E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

shpetuar

Ky është i riu lezhjan që rrezikoi jetën për të shpëtuar dy vajzat nga Kosova Një tragjedi është parandaluar në det. Djali në foto ka shpërtuar nga mbytja dy vajza, të moshës 14 dhe 15 vjeçare, turi
Shmanget tragjedia në det, lezhjani shpëton dy vajza nga Kosova Një tragjedi është parandaluar në Lezhë. Dy vajza nga Kosova janë shpëtuar nga mbytja në zonën e Ranës së Hedhun në Lezh
Tentoi të shpëtojë macen e zezë por përfundon në spital (VIDEO) Pamjet që shfaqen në video tregojnë momentin kur një mace sulmoi një burrë, i cili hipi në pemë për të shpëtuar atë. J
Edhe uji nuk i shpëtoi, si flakët u bënë ferr për banorët (VIDEO) Video të reja që tregojnë përmasat e tragjedisë greke vazhdojnë të publikohen në mediat greke. Video e rradhës është
Pamje të papublikuara më parë nga tragjedia: Gra me fëmijë në duar (VIDEO) Tragjedia në Greqi tronditi mbarë opinionin publik, zjarret i morën jetën 88 personave, qindra janë të shtruar në spital
Shqiptari hero, u kthye për të shpëtuar greken por mbeti mes zjarrit Viktor Ceko, 59 vjeç nga Vlora humbi jetën në natën apokaliptike që tronditi Greqinë. Vlonjati jetonte në Greqi prej
“Qumështi i artë”, çelsi për t’i shpëtuar kancerit Përbërësi kryesor për përgatitjen e 'qumështit të artë' është kurkuma,(shafrani i indise) që posedon substancat aktive t
Rrëqethëse: Vogëlushja u hodh që t'i shpëtonte zjarrit, u përplas tek shkëmbinjtë Greqia ndodhet në shok. Qindra njerëz të humbur, të lënduar dhe 77 viktima, këto janë bilancet e zjarreve që pushtuan Ma
Pamje të frikshme nga Athina, shihni si gazetari vrapon për t'u shpëtuar flakëve (VIDEO) Është kthyer në një vend të shkretuar e gjithë zona e Atikës e cila u përfshi nga flakët një ditë më parë, rreth orëve t
Apokalipsi në Greqi, njerëzit vrapojnë drejt ujit për të shpëtuar nga zjarri (FOTO LAJM) Greqia po përjeton një tragjedi kombëtare me dhjetëra të vdekur pasi zjarret në pyje kanë bërë kërdinë në gjithë vendin
Shihni si pushuesit tentojnë të shpëtojnë të riun që dha jetën për të fejuarën (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë, Shkodër. Një i ri rreth 30 vjeç është mbytur gjatë ditës s
Kjo është shuma që Ronaldo pagoi për ti shpëtuar burgut Cristiano Ronaldo i ka paguar autoriteteve tatimore spanjolle 13.5 milion euro në mënyrë që të mos përfundoi në burg.
Skandal seksual, "ylli" i Premier Leagues paguan para për të shpëtuar Mediat britanikesë fundmi kanë publikuar një skandal seksual ku në të është përfshirë një futbollist i njohur i Premier
Vendet e BE-së pranojnë emigrantë të shpëtuar në Mesdhe Pesë vende evropiane kanë rënë dakord të pranojnë një pjesë të gati 450 emigrantëve që po transportohen nga dy anije ush
Përlotet gjyqtari: Pranoj krimin që kreva për të shpëtuar jetën e nipit Gjyqtari i Gjykatës së Lartë Admir Thanza është përlotur në para KPK ndërkohë që tregoi historinë e tij të dënimit në I
Dalin pamjet, shihni si shpëtohen nga mbytja dy persona në Durrës (VIDEO) Dy persona kanë shpëtuar nga mbytja ditën e sotme në plazhin e Golemit. Një 14 vjeçar ka mbetur mes dallgëve, pastaj
Fundoset anija me 140 njerëz në bord (VIDEO) Të paktën 6 njerëz kanë vdekur pasi një traget me pasagjerë që mbante 140 vetë u mbyt në brigjet e Indonezisë. Ngjarja ë
Shpëtoji fëmijën në Francë, “Spider Man-i” fillon punë Sot ka qenë dita e parë e punës në Brigadën e Zjarrfikësve në Paris e emigrantit nga Mali, i cili e mori pseudonimin “Sp
I gjejnë patëllxhanin 30 cm në zorrë të trashë, burri çudit mjekët me justifikimin (FOTO LAJM) Doktorët kinezë janë përballur me një ngjarje të pabesueshme, e cila është duke hedhur poshtë të gjitha tezat e deritani
Zjarrfikësit rrezikojnë jetën për të shpëtuar çiftin (VIDEO) Një çift kinez është shpëtuar pasi u mbërthyer brenda një lumi të rrëmbyeshëm për më shumë se katër orë. Zjarrfikësit