999 rezultate për

shkoj

Mustafa paralajmëron AAK: Nëse kushtëzoni koalicionin me Presidentin, shkojmë në zgjedhje Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka paralajmëruar zgjedhje të reja nëse partia partnere e koalici
"Më futën kokën në tualet", këngëtarja shqiptare rrëfen ferrin e fëmijërisë (FOTO LAJM) Ava Max është bërë pjesë e listes së artisteve shqiptare më të famshme në mbarë botën vitet e fundit, por rruga drejt su
Muriqi flet nga aeroporti i Stambollit: Po shkoj te Lazio, ata më kërkuan me ngulm Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi është nisur nga aeroporti i Stambollit drejtë Romës për të finalizuar mar
Zbulohet data, ja kur Ali Ahmeti do të shkojë në Hagë (VIDEO) Ali Ahmeti të martën u mor në pyetje nga prokurorët e Hagës, derisa intervistimi i tij do të vazhdojë edhe të mërkurën.
Shënohet pjesëmarrje e lartë, si po shkojnë zgjedhjet në Mal të Zi Deri në ora 17 në zgjedhjet parlamentare në Mal të Zi kanë votuar 68,4 % të votuesve. Sipas rajoneve, të dhënat e cem
Çfarë pasurish fsheh Mesdheu Lindor? Arsyeja pse Greqia dhe Turqia janë gati të shkojnë në luftë Turqia, Greqia dhe Qipro janë përfshirë në një konflikt që po përshkallëzohet duke përdorur edhe anijet úshtarake. Por c
"Të shkojnë në hale të gomerëve!", urdhëri i Enverit për të arrestuar Kadarenë I tronditur nga gjithë sa kishte ndodhur një vit më parë, Enver Hoxha donte t’i shkonte deri në fund “shpartallimit” të
Veprimi i fundit i Agueros lë të kuptohet se Messi do shkojë te Man City (FOTO LAJM) Mediat në të gjithë botën po raportojnë mbi të ardhmen e Messit. Dje ai i dërgoi një shkresë klubit të Barcelonës në
Moti për nesër, mësoni çfarë kanë parashikuar sinoptikanët dhe sa pritet të shkojnë temperaturat Nëse keni bërë plane që nesër ta kaloni ditën buzë detit, mos u mendoni dy herë. Kjo sepse edhe parashikimi i sinoptikan
Flet agjenti i parë i Messit: Ai do të shkojë te Interi për këtë arsye Josep Maria Minguella , agjenti që kujdesej për interesat e Lionel Messit në fillim të aventurës te Barcelona, në një in
Limaj pas takimit të partnerëve të koalicionit: Në dialog shkojmë për njohje Kreu i Nismës, Fatmir Limaj pas takimit të partnerëve të koalicionit qeverisës ka thënë se në këtë takim kanë folur për
Ku do të shkojë tani Messi? Lajmi se Leo Messi mund të largohet nga Barcelona këtë verë ka alarmuar tri ekipe dhe kanë nisur llogaritjet nëse i kanë
Plane për fundjavë? Më parë mësoni sa do të shkojnë temperaturat Kjo fundjavë do të jetë favorizuese për të gjithë ata që kanë menduar të shkojnë me pushime. Shërbimi Meteorologjik U
Sela, Gashi dhe Kasami nuk shkojnë në takimin e thirrur nga Ahmeti Dy liderët e koalicionit ASH-Alternativa, Zijadin Sela dhe Afrim Gashi nuk do të marrin pjesë në takimin e sotëm të part
Shkojnë në dasëm e gjejnë belanë, deri tani të infektuar 8 persona Pavarësisht se janë të ndaluara, në Shqipëri cdo ditë organizohen dasma dhe ceremoni mortore. Së fundmi dyshohet se
"Të shkojmë për të tretin", Ronaldo i mbyll "gojën" të gjithëve për të ardhmen Cristiano Ronaldo ka vërtetuar se do të qëndrojë te Juventusi. Zëra të shumtë insistonin se Cristiano Ronaldo mund t’
50 vjeçarit i shkojnë në banesë, e plagosin me armë zjarri Fieri është tronditur mesnatën e djeshme nga të shtëna me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Mbrostar-Ferko, Fier ndë
Çfarë po ndodh? Ndërkombëtarët i shkojnë Bashës në zyrë Një takim i papritur dhe i pa lajëmruar po ndodh tek selia blu. Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së,
Sot dita më e nxehtë e javës, sa pritet të shkojnë temperaturat Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të g
Nisuni për plazh! Nesër temperaturat priten të shkojnë deri në 41°C Java e fundit e korrikut, është përfshirë nga një valë e nxehtë afrikane në të gjithë vendin. Ditët e fundit do të regji