999 rezultate për

shfaqin

Grabitja në Rinas, kamerat shfaqin Çalën në vilën e "kokës" së bandës Pamjet filmike të kamerave të sigurisë të instaluara në vilën luksoze të Admir Muratajt në Fushë-Pezë “tradhtojnë” të dy
10 sëmundjet e trashëgueshme që shfaqin rrezik Sëmundjet e trashëguara, ose sëmundjet gjenetike, janë sëmundje që transmetohen nga njëri brez në tjetrin. Sëmundjet gje
Notify, aplikacioni më i ri nga Facebook Notify është aplikacioni më i ri nga iPhone, i cili mbledh lajme dhe informacione në një vend. CNN, Fox Neës dhe Washing
Transformimi i VIP-ave (FOTO LAJM) Sot ata kanë bërë jehonë të madhe brënda apo jashtë trojeve, e ndërsa pas nuk janë lënë lidhjet dhe ndarjet. Nuk bëh
Trendi më i fundit i xhinseve (FOTO LAJM) Xhinset janë një veshje që secili nga ne e adhuron, përdishmëria jonë mbizotërohet nga kjo veshje. Janë të lehta dhe gji
ISIS luftojne si ne shekullin e shtate (FOTOLAJM) Forcat e ISIS kanë arritur të marrin qytete të tëra nën kontroll në Irak. Ata kanë paralajmëruar se nuk i tremben Sht
Pas 6 vitesh, Beyonce-Jay Z shfaqin videon e martesës (FOTO-VIDEO) Për të gjithë fansat e tyre të zjarrtë, pas shumë vitesh Beyonce dhe Jay Z kanë shfaqur videon e ceremonisë sekrete të m
Qytetarët e Maqedonisë shfaqin probleme me depresionin Qytetarët e Maqedonisë shfaqin probleme me depresionin. Është ky raporti i "termimi im" që është zhvilluar në kuadër të
Egjipt, borë pas 112 vitesh! (FOTO-LAJM) Egjipti është mbuluar me të bardhë dhe kjo ka ndodhur pas plot 112 vitesh. Reshjet e para të borës filluan dje rreth orë
Ja përse nuk afrohen meshkujt Nëse keni vrarë mendjen se pse ju refuzojnë meshkujt apo nuk janë të interesuar, po jua themi ne përgjigjen. Megjithatë,
25 kompani europiane shfaqin interes për terminalin multimodal Përfaqësues të 25 kompanive europiane kanë marrë pjesë sot në takimin informues mbi studimin e fizibilitetit të hartuar
Foto e veçantë e komandantit Jashari (FOTO-LAJM) Çdo njeri pavarësisht vendit, kohës dhe pozicionit ka momentet e tij të veçanta. Të tilla kanë qenë edhe këto momente pë
Hotmail dhe Outlook shfaqin probleme Raportohet nga disa përdorues të Outlook.com se nuk janë në gjendje të kyçen në llogaritë e tyre të emailit për momentin
Chelsea largon "3 Musketjerët" (FOTO LAJM) Roberto di Matteo vazhdon të ketë një ecuri pozitive me Chelsean edhe pas triumfit në Champions League sezonin e shkuar
Në Shqipëri rreth 150 mijë persona shfaqin probleme me zemrën Profesore te njohur te Kardiologjise, te huaj dhe shqiptare, si dhe profesore te mjekesise interne kane diskutuar mbi al
Kroatët shfaqin interes për të investuar në Kosovë Dy prej kompanive më të mëdha kroate të prodhimit të medikamenteve dhe pajisjeve medicinale, “Pliva” dhe “Llola Ribar” p
Rrugët që shfaqin probleme në qarkullim Përkeqësimi i motit ka shtuar rrezikun e aksidenteve rrugore ndërsa policia rrugore apelon që drejtuesit e mjeteve të ke
Shkencëtarët shfaqin hartën më të madhe të gjithësisë Shkencëtarët po punojnë projektin Sloan Digital Sky Survey (SDSS), duke përfshirë astronomët nga Penn State dhe kanë pro