999 rezultate për

shtese

Qeveria Haradinaj mund ta mbështesë marrëveshjen e demarkacionit me një kusht Gjate ditës së djeshme është raportuar në media për një vizitë të zëvendëskryeministrit Fatmir Limaj në Malin e Zi, por
Zaev: Referendumi, garanci shtesë edhe për Greqinë Kryeministri, Zoran Zaev, pret që deri nga mesi i vitit të gjendet zgjidhje për kontestin 25-vjeçar për emrin me Greqinë
Kukësi "goditjen" e madhe e bën në minutat shtesë Kukësi zyrtarizon goditjen e madhe në sulm. Amido Balde firmosi me kampionët në fuqi, ku do të luajë për pjesën e mbetur
Gruevski dhe bashkëpuntorët, kërkojnë bombat Nikolla Gruevski dhe ish bashkëpunëtorët e tij të afërt, Mile Janakieski, Vlladimir Peshevski dhe Lupço Georgievski kërk
Shpërdoroi detyrën, KLSH bën kallëzim penal ndaj kryebashkiakut të Kukësit KLSH ka kallezuar ne Prokurori kryebashkiakun e Kukesit pasi nga auditimi ka reazultuar se dëmi ekonomik i shkaktuar nga
Roma ndalet përsëri, këtë herë nga Sampdoria (VIDEO) Sampdoria ka ndalur Romën, duke barazuar 1-1 në "Stadio Luigi Ferraris", ndeshje e vlefshme për javën e 21-të të Serie A
Valencia skuadra e dytë që kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey Valencia ka arritur të kualifikohet në gjysmë-finale të Copa del Rey, duke mposhtur Alaves nga pika e penalltive . N
Në mars dihet nëse Kosova do t’ia paguajë miliona euro shtesë Bechtel-Enkas Negociatat në mes të Ministrisë së Infrastrukturës dhe konsorciumit amerikano-turk “Bechtel Enka”, lidhur me kërkesën e
Numancia shënon golin e barazimit ndaj Realit (VIDEO) Numancia i ka shënuar gol Realit në "Santiago Bernabeu". Goli është shënuar në minutë e fundit të kohës shtesë (45+1
E FUNDIT/ KQZ i heq mandatin dy deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve vendosi para pak minutash heqjen e mandatit për dy deputetët Aqif Rakipi dhe Gledion Reho
Babagjyshi Edi vjen me thesin e 25 milion eurove taksa shtesë për shqiptarët në 2018 Shqiptarët e nisin ditën e sotme me numërimin pas për 25 milionë euro që do të dalin nga xhepat e tyre përgjatë gjithë v
Gabimet që ju dëmtojnë shëndetin gjatë dimrit Shumica e njerëzve e bazojnë në agrume furnizimin shtesë me vitaminë C, që rrjedhimisht i blejnë në supermarkete apo në
Spanja tërheq forcat policore shtesë nga Katalonja Ministria e Brendshme e Spanjës njoftoi se tërheq mijëra oficerë policie të shpërndarë në rajonin verilindor me qëllim t
Askush s’e merr përgjegjësinë për 63 milionë eurot Përplasje në mes të deputetëve të LDK-së dhe ministrit të Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka shkaktuar kërkesa e kompanisë “
Ndreu modest pas humbjes: Na ka hipur vetja në qejf, harruam se jemi për mbijetesë Kamza u mposht në shtëpi nga Luftëtari, pas një goli të shënuar nga Rroca në minutat shtesë, ndërsa trajneri i vendasve
Përveç KSHZ-së, edhe Komisioni rregullator për energjetikë me paga shtesë Nuk janë vetëm anëtarët e KSHZ-së që kanë ndarë kompensime, të njëjtën gjë e kanë bërë edhe anëtarët e Komisionit rregul
Veseli shfaqësohet te ndërkombëtarët për demarkacionin Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, thotë se Demarkacioni me Malin e Zi duhet të kalojë dhe se PDK-ja do ta mbësht
Miratohet Projektligji për Prishtinën Pas shumë vitesh zvarritje Kuvendi e ka miratuar Projektligjin për Prishtinën. Deputetet e Kuvendit të Kosovës kanë fill
Zaev jep afat shtesë për plotësimin e vendeve vakante në qeveri Intensifikohen takimet e partnerëve të koalicionit me qëllim plotësimin e vendeve vakante që u krijuan nga zgjedhjet lok
Ndryshe nga Nishani, Meta vlen 30 milion lekë më shumë për Ramën Pavarësisht debateve në publik dhe çarjes së madhe mes tyre, kur vjen puna tek ndarja e buxhetit dy ish-aleatët, PS dhe