999 rezultate për

selimi

Eni Çobani, Getoar Selimi i bashkohen urimeve të bashkëshortes së Gjebreas (FOTO LAJM) Eni Çobani është një nga mikeshat më të ngushta të Ardit Gjebreas. Ajo është bashkëpunëtore e tij prej disa vitesh, për
Selimi: Nesër nuk hyni në Prishtinë me veturë, parkimin gjejeni vetë Pacolli ka vazhduar tutje duke thënë se lusin të mos përdoren makinat pa nevojë dhe ka bërë të ditur se nuk garantojnë p
Voton Rexhep Selimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka kryer obligimin e tij si anëtar i LVV-së, derisa ka votuar për kryeta
Djali i Nuhës tregon ngjarjen se si u plagos vëllai i Rexhep Selimit Një mosmarrëveshje disa vjeçare që dyshohet se ka të bëjë me një obligim financiar përfundoi me shkrepje të plumbit, mbi
Policia jep detaje nga plagosja me armë e vëllait të deputetit Policia e Kosovës e ka kategorizuar si tentim vrasje sulmin nda Islam Selimit, vëllait të deputetit të Kuvendit të Kosov
Rexhep Selimi tregon nëse ka rrezik vdekje plagosja e vëllait Deputeti i VV-së, Rexhep Selimi ka folur lidhur me rastin e plagosjes së vëllait të tij, Islamit. Në një bisedë me Ma
Policia pyetet për plagosjen e vëllait të deputetit Selimi Mbrëmë në Komoran është plagosur Islam Selimi, vëllai i deputetit të Vetëvendosjes, Rexhep Selimi. Koha.net sot konta
Plagoset me armë vëllai i deputetit Selimi Islam Selimi, vëllai i deputetit të Vetëvendosjes në Kuvend, Rexhep Selimi ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë z
Selimi dëshmon në gjyqin për krime lufte, konteston komuniaktën e UÇK-së Gjatë dëshmisë së tij në gjykimin e Fatmir Limajt për krime lufte, Rexhep Selimi ka folur lidhur me komunikatën e lëshua
Selimi: Nëse jap dorëheqje nga VV, jap edhe nga posti i deputetit Rexhep Selimi, deputet i Vetëvendosjes, thotë se nëse ai do të vendoste të jepte dorëheqje nga pozita që ka në parti, si
Publikohet fotografi e Getoar Selimit 100% topless (FOTO LAJM) Këngëtari Getoar Selimi është njëri ndër reperët më të komentuar të momentit. Imazhet e tij të cilat i publikon nëpër
Selimi thotë se do të votohet shfuqizimi i Speciales Rexhep Selimi, deputet i Lëvizjes Vetëvendosje në Kuvendin e Kosovës, thotë se partia së cilës i përket ai do të votojë
Komandantët pavarësisht partive e festojnë sëbashku festën Ish- luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, janë mbledhur së bashku në natën e tretë të Vitit të Ri. Brigada 12
Deputeti Haradinaj kërkon nga Presidenti lirimin e gjeneral Sylejman Selimit Daut Haradinaj, deputet i AAK-së përmes rrjetit social facebook ka mbështetur thirrjet drejtuar Presidentit Hashim Thaçi
Gashi ndan mirënjohje për gjeneral Sylejman Selimit Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike i ka ndarë Mirënjohje Gjeneral LTN Sylejman Selimit për vepër jetësor
Fjalimi epik i Selimit për Gjykatën Speciale në vitin 2015 (VIDEO) Deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Rexhep Selimi kishte kundërshtuar ashpër krijimin e Gjykatës Speciale në Kuvendin e
Selimi i pakënaqur me vendimin e Haradinaj për rritje të rrogave Qeveria e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka marrë vendim që të ketë rritje pagash në 23 nivele të ndryshme zyrtare, duke
Selimi: Thaçi është i rrezikshëm për Kosovën Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi e ka quajtur presidentin Thaçi si president të Prontos. Madje Selimi ka
Selimi i kërkon falje familjes së dëshmorit të UÇK-së Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi i ka kërkuar falje publike familjes së dësmorhit Beqir Rexhepi nga Qirezi. Kj
Familja e dëshmorit- Selimit: E harrove shokun e luftës? Deputeti i VV-së, Rexhep Selimi ka qenë i ftuar në RTV Dukagjin ku ka folur për 20 vjetorin e daljes publike të UÇK-së n