999 rezultate për

shpe

Volsvageni me shpejtësi "skëterre", dalin pamjet e aksidentit tragjik në Elbasan (VIDEO) Dalin pamjet që tregojnë aksidentin e frikshëm në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh, ku një person humbi jetën dhe 6 të t
Basha akuza Ramës: Dështoi në çdo sektor, ne do të sjellim shpresë (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka shkatërruar ekonominë. Me një shënim në facebook,
Egbo: Kam peng që nuk u kualifikuam në Europë, së shpejti do bëj zgjedhjen tjetër Emanuel Egbo, trajneri që riktheu titullin kampion te Tirana pas më shumë se një dekade është përzgjedhur si trajneri më
Dolën për sërf, por mbetën në mes të detit: Policia shpëton 2 vëllezërit Spartak Salihaj dhe vëllai i tij mbetën sot në det, në Darëzezë me orë të tëra, pasi kishin hyrë për të bërë serf, ndërs
Reagon shpejt Interi, barazohet rezultati në "Giuseppe Meazza" (VIDEO) Avantazhi i Crotones nuk ka zgjatur shumë, pasi Interi reagoi shpejt me Lautaro Martinez. Argjentinasi arriti ta dërg
Vogëlushi tregoi historinë e dhimbshme, shpërthen në lot moderatorja shqiptare Mbrëmjen e djeshme në ekranin e "Top Channel-it" ka startuar emisioni më i ri: "Më thuaj një dëshirë", me Fjoralba Ponar
Chelsea pret Manchester City-n, Lampard kërkon suksesin për të shpëtuar pankinën Kampionati anglez vjen me një supersfidë mbrëmjen e sotme ku Chelsea i Franckie Lampard do të presë në "Stamford Bridge"
E keni tepruar me bakllavanë? 3 dieta që do t’ju shpëtojnë jetën pas Vitit të Ri! Pas festave ndodh rëndom që organizmi ynë të shtojë dy ose tre kilogramë.Cilat dieta do t’ju ndihmonin për t’u dukur në
I lidhur me Beatrix Ramosajn? Reagon për herë të parë Eugent Bushpepa Pas tre vitesh mungesë, Beatrix Ramosaj iu rikthye muzikës. Ajo publikoi këngën më të re, të titulluar "Dancing with the
COVID-19/ Anëtari i Komitetit të Ekspertëve: Pas një viti do të jemi pa maska! Në Athinë shkencëtarët po shohin një stabilizim të situatës pas shpërthimit të COVID-19. Ndryshe nga Selaniku, ku ka
Pak orë nga ndërrimi i vitit, kapen 72 pako me fishekzjarre me fuqi të lartë shpërthyese Policia e Durrësit ka sekuestruar në Maminas 72 pako me fishekzjarrë me fuqi të lartë shpërthyese të rrezikshme për jetë
Shpëtim Idrizi thirrje shqiptarëve: Bëjeni Çamërinë tuajën në vitin 2021 Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi teksa ka bërë një urim për të gjithë shqiptarët këtë fundvit, ka bërë thirrje atyre që ta
Beatrix Ramosaj çift me Eugent Bushpepan? Oriola Marashi i nxjerr zbuluar (FOTO LAJM) Pas tre vitesh mungesë, Beatrix Ramosaj iu rikthye muzikës. Ditën e djeshme ajo publikoi këngën më të re, të titulluar "
Prekëse, qeni shkon drejt vdekjes përballë ujkut për të shpëtuar 10-vjeçarin (VIDEO) Një ngjarje e pabesueshme është shënuar në Rusi ku një qen ka ngordhur gjatë betejës së tij me një ujk për të shpëtuar p
Tërmeti shkatërrimtar në Kroaci, shqiptari nga Hasi shpërndan bukë falas (FOTO LAJM) Një tërmet 6.3 shkallësh goditi sot Kroacinë, ku është shënuar viktima e parë që është një vajzë 12 vjeçare. Menjëher
Makina shpërthen në flakë mës Tiranës Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes pranë zonës së Muzeut Historik Kombëtar, në qendër të Tiranës. Në video
Kritikoi ashpër VAR-in, Koeman i shpëton dënimit Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, i ka shpëtuar dënimit pasi që ka kritikuar gjyqtarët në ndeshjen e klasikes ndaj R
Skena të nxehta me Eugent Bushpepën, këngëtarja shqiptare rikthehet në muzikë (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka është rikthyer në skenë pas tri vitesh pushim. “Dancing With The Devil” që n
Princ Philip së shpejti 100 vjeç, ja tradita së cilës nuk i shmanget dot The Princ Philip feston në 10 qershorin e vitit të ardhshëm 100-vjetorin e tij. Burime brenda pallatit mbretëror kanë tr
Mijëra të vaksinuar në ditë, ky shtet gati ta "mposhtë" i pari pandeminë Autoritetet shëndetësore në Izrael po vaksinojnë me shpejtësi popullatën dhe ndoshta shumë shpejt ky shtet mund ta mposh