999 rezultate për

sekond

Frymëzohuni nga Lady Gaga, nga 40 cigare në ditë e la duhanin brenda një sekonde (FOTO LAJM) Lady Gaga ka publikuar një këngë të re dhe ka hequr dorë nga një ves i vjetër. Gjatë një interviste për Neë Music Dai
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM) Këto foto qesharake janë kapur vetëm një moment përpara tragjedisë, nga e cila me siguri që janë lënduar. Që nga kafs
Nuk gjeni maska në farmaci? Mësoni si ta sajoni vetëm për disa sekonda (VIDEO) Me lajmin për përhapjen e koronavirusit farmacitë janë boshatisur nga maskat dhe solucionet për larjen e duarve. Nëse
62 vjeçar vendos rekord të ri, qëndron në 'plank' për 8 orë Kjo arritje do të ishte e jashtëzakonshme për çdo moshë. Por Xhorxh Hud që vendosi rekordin botëror për kohën më të madh
Meta i përgjigjet Lleshajt: Asnjë sekondë për të humbur me "Gjeneralin" nën poture! Zëdhënësi iu presidnetit Tedi Blushi i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt, i cili tha se Republika
U shkrepën brenda pak sekondave, çfarë nuk shkon në këto fotografi? Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
I dhuroi fitoren në sekondat e fundit, Mourinho tallet me Son (VIDEO) Heung-Min Son ishte padyshim heroi i Tottenham pasditen e sotme në përballjen me Aston Villën, pasi koreano-jugori shëno
Tottenham ja del në sekondat e fundit ndaj Aston Villës (VIDEO) Tottenham ja ka dalë me sukses ndaj Aston Villës duke fituar 2-3 në sekondat e fundit, shkruan Albeu.com. Skuadra e M
DETAJET/ Shkoi për t'a grabitur, si pronarja e argjendaris e çarmatosi në pak sekonda durrësakun Grabitja e sotme në Elbasan u shoqërua me një përleshje mes autorit dhe pronares së argjendarisë e cila madje arriti ta
Ndodh në Angli, 69-vjeçarja vdes pasi goditet me top në kokë Një gjyshe vdiq në një ndeshje të rugbi pasi topi e goditi në kokë ndërsa shikonte lojën e nipit të saj. Jennifer Sel
Çdo 9 sekonda zbulohet një rast i ri i kancerit në BE Komisioni Evropian do të paraqesë një strategji të re për të luftuar kancerin deri në fund të vitit, tha sot presidentja
Çdo 9 sekonda zbulohet një rast i ri i kancerit në BE Komisioni Evropian do të paraqesë një strategji të re për të luftuar kancerin deri në fund të vitit, tha sot presidentja
10 sekonda të frikshme, Luljeta Bozo: I mbrëmshmi nuk ishte tërmet për t’u shqetësuar Mbrëmjen e djeshme Shqipëria u trondit nga një tërmet i fortë, prej 4.9 i shkallës rihter me epiqëndër në Bubq. Tërmeti
TIRANË/ Qytetarët braktisin banesat, frikë nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i fuqishëm me magnitutë 5.4 i shkallës rihter, ka tronditur Durrësin dhe Tiranën. Nga informacionet e para më
PAMJET/Tërmeti tmerron durrsakët, të gjithë në rrugë për të shmangur sërish tragjedi (VIDEO) Shqipëria është tronditur sërish nga dy tërmete të njëpasnjëshme dhe të fuqishëm në pak sekonda. Tërmeti i fuqishëm
10 sekonda lëkundje të frikshme! Banorët e Durrësit e Tiranës dalin në rrugë të frikësuar Dy termete në pak sekonda kanë prekur Shqipërinë me epiqendër sërish Durrësin. Tërmeti i fuqishëm me magnitutë 5.4 i
Ka dhe kështu, lojtari merr 3 kartona për 12 sekondave lojë (VIDEO) Një futbollist jo-profesionist kishte një ditë për tu harruar në fushën e blertë. Ai mori 3 kartona në harkun kohor t
EMOCIONUESE/ Në ndeshjen e NBA-s nuk u sulmua për 24 sekonda në nderim të Kobe Bryant (VIDEO) E gjithë NBA-ja dhe e gjithë bota po vajtojnë vdekjen e Kobe Bryant. Kampioni i shkëlqyeshëm dhe asi i basketbollit q
Tirana triumfon në sekondat e fundit ndaj Bylis, bardheblutë 1 pikë larg kreut (VIDEO) Tirana ka fituar në mënyrë dramatike me shifrat 2-1 përballë Bylisit një ndeshje shumë të rëndësishme duke u ngjitur në
Napoli në avantazh, Insigne ndëshkon Strakoshën (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Napolit në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Vetëm 120 sekonda i m