999 rezultate për

sekrete

"Për një djalë?", dy vajzat joshëse të ekranit shqiptar "nxjerrin" sekretet (FOTO LAJM) Ato njihen për shoqërinë e ngushtë që kanë si dhe komentohen herë pas here në rrjetet sociale. Është fjala për moderator
Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM) Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me j
Nga paraja te sekretet e jetës, ish-Missi shqiptar rrëfen të pathënat nga Dubai (FOTO LAJM) Karrieriste në profesion dhe seksi në pamje, duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një set fotosh hot nga resortet luks
Pesë sekrete të vogla të çifteve të lumtura Është pikërisht shkenca që dëshiron të zbulojë sugjerime të thjeshta, të afta të garantojnë qetësi më të madhe brenda ma
"Akoma më e keqe se i vëllai", çfarë e pret botën nëse vjen një diktatore E motra e Kim Jong-un, Kim Yo-jon mund të jetë akoma më e keqe se vëllai nëse merr drejtimin e vendit. Sipas disa raport
Gjithmonë rrëzëllitëse, 3 sekretet e bukurisë që femrat e Lindjes së Mesme praktikojnë prej shekujsh Edhe pse shumë kilometra larg nesh, Lindja e Mesme ushqen një ndjenjë joshje dhe misteri që intrigon këdo, sidomos përsa
6 sekrete për të cilat 90% e burrave nuk flasin kurrë A është e mundur që burrat mund të kenë frikëra të fshehta? Duken kaq të fortë dhe vendimtarë! "Në asnjë mënyrë", është
Tirana-Zvezda/ Sekretet dhe analiza e ndeshjes, serbi i Laçit bën "spiunin" (FOTO LAJM) Mbrojtësi dhe kapiteni i Laçit, Aleksandar Ignjatovic, ka folur për ndeshjen Tirana-Cverna Zvezda. Në një intervistë për
"Pse Enveri nuk e arrestoi babanë tim në Plenium si të tjerët", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
"Takimi i fshehtë me Titon", djali i Beqir Ballukut rrëfen sekretet e ish-ministrit Publikohet historia e panjohur e Beqir Ballukut, ish-Ministrit të Mbrojtjes Popullore, deputetit të Kuvendit Popullor, a
Shërbimet sekrete...: Erdogan flet për konspiracionin në Beirut Presidenti i Turqisë, Rexheb Tayyib Erdogan bëri deklarata të forta në lidhje me shpërthimin e pak ditëve më parë në Lib
Dëshmia e 109 vjeçarit ish- diversant: Misionet tona sekrete në Shqipëri nga Italia e Jugosllavia Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
Del letra për Ramiz Alinë, si u zbulua nga dosja sekrete e Komitetit të Partisë në Gjirokastër Publikohet një dokument të panjohur arkivor nga një dosje voluminoze me siglën “sekret” të Arkivit Qëndror të Shtetit në
"Nuk realizuan dot atentatin ndaj Enverit në Bllok", sekretet e dosjes së 7 gazetarëve Publikohen dokumente arkivore nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet një ko
Si asnjëherë më parë, Blero dhe Afron zbulojnë sekretet e tyre në çift (VIDEO) Intervistën e tyre të parë në çift Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika e kanë dhënë këtë të hënë gjatë
Katër "sekrete" që banjoja e shtëpisë suaj mos duket më aq e vogël Ngjyra, dekori, apo detaje të ndryshme të përdorura mund të krijojnë iluzionin optik të një hapësire më ta madhe. Ja
Dyqan çokollatash dhe kinema, brenda dhomave sekrete të Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është një nga shtëpitë më të famshme në botë, me 132 dhoma, 35 tualete dhe 412 dyer të shpërndara në të
Shalqi me provë? 3 sekrete si ta zbuloni menjëherë që është i pjekur Të blesh një shalqi është një lloj "investimi" me risk. Të mbuluar nga lëkura e trashë, nuk dihet kurrë si dhe cilin nga
Për të gjithë ju që mezi po e prisni, Luana zbulon "sekrete" nga kënga e radhës (FOTO & VIDEO) Luana Vjollca ka filluar xhirimet e klipit të radhës ku do të sjellë bashkëpunimin me këngëtarin latin Jay Santos. Xh
"Rri urtë se do hash plumbin kokës", sekretet e errëta pas filmit "Dueli i heshtur" Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror t