999 rezultate për

shendetesore

Braçe publikon fotot skandaloze nga vatra e COVID-19 në fasonerinë e Fushë-Krujës Zv/kryeministri Erion Braçe ka publikuar kushtet në fasonerinë e Krujës ku shumë gra janë prekur nga koronavirusi. Br
Pacolli paraqitet i sëmurë për të shmangur karantinën Pas aterrimit në Aeroportin e Tiranës, deputeti Behgjet Pacolli është nisur drejt kufirit në Vërmicë për të hyrë në Koso
Futbolli me rregulla të reja pas rikthimit, lojtarët nuk do lejohen të pështyjnë Futbollistët nuk do të kenë të drejtë të pështyjnë gjatë ndeshjeve për shkak të përhapjes së mundshme të koronavirusit,
Gjuetarët e viruseve, në shpella për të parashikuar pandeminë e radhës Përpara se të futen në shpellë, pjesëtarët e ekipit të shkencëtarëve vendosin kostumet e veçanta, maskat e fytyrës dhe d
Mposhti me sukses COVID-19, shihni si është transformuar deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Pas infektimit me COVID-19, gjendja shëndetësore e deputetit Adriatik Alimadhi duket se po përmirësohet. Këtë e ka z
Kreu operacionin, Hashim Thaçi del në këmbë nga spitali (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është nënshtruar një operacioni në veshka pasditen e së enjtes. Lajmin e konfirmoi
Komplikacione shëndetësore, shtrohet në QKUK presidenti Thaçi Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi është shtruar në orët e parë të mëngjesit në spitalin e QKUK pas disa k
Rama sqaron si do aplikohet për leje shëndetësore: Kujdes! Kini parasysh këto rregulla (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bëri me dije se në aplikacionin e-albania mund të aplikohet edhe për leje dalje për arsye shëndetë
Rasti i parë në Mallakastër: Infektohet infermierja, i gjithë stafi në karantinë Shënohet sot rasti i parë në Mallakastër. Mësohet se një infermiere e Qendrës Shëndetësore Aranitas ka rezultuar pozitiv
Numër i lartë, "40 bluza të bardha" në Kumanovë janë infektuar nga koronavirusi Gjithsej 40 punonjës shëndetësorë në spitalin e Kumanovës janë të infektuar me coronavirus, konfirmoi për “Fokus” drejto
Albërie Hadërgjonaj preket nga COVID 19? (FOTO LAJM) Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit këto ditët e fundit. Këngëtarja shqiptare ka publikuar
Si është tani gjendja shëndetësore e kryeministrit britanik, Boris Johnson? Pasi doli nga terapia intensive, të gjithë vëmendjen e ka marrë shëndeti i kryeministrit britanik, Boris Johnson. Megjit
Një muaj karantinë, çfarë mund të ndodhë me gjendjen mendore dhe fizike Ata që rrezikojnë më shumë të preken nga karantina janë të rriturit me probleme të mëparshme shëndetësore. Ky është rez
Filipçe tregon numrin: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shku
Filipçe: 15 pacientë në gjendje të rëndë shëndetësore, 6 në respiratorë Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme tha se në Kliniken Infektive në Shku
I duhen 4 litra oksigjen në ditë, gjendja e përkeqësuar shëndetësore e Boris Johnson Boris Johnson mbrëmë u transferua në kujdes intensiv pasi gjendja e tij u përkeqësua, duke e detyruar atë që të delegojë
Pse po vdesin të rinjtë? OBSH jep alarmin: COVID-19 ka ende anë të panjohura! Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) ka dhënë alarmin mbi vdekjen dhe sëmundjen e rëndë te të rinjtë e infektuar nga k
Përfitimet shëndetësore të ujit të ngrohtë esëll në mëngjes Sapo zgjohemi në mëngjes, veprimi i parë që duhet të bëjmë është të pimë një gotë ujë, e nëse është i ngrohtë edhe më mi
U infektuar me koronavirus, legjenda e futbollit turk në gjendje të rëndë shëndetësore Ish-portieri i famshëm turk, Rüştü Reçber është në gjendje kritike pasi doli pozitiv ditë më parë nga koronavirusi.
32 mjekë të infektuar nga COVID 19, si është gjendja shëndetësore e fëmijëve Në përgjigje të interesit të medias, drejtoresha e ISHP, ka sqaruar procedurën që po ndiqet me personat e kthyer ditët e