999 rezultate për

sekrete

"Ajo vdes për Saimirin", ish-konkurrentja e "Love Story" u nxjerr sekretet vajzave (FOTO LAJM) Klea, ish-konkurrentja e "Love Story" që pas eliminimit nga Saimiri ka qenë në vëmendje të mediave. Pas daljes nga spekt
"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM) Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre. Në 21
HOROSKOPI/ Shenjat që s'do i tregonin kurrë sekretet tuaja Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?
I mori të dashurën Maluma-s? Zbulohet vajza sekrete me të cilën del Neymar (FOTO LAJM) Në Brazil pretendojnë se Neymar është në një 'marrëdhënie të hapur' me këngëtaren pop Gabily. Ylli i Paris Saint-Germ
Në betejë për kujdestarinë e fëmijëve, ish-truproja nxjerr "sekrete" për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie e kanë bërë të qartë herë pas here se ata janë prindër shumë protektiv. Pavarësisht nga bet
Lidhja sekrete e Kejvinës me djalin e Thaçit, nga jeta mes luksit te marrëdhenia pas konfiskimit të pasurisë Bastisja në shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ishte kryelajmi i ditës së djeshme në mediat e Kosovës
Sekretet e një mami princeshë si Kate, veprimet për të edukuar 3 fëmijët e saj (FOTO LAJM) Kate Middleton është nënë e 3 fëmijëve: George, Charlotte dhe Louis. Dukesha dhe bashkëshorti i saj, William, shpesh
Sekretet që fshihen pas 4 trukeve më të famshme magjike (FOTO LAJM) Një shfaqje e mirë magjike ka fuqinë të na bëjë të themi “Uauu” çdo minutë dhe të pyesim veten: “Si e bëri vallë?!”
Konspiracionisti tregon emailet "sekrete": Ka marrë pjesë edhe Rama Konspiracionisti Alfred Cako tha në “E Diell”, se janë bërë 4 mijë shkëmbime emailesh të Organizatës Botërore të Shëndet
Dënohet me 6 vite burg Toni Jakimovskin, ish-shefi i kabinetit të Sasho Mijalkovit Toni Jakimovski – ish-shefi i kabinetit të Sasho Mijalkov – u dënua sot me 6 vjet burg për vjedhjen e 820 mijë eurove, n
Dalin pamjet nga fejesa "sekrete" e Ronaldos me Georginën (FOTO LAJM) Një muaj pas lajmit të bujshëm për fejesën e Cristiano Ronaldos me bukuroshen Georgina Rodriguez, kanë dalë edhe pamjet
Njihuni me 5 sekretet e Kate Middleton Kate Middleton, Dukesha e Cambridge, nënë e tre fëmijëve, ka një tjetër titull jozyrtar. Ajo shpesh është cilësuar nga s
Diplomati serb zbulon negociatat sekrete me SHBA për Kosovën: Shansi i madh që humbëm Negociata të fshehta me amerikanët mbi statusin e Kosovës dhe Dugagjinit janë mbajtur në Beograd edhe përpara Konferenc
Eksperti tregon "sekretet": Si të dalloni mjaltin cilësor (VIDEO) Mjalti është një ndër produktet më të kërkuara dhe të çmuara për shqiptarët. Duke qenë se kërkesa në treg është e lartë,
Gjithë jetën kemi gabuar! 3 sekretet e parfumit që ruajnë aromën Të gjithë duam të vijmë aromë të mira përgjatë gjithë ditës dhe gjithmonë na ngacmohet hunda kur ndjejmë një parfum të m
Keni sy të fryrë çdo ditë dhe dukeni të përgjumur? Sekretet që duhet të dini Sytë e fryrë ju ndalojnë të bëni më shumë selfie? Dijeni që nuk jeni vetëm. Shumë njerëz vuajnë nga rrathët e errët posh
Sekretet e njerëzve që nuk kanë rrëmujë në shtëpitë e tyre (FOTO LAJM) Mikseri i vjetër. Lodrat e prishura të fëmijëve. Kutia e qirinjëve që i ruani për t’ia dhuruar dikujt, etj. etj.. Du
Refuzuan testin COVID-19 dhe u prezantuan si agjentë sekretë, dy grekët e pësojnë keq Dy shtetas grekë nga Athina janë arrestuar në Kakavije nga Policia Greke pasi kanë refuzuar të kryejnë testin pranë auto
Pedofili, abuzime, mashtrim dhe akuza: Sekretet e errëta të familjes Gucci Stërmbesa e themeluesit të perandorisë së modës Gucci në një rrëfim tronditës akuzoi nënën dhe gjyshen e saj për fshehje
HOROSKOPI/ Shenjat që s'do i tregonin kurrë sekretet tuaja Ju ka ndodhur ndonjëherë t’i keni rrëfyer një sekret një shoku ose shoqeje dhe të nesërmen ta kenë mësuar të gjithë?