999 rezultate për

sekond

Audi prezanton "bishën" e re RS Q8 (FOTO LAJM) Prodhuesi gjerman i veturave luksoze, Audi, e ka zgjeruar gamën e modeleve sportive në kategorinë SUV , duke publikuar m
Tërbohet Toure, merr karton të kuq pas 10 sekondave lojë (VIDEO) Ish lojtari i Barcelonës dhe Manchester City, Yaya Toure i ka bërë një mbyllje zhgënjyese eksperiencës së tij në Kinë.
Do e shtypte treni, burri shpëtohet mrekullisht në të qindën e sekondës (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur një punonjës transporti i ka shpëtuar jetën për një fije peri një burrë që
Truri e njeh muzikën brenda 100 milisekondave Truri e adhuron muzikën. Nga 100 deri në 300 milisekonda është e mjaftueshme për të njohur një pjesë të njohur. Kjo ë
Tirana e pafat, i ikën fitorja në sekondat e fundit (VIDEO) Tiranës i ka ikur nga duart fitorja teksa ka barazuar 1-1 në Niko Dovana ndaj Teutës. Bardheblutë e kishin mbyllur pj
Mos e humbisni: Shpejtësi marramendëse, skuadra e Red Bull ndërron gomat në kohë rekorde (VIDEO) Grand Prix i Meksikës ishte një nga garat më interesante të Formula 1 këtë edicion. Gara u bë interesante qysh në kua
Këto 4 ushtrime duhet t’i bëni mbrëmjeve që të flini natën si një beb Skenë: Ju futeni në shtratin tuaj të rehatshëm, duke menduar se do të ëndërroni gjëra të bukur, por diçka nuk shkon sipa
Karton të kuq pas 13 sekondave lojë, kjo është gafa e portierit (VIDEO) Portieri i Konyaspor, Serkan Kirintili ka thyer rekordin për kartonin më të shpejtë në histori të Superligës së Turqisë.
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Mos e humbisni: Si e festoi Klopp triumfin në sekondat e fundit ndaj Leicester (VIDEO) Liverpool fitoi me vështirësi ndaj Leicesterit në minutën e 90-të falë një penalltie të cilën e shndërroi në gol James M
Rama për dënimin e Tahirit: Që në sekondën e parë s’jam marrë më me të Kryeministri ka komentuar mbrëmjen e sotme vendimin e Krimeve të Rënda, e cila dënoi me 3.4 vite shërbim prove ish-minis
Luiza Gega doli pa medalje në Botërorin e Atletikës, por vendosi rekord kombëtar (VIDEO) Luiza Gega nuk ia ka dalë dot të marrë një medalje në Botërorin e Atletikës në Doha të Katarit por ka zhvilluar një garë
Vjedhje spektakolare: Hajdutët "zhdukin" 20 "lap top" në pak sekonda në Gjilan (VIDEO) Të enjten pas mesnate, një vjedhje spektakolare ka ndodhur në një lokal në qytetin e Gjilanit, saktësisht në rrugën “Esa
Pamje të rralla, kur Tyson në moshën 15 vjeçare rrëzonte kundërshtarin për 10 sekonda (VIDEO) Ishte viti 1981 kur Mike Tyson po bënte emër në botën e boksit. Ai ishte një "kafshë", një forcë e pandalshme. Mjaft
Bie soleta, 2 sekondat e fatit për 3 personat që i shpëtuan vdekjes (VIDEO) Një soletë, që ishte ndërtuar për të mbrojtur shiun në hyrjen e një lokali në zonën e Don Boscos në Tiranë ka rënë, por
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs
Prokuroria ka gati dosjen për vrasjen e 21 vjeçarit Prokuroria themelore publike Shkup parashtroi aktakuzë kundër një personi për vrasjen e 26-vjeçarit Pineta Sekondo – Pin
Sekondat e fundit të shtesës, çfarë ka humbur Ronaldo (VIDEO) Juventusi nuk mori më shumë se një barazim përballë Atleticos në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League.
Dalin pamjet e atentatit ndaj Santjagos: Autori uli xhamin dhe derdhi breshërinë (VIDEO) Këto janë pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u që