës mbeten një tmerr i vërtetë Rritja e çmimit të biletës së urbaneve me 10 lekë prej dy vite e gjysmë, nuk e ka bërë më të lehtë udhëtimin e qytetarëv