999 rezultate për

shikim

Si po e rrezikoni shikimin me gabimet në përdorimin e lenteve Të zëvendësosh syzet optike me lente sigurisht ka të mirat e saj. Si përshembull, një shikim periferal të përmirësuar.
Gjendja e protestuesve të lënduar në protestë, kanë humbje të shikimit(FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka vizituar protestuesit e lënduar ditën e sotme të cilët ndodhen në spital. Boci
Diçka e keqe do të ndodhë! Parashikimi i zymtë i gruas që humbi familjen nga tragjedia Pjesë e tragjedisë së ndodhur në Kenia, ku u rrëzua avioni “Ethiopian Airlines” me rreth 157 pasagjerë që humbën jetën,
Sporti përmirëson shikimin tuaj Sporti është një ndër aktivitetet më të vlefshme për njeriun, si për t’u mbajtur në formë, por dhe për të parandaluar pl
Mourinho bën pashikimin për supersfidën Juventus-Aletico Jose Mourinho është prononcuar për ndeshjen Juventus-Atletico Madrid që zhvillohet të martën në mbrëmje në "Allianz Stad
OKB ka një parashikim të zymtë për Shqipërinë Parashikimet demografike të Shqipërisë janë të zymta. Popullsia tashmë ka hyrë në trendin rënës, struktura e piramidës s
Ish-lojtari bën parashikimin për trajnerin e ardhshëm të Juventus-it Ish-lojtari i Juventusit, Paolo Montero, beson se nuk do të ishte fare çudi që të shohim trajner të bardhezinjve Antonio
Humbi shikimin nga një gabim që e bëjmë çdo ditë Pasi t’i shkoni në fund këtij lajmi duhet të kuptoni se larja e duarve nuk duhet nënvlerësuar kurrë. Një djaloshi nga
Vjen parashikimi për supersfidën Napoli-Juve nga modelja Finoçio (FOTO LAJM) Martina Finoçio ka bërë parashikimin e saj për sa i përket takimit të mbrëmjes së sotme mes Napolit dhe Juventusit, shkr
Femrat mund të kuptojë tradhtinë me një shikim 3 sekonda A është e mundur ta merrni vesh a ju mashtron partneri, duke e shikuar atë? Një studim i ri ka treguar se femrat
Mos ma bëni këtë! Historia e trishtë e vajzës që po humb shikimin për një tekë Skye Wheeler është vetëm 19 vjeç, por në ndryshim nga bashkëmoshataret e saj i duhet të jetojë çdo ditë me frikën se një
Lajme të mira vijnë për skënderbeun, Bregu rikthehet në stërvitje Skënderbeu humbi shërbimet e Dejvi Bregut në fillim të janarit, kur gjatë një takimi miqësor ndaj Tiranës, sulmuesi vlon
Mourinho bën parashikimin e madh për Juventusin Jose Mourinho i cili është i pa punë që pas largimit nga Manchester United në mesin e muajit dhjetor, ka deklaruar se Ju
Pamje dramatike: Protestues, gazetarë e policë të "shtrirë" nga gazi lotsjellës Protesta e opozitës për më shumë se dy orë vijon të jetë aktive dhe her pas here edhe e dhunshme. Disa grupe protest
Thumboi gjithë estradën, Vedati tha publikisht atë që askush nuk e thotë Kënga “Sëan Song”, kolona zanore e filmit “Alita Battle Angel” është kënduar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore D
Parashikimet e Nostradamus për vitin 2019, janë të frikshme Parashikimi i Nostradamus për vitin 2019 mund t’ju bëjë të ndryshoni mendim. Sipas “profetit” që mbart me vete një n
E frikshme: Detergjentët e rrobave dëmtojnë shikimin Sipas një artikulli të publikuar në gjigantin mediatik amerikan CNN, detergjentet të cilat i përdorim për të larë rrobat
Marrëveshja e Prespës mund të finalizohet më shpejt se parashikimet Zbatimi i Marrëveshjes së Prespës të Maqedonisë mund të finalizohet më herët nga afati i paralajmëruar nga autoritetet.
Meri jep parashikimin e horoskopit për vitin 2019, gaforët i pret një sfidë Viti 2019 po afron dhe me siguri të gjithë (besofshi në astrologji apo jo) janë kureshtarë të dinë ç’do ndodhë me shenjë
"Sputnik-ut" rus nuk i ndahet zemra nga Kosova, ky është parashikimi për 2019 "Sputnik" ka parashikuar zhvillimet në Kosovë gjatë bisedimeve të paralajmëruara me Serbinë në vitin e ardhshëm. Viti q