999 rezultate për

shehu

E mbante fshehur, zbulohet partneri i Eni Vasilit (FOTO LAJM) Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj
Drogë dhe eksorta të fshehura, ana e errët e punës në jahtet e milionerëve Të punosh si stjuardese në jahtet luksoze e private të miliarderëve përreth botës ka marrë një vëmendje të veçantë pas v
Del videoja, momenti kur Fatmir Xhafaj përqafon Enver Hoxhën dhe Mehmet Shehun (VIDEO) Top Story u fokusua kësaj here tek një profil i Fatmir Xhafajt, një nga politikanët më të spikatur të politikës shqiptar
Gazetarja sulmon hapur Jonida Shehun: Katunare, nuk del dot nga provinca! Emisioni i fundit i Jonida Shehut ishte pikërisht për Tiranën ku ndër të tjera u fol për traditat dhe zakonet. Por ky
Ndryshimi drastik i 19-vjeçares, bëhet yll vetëm me make-up Herët a vonë në jetë, të gjithë e dimë si është të të mbushet fytyra me puçrra. Disa prej nesh i lënë të kalojnë dhe s’i
E mbajti fshehur, Eliona poston foto duke u puthur me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja Eliona Pitarka, e cila u bë e njohur në “Zjarr TV” si një nga spikeret që guxoi të jepte lajme me xhaketë zbërth
I mbajti fshehur për muaj me radhë, Sara Hoxha publikon foton nga dasma Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë foto nuk doli deri vonë. Por sot
Akuza e rëndë: Në çerdhen e Pukës u helmuan gjithë fëmijët, drejtoresha fshehu ngjarjen Ish kryeministri Sali Berisha këtë herë ka publikuar në facebook, akuzat që qytetari dixhital hedh kundrejt cerdhes në P
RRËFIMI/ Mehmet Shehu-tankistit: Futu aty dhe të qëlloj me flakëhedhës, mund të digjesh si mi Flet ish-ministri i Mbrojtjes, Kiço Mustaqi: “Njerëz joprofesionistë thonë në ’66-tën ushtrisë iu ndërrua destinacioni,
Këtë letër të gjithë e keni shikuar por e dini çfarë sekreti fsheh? Zbulimi i një numri të fshehur në njërën nga kartat e bixhozit është gjëja më e fundit virale në internet. Numri i fs
I ka xhiruar fshehurazi, Labi, Adelina Berisha dhe Daut Demaku në listat e Burdushit Ordinanca e Hysri Peqanit, i njohur si Burdushi, të marteve dhe të premteve ishte gjithmonë e mbushur me njerëz. Shpesh
Parfumosën 250 kg drogë shqiptare për ta trafikuar, arrestohen 6 persona në Itali Policia italiane ka arrestuar 6 persona mëngjesin e sotëm të cilët akuzohen për trafikimin e 250 kg marihuanë dhe gjysëm
Si u vetëvra djali i Mehmet Shehut: Të pathënat e ngjarjeve që tronditën Bllokun Gjithnjë mbeten gjëra pa thënë… Ndonjëherë sepse nuk është momenti, sepse nuk është pjekur koha, ndonjëherë sepse nuk do
"Xhafaj dhe Meta u takuan fshehurazi në mesnatë, tmerrohet Rama" Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se Rama është tërhequr nga emri i Sandër Lleshit për postin e zv.ministrit ashtu s
Për një "block", plas mes moderatorëve simpatikë (FOTO LAJM) Pasi Nevina Shtylla, ish moderatorja e “Jo vetëm modë”, tha në “Pop Culture” se Eni Shehu, kryeredaktori i emisonit, i k
Shpikje shqiptare, ku e kishte fshehur kokainën fieraku i arrestuar (FOTO LAJM) Në vijim të luftës kundër drogës, policia e Shteti ka goditur një tjetër tentativë për trafik të lëndë narkotike të fort
Metodë gjeniale për të fshehur kokainën, kush janë 2 trafikantët e kapur në Durrës (VIDEO) Policia ka dhënë detaje për arrestimin e dy trafikantëve mbrëmjen e djeshme tek “Ura e Dajlanit” në Durrës. Më datë
Xhemi Shehu del me peshqir në rrugë dhe bën komentin epik Xhemi Shehu prej kohësh është kthyer në një personazh shumë të komentuar. Edhe pse shpeshherë zhduket nga rrjetet soc
RENEA rrethon terroristin grek, ku është fshehur ai? Forcat speciale RENEA kanë lokalizuar vendndodhjen e 35-vjeçarit Kostandinos Kaçifa, që qëlloi me kallashnikov forcat e
Dorëheqja e Xhafajt, pse Rama fshehu datën në dokument? (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm Edi Rama me anë të një postimi në TWitter ka njoftuar se ministri i Brenshëm, Fatmir Xhafaj ka dhënë d