999 rezultate për

shfaqur

Enca në super formë, trondit me linjat (FOTO LAJM) Edhe Enca Haxhia ka nisur pushimet e saj. Ndonëse shpesh është kritikuar për peshën e saj dhe regullimet që ajo kryen te
E bujshme nga Italia, Alban Hoxha i ofrohet Napolit Partizani po shijon frytet e suksesit në Champions League, dhe mesa duket do të përfitojë shumë edhe nga merkato. Pas pa
Ja si duket Renault Megane Cabrio i ri (FOTO LAJM) Renault, ka prezantuar modelin e ri Meganen në formë hatchback me pesë dyer, pastaj në karavan (Megane GrandTour / Sport
Samsung dështon testeve për rezistencë ndaj ujit Samsung Galaxy S7 Active, ka ndaluar së punuari pas vendosjes në ujë për të testuar rezistencën e tij ndaj ujit. Në një
Pse na skuqet fytyra kur ndihemi në siklet?! Ne skuqemi kur adrenalina zgjeron kapilarët në të cilët qarkullon gjaku në lëkurë. Disa shkencëtarë e lidhin këtë reagim
Ja tre klubet që kërkojnë Icardin Mauro Icardi nuk është i pashitshëm dhe mundësitë që ai të largohet nga Interi gjatë verës janë të mëdha. Sipas Sport
Burg për minorenin në Tiranë, prej 2 vjetësh ngacmonte seksualisht shoqen e klasës Një minoren 15-vjeçar, nxënës i një shkolle 9-vjeçare në Tiranë, është kallëzuar për “ngacmim seksual” nga një prej vajz
Ja kush e ngushëlloi Del Allin pasi u eliminua (FOTO LAJM) Anglia u eliminua mbrëmë nga Europiani pasi humbi 2-1 ndaj Islandës, por mesa duket eliminimi është kaluar me lehtësi ng
Top 11 dështakët e fazës së grupeve në Europian (FOTO LAJM) Europiani është një mundësi e mirë për të treguar vlerat që ke si futbollistë, por për disa deri më tani ky kompeticion
Babai i vajzës së vrarë nga bashkëshorti: Mikeli i droguar, e nxorra nga burgu Pas ngjarjes tragjike të ndodhur në Korçë, ku Mikel Xhiko vrau me thikë bashkëshorten e tij, Yllka Xhikon dhe më pas edh
Si qau Shukri Xhelili para policëve Gjykata e Krimeve të Rënda, pak ditë më parë i komunikoi ish-kryebashkiakut të Peshkopisë masën e sigurisë arrest me bur
OnePlus 3 vjen me ekranin 5 inç OnePlus 3, është smartofoni më i ri i cili është shfaqur në tregun mobile. i cili tashmë është shfaqur në disa rrjedhje
Ja si duket tani "Fenomeni" Ronaldo (FOTO LAJM) Dikur ka qenë një ndër sulmuesit më të frikshëm për çdo mbrojtës, sot ai ka shtuar shumë në peshë. Po flasim për "Fenome
Ja e ardhmja e Hazard Lojtari belg, Eden Hazard ka vendosur të mbetet pjesë e Chelseas, të paktën edhe në sezonin e ri. “The Times”, shkrua
Bleona "i jep një shans" mjekut: Ja çfarë duhet të bësh që të martohesh me mua Bleona Qereti ka thënë në emisionin "Zonë e Lirë" se do të martohej me këdo që derdhte në llogarinë e saj një shumë prej
5 të arrestuar gjatë kohës që zhvillohej gjyqi për Kumanovën Sot rreth orës 14:30, në kohën kur në Gjykatën Penale të Shkupit po zhvillohej seanca e radhës e procesit gjyqësor për “
Bleona Qereti nuk harron zanatin, rikthehet me fustan transparent në emision live (FOTO) Këngëtarja Bleona Qereti nuk ka ndërmend të ndalet. Ajo është rikthyer në Klan Tv, në emisionin "Your face sounds famili
Beyonce: Vajza ime është arritja më e madhe (FOTO LAJM) Për Beyonce, karriera e saj nuk ka të krahasuar me sjelljen në jetë të vajzës Blue Ivy. Duke e cilësuar si një arritje,
Miliona insekte pushtojnë bregdetin në Argjentinë (FOTO LAJM) Një fenomen i pashpjeguar është shfaqur në plazhin e Argjentinës ku miliona insekteve kanë pushtuar bregdetin e tij.
Romantikja Gwen Stefani, një këngë për të dashurin e saj (FOTO LAJM) U përfol për një romancë të re nga ana e Gwen Stefani-t, por ajo menjëherë e mohoi duke konfirmuar se po i dedikohej fam