999 rezultate për

shpe

"Benzi" dhe "Land Roveri" kokë më kokë në Elbasan, plagosen 3 persona Një aksident me tre të plagosur është regjistruar mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një Benz dhe një Land Rover janë përp
Për herë të parë u mposht me "KO", shpërthejnë memet ndaj McGregor (FOTO LAJM) Conor McGregor u mund me “KO” në raundin e dytë nga Dustin Poirer në orët e para të këtij mëngjesi në ndeshjen kryesore
Shpëtohen 7 minatorë që kishin mbetur të bllokuar nëntokë prej dy javësh (VIDEO) 7 minatorë që ishin bllokuar nën tokë prej dy javësh, janë mundur që të shpëtohen gjatë ditës së sotme, ndërkohë që vijo
Uzuni rikthehet te goli, shpëton skuadrën e tij nga humbja (VIDEO) Myrto Uzuni bën heroin në Hungari duke shpëtuar ekipin e tij, Ferencvaro nga humbja ndaj Akademisë Puskas. 25-vjeçari ba
"Ishim me shpejtësi, makina doli nga rruga", zbulohet aksidenti ku u përfshi Edi Rama Gjatë emisionit "Fol me mua", Presidentja e Federatës së Motoçiklizmit Julinda Dhame tregoi një nga momentet e vështira
Statistika skandaloze, tifozët e Arsenalit kritikojnë ashpër Willianin Willian u bashkua me Arsenalin si lojtar i lirë nga Chelsea, për shkak se i mbaroi kontrata me Blutë. Së fundmi, Will
Shpërthejnë rastet e reja me COVID-19 në Shqipëri, 7 viktima në 24 orët e fundit Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 7 qytetarë, si dhe janë regjistruar 786 ras
Pushime luksoze në Zvicër, shpenzimet e "çmendura" të Nora Istrefit për veshjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ndodhet së fundmi në Zvicër, ku po kalon disa ditë të mira pushimi. Si gjithmonë, ajo n
Shpërthim me eksploziv brenda makinës në garazhin e një pallati në Tiranë Një automjet ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse në zonën e Freskut në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se
Blogerja shpërthen në lot kur kujton bisedën me nënën që vdiq nga COVID-19: Pengu im! Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë e ftuar blogerja e njohur Linda Dido, e cila shpesh herë ka qenë në studion p
Ishte e parkuar, shpërthen në flakë makina në Durrës Një makinë ka shpërthyer në flakë në lagjen 4 në Durrës. Burimet bëjnë me dije se makina ishte e parkuar kur u përfsh
Shpërthejnë rastet e reja në vend, 7 humbje jete në 24 orët e fundit Përgjatë 24 orëve të fundit në vend 7 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa nga autoritete shëndetësore janë ko
Çfarë domëthënie kishte ngjyra lejla e cila mbizotëroi gjatë inaugurimit të Joe Biden? (FOTOLAJM) Ndërsa Joe Biden dhe Kamala Harris ishin betuar si udhëheqësit e rinj të vendit, disa të pranishëm e shfrytëzuan rastin
Po rrinte si i ngrirë, senatori amerikan bëhet meme me "shpejtësinë e dritës" Qëndrimi i ngrirë i senatorit amerikan, Bernie Sanders gjatë përurimit të presidentit, Joe Biden është bërë viral në int
Alarmohen banorët, shpërthen në flakë në mesnatë banesa në Tiranë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një banesë në Tiranë, fatmirësisht pa pasoja në njerëz. Policia bën me dije se
Konfirmohet! Shumë shpejt Tea dhe Andi do të fejohen Që prej nisjes së Për’puthen, Tea dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit që kanë treguar me
Makina përplas policin në Vlorë, shoferi arratiset me shpejtësi Një makinë ka përplasur një këmbësor pasditen e sotme në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se makina në fjalë ka përplasur
Dhunoi "barbarisht" bashkëshorten, vlonjati i shpëton nga duart policisë Një grua nga fshati Babicë në Vlorë, ka denoncuar bashkëshorin për dhunë fizike ndaj saj. Policia me marrjen e inform
Pica të shpejta për mëngjes me spinaq, domate e djathë Përbërësit: 2 gota miell 1 ½ lugë çaji pluhur pjekës ½ lugë çaji me kripë 1 filxhan me kos ¼ e tufës së spinaqit
Lei Kraja shpërthen në lot në ekran, rrëfen 3 momentet më të vështira të jetës (FOTO&VIDEO) Lei Kraja ishte e ftuara e fundit në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në të cilin tregoi të gjithë momentet më të vësh