999 rezultate për

shehu

Ishte fshehur brenda një banese të braktisur, çfarë i gjeti policia të riut Policia e Maliqit ka arrestuar një person i cili është kapur me lëndë narkotike në një ndërtesë të braktisur. Sipas p
Tritan Shehu: Situata nga virusi jashtë kontrolli Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se Ministria e Shëndetësisë vë në dyshim cilësinë e testimeve të
400 mijë euro te fshehura në sediljen e makinës, si u kap shqiptari Policia ne Itali ka vene ne pranga një shqiptar, pasi iu gjetën 400 mijë euro të fshehur në sediljet e pasme të automjet
Xhemi Shehu dha dorëheqjen? Mësohet se kush do të zëvendësojë në Portokalli (FOTO LAJM) Bukuroshja Xhemi Shehu nuk do të jetë më në drejtimin e “Portokallisë”, në krah të Salsano Rrapit. Pas shumë vitesh s
Dëshmia e kritikut letrar: Si e mbrojti Mehmet Shehu romanin e Agollit, që u bë karton Publikohet historia e panjohur e Mexhit Premçit me origjinë nga rrethi i Dibrës, i cili pasi u diplomua në Institutin e
I "fshehur" nga mediat, shikoni si duket sot me flokë të gjatë Ledion Liço (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Rreziqet e fshehura në aeroplan të cilat shumë pak i dine Pasagjerët e aeroplanit shpesh i kushtojnë vëmendje pasagjerëve të tjerë, madhësisë së ulëseve, turbullirave të mundshme
Xhemi Shehu i del në mbrojtje Arbanës, ironizon publikisht Evis Mulën (FOTO LAJM) Këngëtarja Evis Mula ka befasuar me deklaratën për moderatoren Arbana Osmani ditën e djeshme. Ajo ishte e ftuar në “W
Ish-kryeministri: Bandat në Elbasan ushtrojnë terror me armë mbi banorët Ish-kryeministri Sali Berisha ka raportuar se policia ka fshehur sërish ngjarje kriminale. Qytetari digjital e njofto
Kuvendi zgjedh kryetarin e ri të KLSH-së Arben Shehu do të jetë kreu i ri i Kontrollit të Lartë të Shtetit. Kuvendi ka miratuar kandidaturën e Shehut me 108 v
Pa u fshehur, Gold Ag dhe bashkëshortja nisin muajin e mjaltit në Shqipëri (FOTO LAJM) Tashmë pa u fshehur nga akush, Gold Ag dhe bashkëshortja, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin e mjaltit. Duk
"T'i fusë një mendje të lehtë", Meri Shehu tregon si do ta gjejë ditëlindja Ramën (VIDEO) Më datë 4 korrik, kryeministri Edi Rama feston ditëlindjen. Por si do jetë ditëlindja e tij kësaj radhe, duke qenë se je
"Im atë e parandjeu vrasjen e vëllait", dëshmia e nipit të ish-kryeministrit Mehmet Shehu Kjo eshte historia e panjohur e familjes së ish-kryeministrit shqiptar, Mehmet Shehu, që nga periudha e Monarkisë së Zog
SKANDALI/ Enerjeta Shehaj ndikoi tek gjyqtarja e Kurbinit për të shpëtuar bashkëshortin e saj Anëtarja e Gjykatës Administrative, Enerjeta Shehaj akuzohet se shfrytëzoi postin për të shpëtuar bashkëshortin prokuror
I vuri gjobë biznesmenit? Bulqizaku habit me deklaratën: Kryebashkiku do t'më vrasë Feruzan Shehu, autori i dyshuar për të shtënat drejtë biznesmenit, Gëzim Balla në Bulqizë, ka thyer heshtjen dhe nga arr
Pallati 10-katësh dhe milionat e fshehura, sot merret vendimi për Fatmira Hajdarin Ditën e sotme, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të shpallë vendimin për gjyqtaren Fatmira Hajdari. Kujtojme se g
Së shpejti nis "Edicioni Veror", Eni Shehu rikthehet në ekran (VIDEO) Një nga emisionet më të ndjekura verore do të nisë së shpejti transmetimin. “Edicioni Veror”, nën moderimin e Eni Shehut
Nëse partneri ju kontrollon fshehurazi celularin, vuan nga këto 6 probleme psikologjike Studimet tregojnë se 34% e grave dhe 62% e burrave bien pre e dëshirës për të kontrolluar telefonin e partnerit të tyre.
Meri Shehu paralajmëron ditë të vështira, çfarë pritet të ndodhë me secilën shenjë Astrologe Meri bën të ditur se nga 18 qershori deri në 12 korrik do jemi në një periudhë me shumë ndikime planetare. Pla
"Koronavirusi prek stafin e Ramës, po mbahet fshehur" Bardh Spahia ka denoncuar sot se edhe në Kryeministri ka raste me covid, por sipas tij ato fshihen nga qeveria. “28 n