999 rezultate për

shqiptares

I mori jetën shqiptares në Francë, arrestohet i riu Në bazë të inteligjencës nga hetuesit e Drejtorisë Ndërregjionale të Policisë Gjyqësore (DIPJ) të Strasburgut, policia b
Plas në burgjet greke, një grup shqiptarësh përleshet me disa arab Pak pas mesdite, disa të arrestuar shqiptarë u përleshën, me disa shtetas arabë në portën e brendshme të burgut, të Avlo
Lufta e shqiptares në Itali, nga rrëmbimi dhe puna si prostitutë te "beteja" me kancerin Adelina ka mësuar se në jetë duhet të luftosh. Ajo e ka bërë këtë gjatë gjithë kohës, duke mos u dorëzuar kurrë. Fillimi
Shpikje shqiptarësh! Si ti shpëtosh radarit të policisë (FOTO LAJM) Së fundmi është hapur një grup në rrjetin "viber" me mbi 5000 anëtarë dhe kode të veçanta për t’i shpëtuar radarit të po
Familjarët flasin për vrasjen e shqiptares në Zvicër, ja pse e vrau i moshuari (FOTO LAJM) Janë zbuluar detaje të reja për shqiptaren nga Kosova, e cila u vra me shoqen e saj të premten herët në mëngjes nga një
Përleshje mes shqiptarësh në burgun grek Mediat greke raportojnë për një përleshje mes dy të burgosurve shqiptarë në burgun e Koridhalos. Ngjarja ka ndodhur n
Rrëfimi i trishtë i shqiptares, si e dhunonin ushtarët serbë gjatë luftës Ky rrëfim është nxjerrë nga libri “Unë dua të dëgjohem: Libër kujtimi me rrëfimet e grave të mbijetuara të torturës gjat
Historia e shqiptares bën bujë në Zvicër, mori para nga shteti për 22 vite Kumrije A., është protagonistja në rrëfimin e radhës për qytetarët me shtetësi të huaj të cilët, për shkak të varësisë s
Lenjani deçiziv, dhuron asist në barazimin e skuadrës së tij (VIDEO) Ermir Lenjani, ka dhënë një asist fantastik në ndeshjen e sotme që Sioni ka zhvilluar me St. Galen, në kampionatin zvice
Zbardhet fati i shqiptares të humbur në Greqi Mbyllet me një fund të lumtur, aventura e e 31-vjeçares Aurora Mici, gjurmët e të cilës kishin humbur që nga e hëna, 17
Zhduket e reja shqiptare në Greqi Një 31-vjeçare shqiptare, është zhdukur në Greqi që prej datës 17 Dhjetor. Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga zhd
Derbi shqiptarësh, Arsenali sfidon Liverpoolin Premier League rezervon një prej dueleve më spektakolare pasi sot do të përballen Arsenali dhe Liverpooli. Një derbi që
Shqiptares i refuzohet azili në Zvicër pas 27 vitesh Një shqiptare nga Kosova, 56-vjeçare ka kaluar pothuajse gjysmën e jetës së saj në Zvicër, por tani duhet të largohet pë
Rrëfimi rrëqethës i shqiptares: Isha vetëm 16-vjeç kur më përdhunuan serbët, doja vetëm të vdisja Vasfije Krasniqi-Goodman ka thyer një tabu në shoqërinë kosovare pasi është bërë gruaja e parë, viktimë e dhunës seksual
Binaku zbulon objektivin e kombëtare shqiptares Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Egzon Binaku doli para mediave në prag të ndeshjes miqësore me Jordaninë. Në fjalën e
Rrëfimi i shqiptares: Si t’u shpjegoj fëmijëve pse babai i tyre nuk është më “Unë jam një grua e ve, që nuk mund të gjejë punë, me dy fëmijë që duan të rriten dhe pyesin perdite pse babai i tyre vd
Do qani me zë, Jahjaga publikon rrëfimin e shqiptares që u dhunua nga serbi (VIDEO) Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka lexuar rrëfimin e një prej viktimave të dhunës seksuale gjatë luftës së f
Shisnin atësinë e fëmijëve për 800 euro, denoncimi i shqiptares shkatërron çdo gjë Policia italiane ka shkatërruar një grup prostitucioni në Itali pas denoncimit të një vajze nga Shqipëria. Hetimet a
Do e shohësh fëmijën nëse bën 200 euro në natë, tmerri i shqiptares që e nxorrën si prostitutë në Itali Ajo kishte ëndërruar një jetë më të mirë në krahët e të dashurit të saj në Itali pa e ditur se ai do t'i sillte ferrin.
Shqiptares në ditën më të bukur të jetës i merr flakë fustani (VIDEO) Kohëve të fundit është bërë traditë që në dasmat kosovare të ndizen edhe fishekzjarrët brenda në restorantet ku mbahet d