999 rezultate për

sant

Këto janë dy ndeshjet interesante që luhen sot në Bundesligë Java e 29-të e Bundesligas vijon këtë të dielë me dy takime të tjera shumë interesante pasi luhet për vendin e 2-të dhe
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mësiperme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
''Takime interesante'', si pritet të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Sot yjet do të jenë me ju prandaj pritet të kaloni një ditë përgjithësisht të mirë. Ndërsa në raportet ndërpers
Zgjidhje interesante nga Anglia, komentet e ndeshjeve nga shtëpia Bundesliga ishte kampionatin i parë rinisi aty ku u ndërpre, rreth dy muaj më parë, për shkak të pandemisë së Koronaviru
Lojtarët e Dortmund festojnë me tifozët imagjinarë (VIDEO) Borussia Dortmund fitoi me rezultatin 4-0 ndaj Schalkes. Verdhezinjtë u rikthyen në mënyrën më të mirë të mundshme duke
Zbulohen detaje interesante nga rinovimin i "Santiago Bernabeu", praktik e funksional Reali i Madridit po planifikon një ndërhyrje në stadiumin "Santiago Bernabeu", për ta bërë më luksoz dhe me një "look" t
Ish-lojtari i Barcelonës poston foto gabimisht i zhveshur me të dashurën në shtrat (VIDEO) Jonathan Dos Santos, futbollisti meksikan që luajti në Spanjë me Barcelonën dhe Villarrealin dhe që aktualisht është loj
Dy planet e mëdha të Florentino Perez: Kylian Mbappe dhe Santiago Bernabeu i ri Kylian Mbappé dhe Bernabéu i ri … këto janë dy planet e mëdha të Florentino Pérezit te Real Madrid, për tu zgjedhur pres
Zgjidhje interesante e austriakeve, qe t’i shmangen karantinimit Aeroporti i Vjenës tani u ofron udhëtarëve mundësinë që t’i nënshtrohen testimit molekular-biologjik COVID-19 (testi PCR
Kreativitet në pandemi, video e murgeshave të "Santa Rosa" bëhet virale (VIDEO) Kanë qenë nga më kreativet format e zgjedhura për t’u argëtuar në komunitet gjatë këtyre javëve izolimi, sigurisht duke
Ndiqet nga gjigandë evropianë, Juventusi në "sulm" për yllin e Santosit Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
E RËNDË/ Futbollisti brazilian ndërron jetë pas një kontakti me rrymën elektrike Brazili në zi për ndarjen e parakohëshme nga jeta të Kaio Felipe Santos Silva, futbollist 21-vjeçar që ishte pjesë e Ind
Nëse kampionati rifillon, Reali nuk do të luaj në "Santiago Bernabeu" Nëse La Liga vendos që të rifillojë kampionatin, Real Madridi po shikon mundësinë që të luaj larg stadiumit të tyre, San
Akuzohet për atentatin ndaj Santiago Malkos, Gjykata lë në burg Ilir Selmanin Gjykata i komunikoi sot masën e sigurisë “arrest me burg” Ilir Selmanit, i dyshuar se mori pjesë në ekzekutimin e Santja
Pesë gjëra interesante rreth Eden Hazard Në këtë periudhë ku futbolli është pezulluar , kemi mundësi të zbulojmë informacione interesante rreth futbollistëve.
U arrestua për atentatin ndaj Santiago Malkos, zbardhet dëshmia e Selmanit Ilir Selmani i cili u arrestua vetëm një ditë më parë në zonën e Xhamllikut pasi dyshohet ai autor për atentatin që iu
DETAJET/ Jetonte në mes të Tiranës, si u vu në pranga Ilir Selmani Detaje të reja janë zbuluar pas arrestimit të Ilir Selmanit, i dyshuar si bashkepunëtor në vrasjen e Santiago Malkos në
Policia zbulon detajet nga arrestimi i të "fortit" që ekzekutoi Santjago Malkon Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Ranieri ka një propozim interesant: Nëse do luhen 3 ndeshje në javë, të bëhen 5 zëvendësime Serie A po kërkon me çdo kusht të rifillojë sezonin, edhe pse situata nga Koronavirusi në Itali mbetet delikate. Kës
"U hodha me parashutë në Shqipëri në një mision sekret”, zbulohen pjesë nga ditari i "diversantit" Publikohet historia e panjohur e Zef Lukës nga Shkodra, i cili në 1946 u arratis nga Shqipëria për në Greqi, ku qëndroi