999 rezultate për

shtetasin

Sherr në Tiranë, babë e bir plagosin me thikë 32-vjeçarin Një sherr me thikë ka ndodhur në Tiranë. Mësohet se policia ka ndaluar babë e birë për ngjarjen. Sipas policisë, u a
Sherr i madh mes shqiptarëve të Kosovës në Sarandë, dhëndri dhunon bashkëshorten dhe vjehrrin Një sherr i madh brenda familjes mes disa shqiptarëve të Kosovës që kishin zgjedhur pushonin në plazhin e Sarandës, ka p
57-vjeçari kërcënon me armë zjarri në mes të Kamzës: “Do të të vras” Një 57-vjeçar ka shkaktuar panik tek të gjithë qytetarët në Kamzë për shkak se ka ndaluar në rrugë shtetasin D. O., 43-
Çmendet i riu në Sarandë, rreh bashkëshorten dhe vjehrrin Një 23 vjeçar, banues në Prishtinë ka rënë në prangat e Policisë së Sarandës për shkak se gjatë natës është konfli
Tragjedi në Tiranë, 4 të rinj masakrojnë për vdekje një 22-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në mesnatë në Tiranë. Pas një sherri me thikë ka humbur jetën një 22 vjeçar me
Detaje tronditëse, nëna tentoi ta ndalte dy herë djalin por nuk e shmangu dot tragjedinë Një ngjarje tronditëse ndodhi pak ditë më parë në Bathore, ku djali vrau babain dhe plagosi nënën e tij. Duket se shkak
I riu plagos me gomone 19-vjeçarin nga Himara Një 26-vjecar banues në Tiranë, në plazhin e në plazhin e Potamit, Himarë, në brendësi të detit, ka plagosur lehtë nga p
Lëvizte në qytet me armë, arrestohet 35-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 35 vjeçar me banim në Durrës. Mësohet se i riu është arrestuar pasi lëviste me armë zjarri
Aksident i rëndë në autostradë, 5 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Bëhet e ditur se 5 persona kanë mbetu
Një vajzë hidhet nga kati i tetë, policia shoqëron bashkëjetuesin 14 vjet më të madh Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier pasi një vajzë 19-vjeçare i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i palla
Dhunon gruan dhe një burrë, por shikoni çfarë bën më pas elbasanlliu Një 40-vjeçar nga Elbasani mësohet të ketë ushtuar dhunë fizike duke goditur ne grushte gruan e tij 25 vjeçe, si dhe një
Grabiti 4 mijë euro me armë zjarri, arrestohet autori Policia ka kapur dhe arrestuar bashkëpunëtorin e vjedhjes me armë të ndodhur dy ditë më parë në Vlorë. Policia bën m
Sherri për partitë, militanti përplas me makinë kundërshtarin Një sherr ka ndodhur mes dy persona në Vorë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Ahmetaq. “Nga veri
Nga blerja e votave tek kërcënimi me armë, policia procedon 6 shtetas Që nga ora 7:00 e mëngjesit ka nisur votimi në të gjithë vendin. Pavarësisht masave të rrepta të ndërmarra, deri në k
Makina shtyp të miturin në Tiranë Sot rreth orës 12:35, në rrugën dytësore në Marikaj, automjeti tip Ford, me drejtues shtetasin N. A., ka aksidentuar sht
Vrasje në bashkëpunim, arrestohet 50-vjeçari në Kapshticë Një 50 vjeçar është vënë në pranga me akuzën për vrasje të kryer në bashkëpunim. Policia bën me dije se ka vënë në p
Një 35-vjeçar kërcënon me vdekje mjekun në QSUT Një 35-vjeçar është ne hetim pasi ka kërcënuar me vdekje një mjek ne Qendrën Spitalore Universitare “Nene Tereza”. “U
Policia e ndalon për kontroll shoferin e urbanit, por shikoni çfarë i zbulon Rastet e qytetarëve që tentojnë të falsifikojnë dokumente për arsye të ndryshme janë në rritje. Rasti më i fundit ësh
Arrestohet edhe një i dyshuar për sulmin në Kuvendin e Maqedonisë Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, ka arrestuar edhe një të dyshuar për sulmin ndaj depiutetëve mbrëmjen e 2
43-vjeçari në Dibër sulmohet me thikë, ia kthen me dru pas kokës Dy persona janë konfliktuar me sende të forta me njëri-tjetrin në qytetin e Peshkopisë, ku si pasojë njëri prej tyre ka