999 rezultate për

shan

Flet nëna e nëntetares së vrarë në Letoni 1 vit më parë: Kur të kthehej do ndërronin nishanet Dhimbja është ende e madhe në shtëpinë e dëshmores së Atdheut, nëntetares Zarife Hasanaj. Prindërit e kanë të vështirë t
Shtohen shanset e kalimit të Neymar te Barcelona, braziliani gati të përgjysmojë rrogën Neymar dëshiron vetëm Barcelonën dhe për këtë është gati të përgjysmojë rrogën e tij. Mediat në Spanjë tregojnë se yl
Shqiptari gjendet i pajetë në mes të pyllit Një trup i pajetë është gjetur në një pyll, në afërsi të fshatrave Llovcë dhe Burincë. Këtë lajm të rëndë e ka konfir
E shanin dhe talleshin në shkollë, vajza "hakmerret" duke u bërë super modele (FOTO LAJM) Një vajz që kur ishte në shkollë ngacmohej mizorisht duke u quajtur “derrkuce”, ka bërë hakmarrjen e saj ndaj dashakeqëv
Gjendet një trup i pajetë në Gjilan Një trup i pajetë është gjetur mbrëmë në rajonin e Gjilanit, saktësisht në afërsi të fshatrave Llovcë dhe Burincë. Ra
Nga karantina e "nxehtë" e mbesës së ish-presidentit Nishani, modelja nuk përmbahet (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
E shanin për peshën, 18 vjeçarja i bën të pendohen me "shëndrrimin" (FOTO LAJM) Një 18-vjeçare ka pushtuar faqet e mediave të huaja falë sukesit që ka arritur për të humbur shumë kilogramë. Është f
U nda nga jeta, Mevlan Shanaj përlotet teksa kujton takimin e fundit me aktorin Rikard Ljarja Një prej ikonave të kinematografisë shqiptare, Rikard Ljarja ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Në një lidh
Mevlan Shanaj dedikim prekës për vdekjen e aktorit Rikard Ljarja: Mik, na helmove! Kinematografisë shqiptare nga sot do i mungojë fizikisht një regjisor dhe aktor i madh, e i dashur për publikun, Rikard
Dyllë apo brisk: Cila është metoda më e mirë për heqjen e qimeve të mjekrës, hundës dhe nishaneve Sipas disa sondazheve, afërsisht 75 për qind të grave shohin një rritje të pazakontë të qimeve ndërsa koha kalon, veçanë
Ia nxiu interneti, Rama shan "live" tek Fevziu: Fu*k! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion”. Gjatë bisedës ai foli në lidhje me pasojat e pandemisë
Dalin pamjet: I "forti" i Elbasanit shan me "libër shtëpie" policët (VIDEO) Një javë më parë në Elbasan u zhvillua një operacion i policisë së Shtetit. Gjatë këtij operacioni janë shoqëruar në
Shano: Gripi i derrit ka qenë më vdekjeprurës se koronavirusi Eksperti i njohur i çështjeve ekonomike, Dritan Shano, thotë se kjo që ka ndodhur me koronavirusin “është e paprecedentë
TETOVË/ E denoncuan fqinjët për zhurmë, 29 vjeçari shan dhe policinë por më pas kapet (VIDEO) Ora policore ka filluar që në ora 16 ndërsa të gjithë janë mbyllur nëpër shtëpi. Nëpër qytet shifen vetëm policia që pat
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit Ditët e fundit nëpër media kanë qarkulluar zerë se po punohet mes PSG-së dhe Barcelonës për një shkëmbim mes Neymar dhe
Biokimistja shqiptare: Proteina ACE 2 rrit shanset e infektimit me Covid-19! Në një lidhje Skype për emisionin “360gradë” pedagogia e biokimisë Detina Zalli teksa foli mbi studimin më të fundit m
Presidenti i Fiorentinës: Shanset janë të mëdha që ky sezon nuk do të përfundohet Presidenti i Fiorentina, Rocco Commisso, ka dhënë mendimet e tij lidhur me sezonin aktual. Rocco Commissoka insistuar
Shantazhoi të dashurën nga Lushnja me video intime, dënohet "zv.ambasadori" i Kosovës Gjykata e Tiranës ka dënuar me 8 muaj burgim Jublisa Ziviç, i cili prezantohej si zv.ambasador i Kosovës në Kroaci dhe k
I huazuar te United, skuadra kineze bën ofertën stratosferike për të rinovuar me Ighalo Odion Ighalo erdhi të Manchester United si huazim nga Shanghai Shenhua gjatë afatit kalimtar të dimrit. Pas paraqitje
NEGOCIATAT/ Shanse për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Bashkimi Evropian mund të çelë negociatat e anëtarësimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, sipas një projektvendimi