999 rezultate për

shqiptar

E rëndë, 4 shqiptare rrëmbejnë zviceranen, e torturojnë dhe poshtërojnë Katër shqiptare nga Kosova janë përfshirë në një skandal në Zvicër duke rrëmbyer, dhunuar dhe abuzuar një kolegen e tyre
I riu shqiptar i merr jetën italian: Do të doja të vdisja vetë në vend të tij! "Nëse do të mund të kthehesha dhe të vdisja vetë në vendin e këtij zotërie". I mbyllur në shtëpinë ku ai jeton me fa
Mjeku siguron shqiptarët: Shkoni në plazh, nuk infektoheni me COVID-19 Ndërkohë që jemi shumë pranë qershorit, shqiptarët duan të shkojnë në plazh por ekziston frika e infektimit me COVID-19.
Në momente private, balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti poo del gjithnjë e më shumë sëbashku në p
Ekstradimi ndaj shtetasve turq Çelik e Simsek, OKB heton qeverinë shqiptare OKB ka marrë përsipër të hetojë qeverinë shqiptare për arrestimet dhe ekstradime të dyshuara të paligjshme ndaj shtetasv
"Strakosha me Koronavirus", reagon ashpër vëllai i portierit kuqezi (FOTO LAJM) Ish-lojtari italian, Masimo Brambati, ka hapur polemika të shumta në Itali, teksa në një lidhje live në “Instagram” ditë
Grabitën 200 milion lekë, vëllai dhe i dashuri i spikeres shqiptare: Se dinim që kishte aq para Grabitja në një qendër tregtare në Tiranë, zbuloi se njëri nga autorët e vjedhjes së shumës prej 200 mln lekësh dhe 50 m
Zbuluan partnerët dhe fëmijët, sfilata i tregon "sekretet" VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Sfilata e fundit e Joni Peçit ishte konceptuar jo thjesht si një prezantim koleksioni, por si një spektakël që bashkonte
"Degjenerim, show kaq kriminal", Agron Llakaj i zhgënjyer nga programi shqiptar (VIDEO) Programi më i ri që ka startuar në "Top Channel" çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show, por që
Shqiptarët protestojnë në Austri kundër prishjes së Teatrit (FOTO LAJM) Shembja e Teatrit Kombëtar, në orët e para të mëngjesit të 17 majit, ka shfaqur pakënaqësi edhe te qytetarët shqiptarë j
Sot rrjedh ujë i pijshëm, gjesti human i shqiptarit para se të humbte betejën me koronavirusin (FOTO LAJM) Shqiptari i Kosovës, që vdiq nga koronavirusi u siguroi familjeve të varfra pakistaneze ujë të pijshëm. Humanizmi i M
E përd*unuan grekët në burg? Zbulohen analizat e të riut shqiptar që vrau studenten greke Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Greqi ku shqiptari Aleksandër Luca bashkë me shokun e tij
Rama zbulon serialin me shqiptarë që e mbajti zgjuar deri sa kënduan gjelat e Surrelit Kryeministri Edi Rama duket se e ka kaluar karantinën si të gjithë ne, duke parë filma. Një ndër serialet më të ndje
"Në emision dal pa mbathje", Lei Kraja rrëfen si e ngacmojnë futbollistët shqiptarë Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë sesa shoqëri
Ish zv-ministrja e PS: S’duhet të ketë më ambasadorë që flasin në emër të popullit shqiptar Ish-zv.ministrja socialiste Irena Beqiraj ka reaguar ashpër në rrjetet sociale duke thënë se në Shqipëri nuk duhet të ke
I erdhi në dyqan kur ishte shitëse, si u njoh këngëtarja shqiptare me Rihannën Bebe Rexha mund të mos e kishte menduar kurrë që ylli i muzikës, Rihanna, e cila ia behu papandehur në dyqanin ku ajo pu
4 vite pa asnjë projekt muzikor, këngëtarja shqiptare tregon arsyen e këtij vendimi (VIDEO) Ditën e sotme, në një lidhje me ‘Skype’ për Wake Up në Top Channel, ishte këngëtarja e njohur Rosela Gjylbegu. Rosel
Nga Bleona Mata te Julian Çela, fëmijët shqiptarë të zhdukur prej vitesh Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve të zhdukur. Pikërisht në këtë dit, 25 maj, policia ka dërguar mesazhe ndërgjegjë
Darkoi në restorantin e shqiptarit por theu ligjin: Presidenti austriak kërkon falje Edhe zyrtarët përfshihen jo pak herë në shkeljen e rregullave. Presidenti i Austrisë Alexander Van der Bellen ka kërkua
Për shkak të burrave shqiptar frikacak, Zhaklina: Kam kohë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Zhaklin Lekatari po bën shumë bujë së fundmi me deklaratat e saj edhe kundra burrave shqiptar me të cilët duke se e ka k