999 rezultate për

shokuar

Familjarët e personit që u vra te Shërbimi Sekret me lot në sy zenë kokën me dorë (FOTO LAJM) Një vrasje e ndodhur sot në objektin e Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës ka shokuar sot gjithë vendin Sipas rapor
Klopp i "shokuar" nga goli i Shaqiri, thur lavde për të Xherdan Shaqiri mbrëmjen e djeshme pati debutimin e ëndrrave me Liverpool dhe ishte më të vërtetë një mrekulli pasi shën
Flasin fqinjët e çiftit të vetëvrarë në Elbasan: Jemi të shokuar Fqinjët e çiftit që humbi jetën nga rrjedhja e gazit dhe flakët e zjarrit, kanë mbetur të shokuar nga ngjarja. Me lo
Misteri i qeses me 27 duar të prera ka shokuar banorët e këtij rajoni (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
Familja e Imamit: Jemi të shokuar, kërkojmë falje nga Haradinajt Familja e imamit Bedri Bytyqi, që u bëri thirrje të gjithë hoxhallarëve të mos marrin pjesë në varrimin e babait të krye
Low: Jam i shokuar për largimin e Lopeteguit Lajmet e fundit që Julen Lopetegui u shkarkua nga Federata Spanjolle e Futbollit, një ditë para fillimit të Botërorit, k
De Biasi i shokuar me vdekjen e Fadil Vokrrit Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, është bashkuar me dhimbjen për humbjen e legjendës së futbollit kosovar, Fad
Mendoi se ishte shtatzënë, ajo që i gjetën mjekët në bark e la të shokuar Margaret McMahon nga Belfast, mendoi se ishte shtatzënë në moshën 48-vjeçare por pas disa kohësh ajo zbuloi një të vërte
Gjini shokohet nga vdekja e aktorit: U largove herët Art Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini shkruan se ndjehet i shokuar me lajmin për vdekjen e kolegut të tij, Art Kurti. Ai
Çeku: Jam shokuar nga veteranët që kanë përdorur favore seksuale Ish-gjenerali i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agim Çeku i cili ka drejtuar komisionin për njohjen dhe verifikimin e st
Demokrati i përgjigjet ashpër LU-së: Jam i shokuar nga ju Deputeti demokrat Tritan Shehu me anë të një postimi në Facebook ka reaguar pas deklaratës se ambasadorit amerikan Dona
Mirel Josa: Jam i shokuar për dënimin e Skënderbeut Mirel Josa, trajneri i Prishtinës, është shprehur i shokuar me vendimin e UEFA-s, sipas së cilit skuadra e Skënderbeut ë
Julka Gramo e shokuar, shihni çfarë gjen në fletoren e djalit të saj (FOTO LAJM) Julka Gramo e përdor shpesh llogarinë e saj në Instagram për të ndarë me ndjekësit disa momente të bukura që po kalon së
Këto fotografi të çiftit kanë shokuar njerëzit, shikoni çfarë fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Një çift i martuar mbetën të tronditur ndërsa zbuluan se kishin qenë në të njëjtin vend dhe kohë duke bërë fotografi, nj
I therën me thikë djalin 16 vjeçar, familjarët reagojnë të shokuar Ka ndërruar jetë 16-vjeçari në Durrës i cili u godit me thikë nga bashkëmoshatari i tij pas një zënke. Ngjarja ka nd
Njeriu ujk nuk është sajesë, shihni videon që ka shokuar botën (VIDEO) Një berber nga Turqia ka shokuar ndjekësit në Instagram me publikimin e një video ku shihet duke krehur qimet e një klie
Flet gruaja e shokuar nga Beyonce dhe Jay-Z: “Ja çfarë mendova kur i pash” Susan Monaghan është gruaja, foto e së cilës u bë virale dhe u shndërrua në qindra meme kur pa në hollin e një hoteli çi
Angela Martini e shokuar: U martove dhe ti k**vë e vogël Bukuroshja shqiptare Angela Martini në Instastory ka hedhur disa fotografi, të shkëputura nga replikat që një vajzë ia k
Vjen dhe reagimi i kryebashkiakut të Këlcyrës: Jam i shokuar, do të marrim masat tona Në një reagim pas ngjarjeve që ndodhën në Përmet, kryebashkiaku i Këlcyrës, i cili është njëkohësisht edhe president i s
Sandër të njohën pak! Saraçi fjalë prekëse për kompozitorin Lalo Kompozitori Shpëtim Saraçi është shprehur i shokuar për ndarjen nga jeta të kompozitorit Aleksandër Lalo pas një arresti