999 rezultate për

shalsi

PASURIA/ Sa lekë bënë ministrat e Ramës në 2018: Shalsi bleu super Audi Q7 (FOTO LAJM) Ministri i Sipërmarrjes, Eduard Shalsi mund të konsiderohet pa frikënjë nga ministrant që kanë siguruar fitimet më të më
Nuk do të vjedhim si këta! Eduart Shalsi futet në qeveri (VIDEO) Rama ka futur në qeveri edhe Ediart Shalsin, bashkëpunëtorin e afërt të tij në bashki, i cili njihet për dy veprimet e t
Deputeti socialist bëhet baba për herë të tretë Deputeti socialist, Eduard Shalsi është bërë baba për herë të tretë. Ka qenë vetë ai që e ka dhënë këtë lajm të bukur
Deputeti i PS bëhet baba, poston foton emocionuese (FOTO LAJM) Eduard Shalsi është bërë sërish baba. "Kler Shalsi, erdhi në jetë"- shkruan Shalsi në Facebook duke e shoqëruar me n
Moderatorja vë në siklet deputetin e PS-së: Ke mbjellë flokët 60 mijë euro? I ftuar mbrëmë në “Top Arena” në TCH, ka qenë edhe deputeti i PS, Eduart Shalsi. Ama ka qenë moderatorja më e re, Fjo
Debate për ligjin e mbetjeve, Shalsi pranon tërheqjen Ditën e sotme është mbledhur komisioni i veprimtarisë prodhuese ku janë zhvilluar debate në lidhje me ligjin e mbetjeve.
Nga Kodheli tek Shalsi, kush janë 6 ministrat e shkarkuar nga Rama Kryeministri Edi Rama sot prezantuar qeverinë e re me 11 ministrat e rinj që dop të qeverisin vendin në katër vitet e ar
Deputeti i LSI-së sulmon Eduart Shalsin: Kutërbon si plehrat Akoma pa u formuar parlamenti i ri, LSI është hedhur në lëvizje. Vetëm një ditë pasi Eduard Shalsi, deputeti i PS-së
Tërheqja në Kavajë, Shalsi: Mundësi reflektimi për PD Ministri i Shtetit për Çështjet Vendore, Eduard Shalsi ka komentuar vendimin e kryeministrit Edi Rama për tërheqjen e ka
Habit deputeti shqiptar, që 17-vjeç "Drejtor" në një kompani të madhe?! Eduard Shalsi është një ndër zërat më të fortë brenda partisë socialiste. Por ajo që është më shumë për t’u çuditur
Debati i ashpër Shalsi-Duma: Servil, nuk e ul shpinën si ti…. (VIDEO) Ministri i Partisë Socialiste Eduard Shalsi dhe Grida Duma, mbrëmë në “Dritare me Rudinën” u përfshinë në një debat të a
FOTO E RRALLË/ Sot u shanë në Kuvend, por dikur Blushi dhe Shalsi ishin miq për kokë (FOTO LAJM) Kreu i Librës Ben Blushi dhe Ministri i sapodekretuar Ed Shalsi janë përplasur sot ashpër në parlament. Për ata që nuk e
Flet Eduard Shalsi: Ja pse u zgjodha ministër 4 muaj para zgjedhjeve! Ministri i ri i për Pushtetin Vendor, Eduart Shalsi në Ora News, tha se është hera e parë që ndodh në Shqipëri që minist
"S'do vjedhim si këta", pas Xhafajt, LSI sulmon edhe Eduart Shalsin (FOTO & VIDEO) Pas Fatmir Xhafës, një tjetër ministër i sapoemëruar i Ramës ka qenë nën objektivin e vartësve të Ilir Metës gjatë orëve
Një nga ministrat e rinj të Ramës tentoi vetëvrasjen? Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një përshkrim të katër ministrave të rinj të Ramës duke u ndaluar më së shumti tek
Nga Xhafaj te Shalsi, këto janë CV-të e 4 ministrave të rinj të Ramës (FOTO) Kryeministri Edi Rama publikoi sot emrat e 4 ministrave të rinj që do të zënë vendet e lënë vakant nga Tahiri, Klosi, Çu
Tahiri takohet në zyrën e Ministrisë me Ditmir Bushatin dhe Eduard Shalsin (FOTO LAJM) Zhvillime të tjera në Ministrinë e Brendshme, pas lajmit të sotëm për largimin e ministrit Tahiri. Mbrëmjen e sotme, Tah
Shtyhet sërish votimi për ligjin e importit të plehrave, Shalsi refuzon të mbledhë Komisionin Burime zyrtare nga Kuvendi kanë pranuar, se ndryshimet në ligjin për importin e mbetjeve nuk do të votohet në seancën e
Ajo çfarë nuk u dëgjua në Kuvend/ Bushati-Carës: Ti do ta hash më vonë… Rubrika e përjavshme “Ups” në emisionin “Kjo javë” të gazetares Nisida Tufa në “News24” solli të tjera momente “off the
DEBATI/ Komisioni për CEZ, Gjylameti i tregon prangat, Mima: T’i fus në vend tjetër Mbledhja e komisionit të djeshëm të PD për CEZ ka degjeneruar në fyerje dhe akuza të rënda jo vetëm mes deputetit demokr