999 rezultate për

shpejti

Stresi dhe Çartani janë gati të thyejnë rrjetin, së shpejti me një bashkëpunim të ri Stresi po vjen me shumë bashkëpunime. Dihet tashmë se shumë shpejt, Stresi do të lansojë albumin e tij “Archimed”, p
Kap shifra marramendëse, Rita Ora së shpejti ndër artistet më të paguara (FOTO LAJM) Rita Ora ka arritur një pasuri prej 20 milionë paundësh që kur debutoi për herë të parë në skenë me hitin e saj “RIP”. K
Bëri publike lidhjen me biznesmenin, vajza e Eli Farës martohet së shpejti (FOTO LAJM) Vajza e vetme e Eli Farës, Marina, vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë me historitë e saj të dashurisë.
Së shpejti në ekran, ish-Sofi zbulon nëse do të rikthehet te "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Edhe pse është larguar prej kohësh nga emisioni, Xheni Brahaj nuk mund të shpëtojë lehtë nga titulli "Sofi e Zonë e Lirë
Fjoralba Ponari jep lajmin e papritur, ku mund ta shohim së shpejti moderatoren (FOTO LAJM) Shpesh ka ndodhur që personazhe të njohur televizivë ta kenë nisur rrugën si këngëtarë e më pas të kenë provuar të jenë
Mori propozimin për martesë, Fjolla Morina paralajmëron dasmë së shpejti (VIDEO) Pak ditë më parë, Fjolla Morina konfirmoi lidhjen e saj dhe më pas fejesën me biznesmenin Fisnik Syla. Këngëtarja ndau m
Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO) Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’.
Deklarata "bombë" e ekspertit: Jemi produkt i alienëve, së shpejti do dëshmohen Eksperti okulizmit Altin Bogdani ka deklaruar se ka ardhur momenti që ekzistenca e alienëve do të pranohet dhe dëshmohet
Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet shumë shpejt baba për he
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Hamilton më i shpejti, në Gjermani barazon rekordin e ikonës gjermane të F1 Lewis Hamilton ka fituar një tjetër garë në kuadër të Formula 1 këtë edicion. Në Grand Prix Eifel të Gjermanisë, Hami
Nuk rikthehen "Njerëz të Humbur"! Aida Shtino së shpejti me një tjetër format (FOTO LAJM) Aida Shtino i ka munguar ekranit për një kohë të gjatë, por këtë sezon, krahas shumë emrave të njohur që i janë rikthyer
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
Nuk ka lidhje me muzikën! Olsi Bylyku vjen me një projekt të ri surprizues (FOTO LAJM) Më në fund surpriza e madhe e Olsi Bylykut u zbulua dhe bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri. Pre
Koeman-it i plotësohet dëshira, mbrojtësi pritet të nënshkruaj me katalanasit së shpejti Vetëm nënshkrimi mungon, pasi Sergino Dest tashmë është një lojtar i Barcelonës. Sipas asaj që raportohet nga Rac 1,
Së shpejti në ekran, Klea Huta zbulon formatin ku do ta shihni (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, moderatorja e njohur, Klea Huta ka treguar projektin më të ri televiziv. Ajo
MOTO GP/ Maverick Vinales më i shpejti, lë prapa Mir e Quartararon Gara e sotme e Grand Prix të Emilia Romagna ka qenë gati më interesantja e këtij sezoni. E përcjellur edhe me disa ak
Martohet ylli i Juves (FOTO LAJM) Ky mund të quhet një vit i mbarë për Juventusin, sa i përket martesave. Pas njoftimit për dasmën e yllit të skuadrës,
Baba së shpejti? Erik Lloshi jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Erik Lloshi, ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e tij në “Instagram” mbrëmjen e kaluar.
​Japonia ngre e para makinën fluturuese me një person në bord Një makinë fluturuese është ngritur me sukses dje në Japoni, duke i hapur rrugë nisjes zyrtare të projektit në 2023.