999 rezultate për

shehu

Stërviti ushtarët e UÇK-s, Gjykata e Hagës thërret komandantin shqiptar Hetuesit special të Hagës shtrinë hetimet edhe në Shqipëri duke marrë në pyetje ish-ushtarakë shqiptarë që iu bashkuan U
Si rrallëherë, Xhemi Shehu publikon foton plot dashuri me bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një prej moderatoreve shqiptare më diskrete përsa i përket jetës së saj private. Ajo preferon që ta mb
Xhemi Shehu pozon pa make-up dhe mahnit ndjekësit: Bukuri më natyrale nuk kam parë (FOTO LAJM) Kemi disa muaj që moderatoren e njohur, Xhemi Shehu, nuk e shohim më në ekran. Por kjo nuk do të thotë se nuk është akti
Sipas Meri Shehut vetëm 1 është shenja më me fat e horoskopit këtë muaj Peshorja, ajo është shenja më me fat e këtij muaji është ende fiks në gjysmën e tij. Pas saj në radhën e fatlumëve janë:
Jeta e luksit tradhton 33 vjeçarin shqiptar, policia i gjen kokainë dhe mijëra euro Ajo që e tradhtoi atë ishte standardi i jetesës jo në proporcion me kapacitetet e dukshme ekonomike. Për këtë arsye,
E mbajti fshehur, Marina pozon me look-un e ri dhe duket mahnitëse Pak ditë më parë përmes një video ku shfaqej duke prerë flokët, Marina na tregoi se po ndryshonte pamjen. Megjithatë për
Xhemi Shehu sapo hodhi poshtë deklaratën se do të largohet nga televizioni (VIDEO) Xhemi Shehu u shpreh në një intervistë për revista “Who” se kishte hequr dorë përfundimisht nga televizioni. Ajo tha se
I lidhur me Beatrix Ramosajn? Reagon për herë të parë Eugent Bushpepa Pas tre vitesh mungesë, Beatrix Ramosaj iu rikthye muzikës. Ajo publikoi këngën më të re, të titulluar "Dancing with the
Shenja më me fat dhe më pa fat sipas Meri Shehut për 2021 Astrologia e njohur, Meri Shehu, në parashikimin për 2021-shin në emisionin ‘Rudina’ bëri një renditje të shenjave nga a
Horoskopi 2021: Shenja më me fat dhe më pa fat sipas Meri Shehut Astrologia e njohur, Meri Shehu, në parashikimin për 2021-shin në emisionin ‘Rudina’ bëri një renditje të shenjave nga a
Horoskopi 2021: Shenja më me fat dhe më pa fat sipas Meri Shehut Astrologia e njohur, Meri Shehu, në parashikimin për 2021-shin në emisionin ‘Rudina’ bëri një renditje të shenjave nga a
Meri Shehu: Për këta njerëz, 2021 do jetë një vit i vështirë! E ftuar në emisionin “Rudina” ka qenë astrologia e njohur Meri Shehu e cila ka bërë parashikimin e saj për vitin 2021.
I ftuari vë në siklet Arjon Muçën dhe Arjola Shehun: Po ju kur do martoheni? (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” në RTV Ora gazetari, Ronaldo Sharka i ka vënë në siklet dy prezantuesit, Ar
Ju mungon "Soiree"? Jonida Shehu e risjell në një tjetër televizion (VIDEO) Për dy sezone me radhë, moderatorja Jonida Shehu na ka shoqëruar në ekran me emisionin e saj të darkës, “Soiree”. Mir
Kanë prezantuar bashkë, Xhemi Shehu flet për Enedën: Kam tentuar të jem shoqe (FOTO LAJM) Xhemi Shehu e ka mbyllur përfundimisht kapitullin e televizionit dhe nuk ka më fare kthim mbrapa. Këtë sezon ajo nuk u s
Xhemi Shehu tregon pse iku nga Portokallia: Nuk shkel më në televizion Në një intervistë ekskluzive për revistën Who, Xhemi Shehu flet për tërheqjen nga televizoni, eksperiencën në "Portokall
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Arbana i zbuloi shtatzëninë? Reagon për herë të parë Xhemi Shehu (FOTO LAJM) Më herët këtë javë Arbana postoi një foto me Xhemin, duke treguar se ajo i ka bërë asaj dhuratën e Krishlindjeve, por pa
Mos vallë Xhemi Shehu do të jetë protagoniste në filmin e Eduartit të Arbanës (FOTO LAJM) Postimet e fundit të Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut në rrjete sociale kanë tërhequr shumë vëmendjen e ndjekësve. Dy
Njerku filmoi fshehurazi "vajzën" në dush për 3 vite, çfarë ndodhi pasi e zbuloi (FOTO LAJM) Një njerk filmoi fshehurazi vajzën e tij në banjë për tre vjet para se ajo të dallonte telefonin e tij mbi derën e banjë