999 rezultate për

seria

Statistikat, Ronaldo i dyti më i dobët në Seria A Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është zyrtarisht gjuajtësi i dytë i më i dobët i goditjeve të lira në historinë
Shumica e "killerave serialë" u përkasin këtyre katër shenjave të horoskopit Nëse jeni të dhënë pas vrasësve serialë dhe çfarë i shtyn të vrasin, ndoshta keni kërkuar edhe çfarë kanë të përbashkët:
E mbani mend Melek? Rikthehet në ekranin shqiptar me një tjetër serial (VIDEO) Aktorja e cila luante rolin e Melekut në serialin "Nënë", Beren Gokyildiz do të rikthehet në ekranin shqiptar me një ser
Në serial shfaqen mes luksit, por nuk do ta besoni ç'jetë bëjnë në realitet aktoret turke (FOTO LAJM) Në serial shfaqen mes luksit, veshje firmë, makina të shtrenjta, vila, para, por realiteti i aktoreve që luajnë rolet e
Serialet e ndejkura turke kanë anën e tyre të errët, zbulojeni Me siguri që gjithsecili prej jush që po lexon këtë artikull ndjek të paktën dy seriale turke. Dhe ajo që ju ka bërë të
Kush është lojtari më i pasur dhe më i varfër në Seria A? Zbulojeni Kush është skuadra që paguan më shumë në Serie-A për lojtarët? Kush është lojtari që fiton më shumë dhe ai që fiton më p
Pirlo tregon skuadrën e cila mund ta ndalojë Juventusin këtë sezon në Seria A Ish-mesfushori i Interit, Milanit dhe Juventusit, Andrea Pirlo, beson se zikaltërit janë i vetmi klub, i cili mund ta nd
Bihter dhe Behlul sërish bashkë! Seriali i ri do t'ju fiksojë keq Ata ishin çifti i preferuar dhe u kthyen në një nga dyshet më të pëlqyera në rolin e Bihter dhe Behlul. Dy aktorët e
E bujshme, Diego Costa drejt Seria A Ditët e fundit të merkatos së verës, Diego Costa mund të transferohet në kampionatin italian, Serie A. Përveç afrimev
Neymar aktor, futbollisti bëhet pjesë e kastit të serialit më të njohur (VIDEO) Ylli brazilian i futbollit, futbollisti Neymar është konfirmuar se do të jetë pjesë e kastit të një prej serialeve më të
Rritet numri i tifozëve në stadium, Seria A vendos rekordin Sezoni 2019-2020 i Serisë A ka nisur me një rekord për sa i përket shikueshmërisë në stadiume. Që kur ky kampionat ës
Sarri i sëmurë, Juventusi zyrtarisht konfirmon mungesen e tij në dy ndeshjet e para të Seria A Juventusi ka konfirmuar që Maurizio Sarri nuk do të jetë në bankë kundër Parmës apo Napolit derisa “të shërohet plotësis
ZYRTARE/ Balotelli rikthehet në Seria A Mario Balotelli ka njoftuar zyrtarisht se ka nënshkruar “kontratë shumëvjeçare” me klubin e vendlindjes së tij Brescia s
Rikthim i bujshëm, Balotelli arrin marrëveshjen me skuadrën e Seria A Mario Balotelli është në kërkim të një skuadre të re. Kohët e fundit qarkullonte lajmi se italiani kishte arritur mar
Barcelona e nxjerr në ankand, klubi i Seria A ka gati ofertën Inter është ende në kërkim për të forcuar skuadrën e saj këtë verë. Edhe pas nënshkrimeve të mëdha, ku bien në sy at
E KRYER/ Cancelo në Premierligë, Danilo në Seria A Juventusi dhe Manchester City kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin e dy mbrojtësve, Cancelo dhe Danilo. Sipas gaze
Ju kujtohet episodi i fundit i filmit të animuar “Tom and Jerry” (VIDEO) Po thuajse të gjithë ne jemi rritur me episodat e serialit të animuar dhe më të shikuar ndonjëherë “Tom and”Jerry”.
Panik për mesfushorin e kombëtares, lë "peng" ekipin e Seria A Kur u duk se gjithçka po shkonte mirë për mesfushorin e kombëtares shqiptare, Emanuele Ndoj, një dëmtim ka ngritur peshë
Arrihet akordi, ylli i Tottenham drejt Seria A E ardhmja e Toby Alderweireld pritet të jetë te Roma. Sipas mediave italiane, klubi kryeqytetas ka nisur tashmë negociat
Na u bë zemra mal, aktorja e serialit “Casa del Papel” flet për Tiranën në këtë video! (VIDEO) Seriali spanjoll më i famshëm i momentit, “Casa Del Papel”, ose “Money Heist”, po bën bujë anembanë botës. I trensmet