999 rezultate për

shtetasin

Rrahin dhe shkelmojnë gazetarin mes Tiranës, në kërkim autorët Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme tek tek bulevardi "Zogu i Parë" ku dy shtetas të paidentifikuar kanë
Gjimnazisti “bën namin” në shkollë, rreh drejtorin dhe nëndrejtoreshën Një 18-vjeçar u arrestua nga policia pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj drejtorit të shkollës dhe ndaj nëndrejtores
Sherr në familje, qëllon me thikë vëllain në Durrës Një konflikt brenda familjes ka degjeneruar në përdorimin e armëve të ftohta. Policia e Durrësit njofton se ka arrestuar
EMRAT/ Arrestohen 5 persona në Durrës, trafikonin 500 kg kanabis Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “Triss”” ku janë vënë në pranga 5 persona dhe
Përndiqte dhe kërcënonte ish-bashkëshorten, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin shtetasin Uran Sh., banues në Tiranë pas denoncimit të ish-bashkëshortes s
Fieraku përndjek ish të dashurën në Tiranë dhe e dhunon, pranga 47 vjeçarit Blutë e Tiranës kanë arrestuar një 47 vjeçar, pasi prej disa muajsh ka përndjekur duke ushtruar dhunë psikologjike dhe f
Arrestohet 28 vjeçari i dënuar me 12 vite burg për “vrasje me dashje” (VIDEO) Një 28 vjeçar i shpallur në kërkim dhe i dënuar me 12 vite burgim u arrestua nga policia e Tiranës. Në pranga përfund
Tentoi të vrasë në Tiranë, kapet pas 6 muajsh 23-vjeçari Komisariati i Policisë Nr 3 në Tiranë, ka bërë të mundur kapjen e një të riu të shpallur në kërkim për tentativë vrasje
Makina përplas dy kalimtarë në Shkodër, një në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik si pasojë e të cilit dy persona janë plago
Durrës/ Mjeti tip "Benz" përplas për vdekje këmbësoren Një aksident me pasojë jetën është shënuar në Durrës. Një mjet tip "Benz" ka përplasur për vdekje një grua rreth 55 vjeç
“Nxirreni shpejt”/ Ja momenti ku shpëtohet shoferja në Vlorë (VIDEO) Këtë të martë rreth orës 17:50 në hyrje të qytetit të Vlorës ka ndodhur një aksident rrugor ku mbeti e plagosur një vajz
Kapet 31 vjeçari i shpallur në kërkim, në gusht plagosi dy persona Policia e Lezhës ka bërë të mundur arrestimin e një 31 vjeçari të shpallur në kërkim, për vrasje të mbetur në tentativë
Ndalohet pronari i kamionit, po transportonte 190 kg bimë narkotike Uniformat blu kanë bërë të mundur ndalimin e pronarit të kamionit që u gjetën 190 kg kanabis. Portali "Albeu" njofto
Tentoi të vriste një person, policia e Shkodrës kap 28 vjeçarin Në sajë të operacionit të koduar "Discovery", blutë e Shkodrës kanë kapur një person të shpallur në kërkim që nga korrik
Kapet i dënuari me dy vite burg, para dy vitesh plagosi me thikë një person Një shtetas i dënuar me dy vjet burg për "plagosje e rëndë me dashje", është vënë në pranga nga blutë e Dibrës. Nga
E braktis e dashura, i riu i ndyn në derën e shtëpisë Një i ri është dënuar me 10 muaj burg, për shkak se ka përndjekur në mënyrë të vazhdueshme ish-të dashurën e tij, dhe i
Pranga shefit të kardiologjisë në Shkodër/ Mjekët në protesta: Do bojkotojmë punën Një ditë më parë, Policia e Shkodrës ka vënë në pranga shtetasin Edi Smajlaj, shef i kardiologjisë në Spitalin e Shkodrë
E ëma e të arrestuarit për terrorizëm: I pafajshëm, e respekton e gjithë zona Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për shtetasin Bekim Protopapa, nën akuzën për rekrut
Bënin gara me makina luksoze në Tiranë, ja kush janë personat e ndaluar (FOTO LAJM) Uniformat blu kanë hedhur dritë mbi ndalimin e nëntë personave të cilët u kapën teksa bënin gara me makina me njëri-tjet
Aksident i rëndë në Ndroq, humb jetën këmbësori Një person ka humbur jetën në një aksident të ndodhur rreth orës 19:30, mbrëmjen e sotme në rrugën e vjetër Plepa¬-Ndroq