999 rezultate për

shtese

Mbrojtësi shqiptar shpëton ekipin nga turpërimi në kohën shtesë Mbrojtësi i Kombëtares i grumbulluar disa raste nga trajneri Panucci, ishte heroi i ditës sot për Metzin në Francë. Klub
Dëshmi shtesë do të dëgjohen për trazirat në Kuvend Pas pauzës prej gjysmë ore, tani vazhdon gjykimi për ngjarjet e 27 prillit të vitit të kaluar në Kuvendin e Republikës s
Mbrëmje magjike në “Bernabeu”, çfarë ndodhi mes River Plate dhe Boca Juniors River Plate ka përmbysur gjithçka në fund të kohësh shtesë duke fituar Copa Libertadores me rezultatin 3-1! Pas një hist
Përfundon koha e rregullt, River dhe Boca shtyhet në shtesë Ka përfunduar koha e rregullt e superclasicos mes River Plate dhe Boca Juniors në kuadër të ndeshjes së dytë të finales
Mediat e huaja i bëjnë jehonë protestës së studentëve shqiptarë (FOTO LAJM) Ditën e sotme mijëra studentë kanë dalë në protestë kundër tarifave të larta të studimit përballë Ministrisë së Arsimit.
Gazetat serbe nuk paguajnë, kthehen në doganë Gazetat serbe nuk kanë hyrë në Kosovë por janë kthyer prapa në Beograd. Shtypi ditor nga Beogradi nuk ka arritur në K
Tirana mikpret Komitetin e Rajoneve të BE, Veliaj: KE të mbështesë direkt bashkitë që janë të afta të zbatojnë projekte Komiteti i Rajoneve të Bashkimit Europian zhvilloi në Tiranë takimin e 23-të me fokus Ballkanin Perëndimor, si një mundë
Prokurorët të mbingarkuar, duhet të zgjidhin dy çështje në një ditë Në një kohë kur presioni ndaj prokurorisë, për të intensifikuar punën kundër kriminalitetit dhe korrupsionit, sa vjen dh
Debati në Kuvend, deputetët xhelozë për sekretaret dhe makinat Komisioni i Ligjeve mori dje në shqyrtim buxhetin vjetor të institucioneve të drejtësisë. Në mbledhjen e komisionit u sh
Kosova rrit taksat për mallrat serbe, reagon BE dhe Beogradi Qeveria e Kosovës u vendosi taksa shtesë mallrave të Serbisë. Reagon BE dhe Beogradi, i cili thotë se veprimi i qeverisë
Rashford nderon Manchesterin në minutat shtesë (VIDEO) Skuadra e Manchester United ka arritur një fitore në minutat e fundit të takimit ndaj Boernemouth. Fillimisht vendasit k
598 milionë euro për autostradën Kërçovë-Ohër Autostrada Kërçovë – Ohër e gjatë 57 kilometra do të kushtojë 598 milionë euro. Qeveria sot e miratoi aneksin e tretë të
Edhe 178 milionë euro për autostradën Kërçovë – Ohër Autostrada Kërçovë – Ohër e gjatë 57 kilometra do të kushtojë 598 milionë euro. Qeveria sot e miratoi aneksin e tretë të
Nuk ngopen, ende harxhohen miliona euro për makina luksoze Miliona euro para të taksapaguesve kosovarë edhe më tutje vazhdojnë të shpenzohen për blerjen e veturave dhe të xhipave
Tite me superlativa për Brazilin Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite nuk kishte si të mos ishte u lumtur për fitoren e seleçaos në miqësoren ndaj Arg
Shtëpia me 30 dhoma gjumi nuk i mjafton, miliarderi nga Dubai kërkon të bëjë shtesë në mansion Kryeministri dhe zv/Presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe si dhe Udhëheqësi i Emiratit të Dubait, Sheiku Mohammed bi
​“Paul Pogba do të largohet në janar” Ish-mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Ince, beson se zgjidhja e vetme për problemin e mesfushorit francez, Paul Pog
Opozita dërgon kërkesën kundër Thaçit, radhën e ka pozita nëse do ta mbështesë Opozita sot ka dorëzuar kërkesën për seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës për të shprehur qëndrimin instituc
Lekaj insiston që Bechtel Enkas t'i paguhen edhe 53 milionë euro shtesë Qeveria e Kosovës ende nuk ia ka paguar konsorciumit amerikano-turk “Bechtel Enka” 53 milionë euro si ndëshkim për mosre
Evropianët frikësohen nga Trump se mund të mbështesë shkëmbimin e territoreve Serbia dhe Kosova po flasin për rivendosjen e kufijve. Kryeqytetet e mëdha evropiane janë kundër, edhe SHBA-ja dikur ka