999 rezultate për

saudite

Një hap i ri në marrëdhëniet Arabi Saudite-Iran?! Riadi ka rënë dakord të lëshojë një vizë për një diplomat iranian, i cili do të drejtojë një zyrë që përfaqëson interesa
Flet për herë të parë nëna e Bin Laden: Osama ishte një djalë i mirë, u mashtrua nga miqësitë e gabuara Për herë të parë Alia Ghanem pranon të flasë. “Ishte një student i mirë, i bënë shpëlarje truri”. Ajo flet dhe për frikë
Besnik Hasi me skuadër të re, firmos në Lindjen e Mesme Pas gati një viti pushim që prej shkarkimit nga stoli i skuadrës greke Olympiacos, Besnik Hasi ka gjetur një klub të ri
U nda nga gruaja dy orë pas martesës, shkaku është befasues Një martesë në Arabi Saudite zgjati vetëm dy orë – pasi nusja theu një marrëveshje për mos shpërndarjen e fotografive të
Komentatori vdes nga infarkti pas golit që pësoi kombëtarja e tij Duket e pabesueshme, por një tjetër tragjedi e shkaktuar nga humbjet në futboll ka ndodhur në Egjipt. Menjëherë pas h
Shqiponja në modë, futbollisti arab feston si i çmendur me këtë gjest (VIDEO) Goli në sekondat e fundit nga Al-Dawsari, i dha fitoren Arabisë Saudite, pasi arriti të përmbyste Egjiptin në fitoren 2-
Ky është lojtari i ndeshjes, Arabi Saudite - Egjipt Arabia Saudite fitoi me një përmbysje ndaj Egjiptit të Mohamde Salah me shifrat 2-1 në “Volgograd Arena” ndeshje e vlefs
Ndodh çudia, Arabia Saudite mposht Salahun (VIDEO) Arabia Saudite ka marrë fitoren e parë në Kupën e Botës ndaj Egjiptit të Mohamed Salah me shifrat 2-1 në "Volgograd Aren
Arabi Saudite - Egjipt, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë (FOTO LAJM) Në “Volgograd Arena” po zhvillohet sfida e vlefshme për vendin e tretë dhe të katërt të Grupit A të Botërorit mes Arabis
El-Hadari bën mrekullinë, i pret penalltinë Arabisë Saudite (VIDEO) Portieri i Egjiptit ka bërë mrekullinë duke i pritur penalltinë Arabisë Saudite. 45-vjeçari i priti goditejn e sulmu
Super Salah, Egjipti kalon në avantazh ndaj Arabisë Saudite (VIDEO) Egjipti ka kaluar në avantazh ndaj Arabisë Saudite në "Volgograd Arena". Autori i golit është ylli i Liverpoolit, Mo
Salah udhëheq Egjiptin kundër Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Arabia Saudite dhe Egjipti ndodhen me nga zero pikë në fund të grupit A, dhe sot do te perballen me njëra tjetrën për nd
Avancojnë forcat e sauditëve, Irani dërgon urgjent dy anije ushtarake Tensioni është në maksimum mes Arabisë Saudite dhe Iranit gjatë këtyre ditëve. Avancimi i formacioneve ushtarake të
Ky është lojtari i ndeshjes, Uruguai - Arabia Saudite Ka mjaftuar fitorja 1-0 e Uruguait kundër Arabisë Saudite që ata të kalojnë në raundin tjetër të Kupës së Botës. Pas
Uruguai mposht Arabinë Saudite, kualifikohet në fazën tjetër të Kupës së Botës (VIDEO) Uruguai ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Arabisë Saudite me rezultatin e përgjithshëm 1-0, duke u
Suarez shuan shpresat e Arabisë Saudite në pjesën e parë Pjesa e parë e takimit Uruguaj-Arabia Saudite është mbyllur në favor të uruguajanëve 1-0. Golin e vetëm të kësaj pjes
Zhbllokohen shifrat, Suarez ndëshkon Arabinë Saudite (VIDEO) Luiz Suarez sapo ka kaluar kombëtaren e tij në avantazh. Në minutën e 22' një krosim në zonë topi është afruar pranë
Uruguaj nis "presionin" ndaj Arabisë Saudite që kërkon mbijetesën Luhet në Rostov Arena, ndeshja e dytë e vlefshme për raundin e dytë në grupin A, mes Uruguait dhe Arabisë Saudite. T
Formacionet zyrtare: Uruguaji - Arabia Saudite Uruguaji dhe Arabia Saudite do të luajnë sot ndeshjen e dytë të Grupit A në Kupën e Botës. Djemtë e Tabarezit duan m
5 faktet që duhet ti dini para ndeshjes Uruguaj-Arabia Sudite Uruguaj do të përballet sot me Arabinë Saudite në "Rostov Arena" ndeshje kjo e vlefshme per grupin A, të Botërorit.