999 rezultate për

shpeton

47 vjeçarja kërkon ndihmë nga Policia: Më shpëtoni nga ish e dashura e burrit Një 47-vjeçare, e cila përfundoi në dyert e gjykatës për t’u ndarë nga bashkëshorti, këmbëngul në polici se po kërcënohe
Milanin e shpëton Ibra në fund (VIDEO) Milani barazon 2-2 në fund një ndeshje që pa gjithçka… Tranversë, dy gola të anuluar, penallti e humbur nga Ibrahimovic
E çuditshme, por e vërtetë: Taktika që ju shpëton nga larja e xhinseve Lavatriçja është e pashmangshme por ka njerëz si Ceo i Levi’s Chip Bergh i cili si duket ka vendosur tju bëjë jetën më t
Makina shpërthen në flakë në Tiranë, shpëton paq shoferja Një makinë është përfshirë nga flakët në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:00, tek rrethrrotu
Shpëton mrekullisht shoferi, merr flakë në ecje e sipër një automjet Një automjet ka marrë flakë në aksin rrugor Levan-Ura e Mifolit. Automjeti tip “Reno” me të cilën po udhëtonin shofe
Elefanti gjigant i vërsulet veturës, shoferi shpëton pa ndonjë lëndim (FOTO LAJM) Një set i fotografive mbresëlënëse shfaqin një elefant gjigant, i cili i ishte vërsulur një veturë në një rrugë në Kenia
U arrestua për trafik droge, vëllai i kryebashkiakut socialist i shpëton burgut Albert Tuci, vëllai i kryëbashkiakut të Fushë-Arrëzit, i ka shpëtuar burgut edhe pse u arrestua për trafik droge. Gjy
Dermaku debuton me gol te Lecce, e shpëton nga humbja Gola dhe emocione në stadiumin "Via del Mare", ku Lecce arriti të shmangte humbjen (2-2) ndaj Cremoneses, pasi e mbylli
Interi shpëton në fund falë Lukakut (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Moncheglabah. Pas një pjese të parë pa gola Lukaku realizoi sapo f
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
Nga sot maskë ose gjobë, kush shpëton nga ky vendim? Maska me detyrim në çdo ambient është vendimi më i fundit i qeverisë shqiptare. Duke filluar nga mbrëmja e 14 tetorit ka
Makina shpërthen në flakë, shpëton paq shoferja Një makinë ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë -Elbasan. Policia bën me dije se makina ka shpërthyer si paso
Qeni i zgjuar e shpëton motrën nga pishina (VIDEO) Një Labrador shpëton motrën e tij pasi ajo bie në një pishinë. Pamjet e kapura nga një person tregojnë qenin duke e h
Prokurorja Afërdita Ndoi i shpëton sitës së Vettingut Afërdita Ndoi është konfirmuar në detyrë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë pasi e ka kaluar vettingun. Komisioni i
Shpëtoni njëherë e mirë, hiqni ngjitësin nga kavanozi me këtë truk të thjeshtë Sa herë ju ka ndodhur që t’ju shkaktojë telashe të mëdha heqja e ngjitësit, i cili mbetet në kavanoz, pasi që nga ai ken
Salah "hero" edhe jasht fushe, shpëton një të pa strehë nga disa abuzues Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah është përshkruar si “heroi i jetës reale” pasi ndërhyri për të ndaluar abuzimin e një
Mrekullia, çanta e shkollës i shpëton jetën nxënësit Një nxënës shkolle është shpëtuar nga çanta e shkollës, pasi një makinë i ka kaluar përsipër në Kinën lindore. Pamjet
Merr flakë në ecje e bëhet shkrumb e hi, shpëton mrekullisht shoferi i makinës në Pogradec Një makinë tip BMW X5 ka marrë flakë në ecje e sipër në aksin Qafë Thanë-Pogradec. Automjeti ka pësuar defekt teknik,
Meta paralajmëron për Teatrin: Nuk do i shpëtoni drejtësisë Presidenti Ilir Meta thotë se shembja e Teatrit Kombëtar dhe shkatërrimet arkeologjike në Durrës janë akte barbarie, të
I rrethuan banesën që prej mëngjesit, Talo Çela i shpëton sërish policisë Policia e Shtetit ka dështuar sërish për të kapur të shumëkërkuarin Talo Cela. Burimet bëjnë me dije se në orët e par